Kazo / Mieszkania / Mieszkania Gdańsk / ul. Lawendowe Wzgórze
mieszkanie na sprzedaż
28 mar 2026

Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk ul. Lawendowe Wzgórze
woj. Pomorskie pow. Gdańsk gm. Gdańsk
Dodane 1 miesiąc temu, Sobota, 28 marzec 2026 10:30
849 000 zł 63 m2
849 000 zł 63 m2 13 477 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 63 m2
Cena za metr 13 477 zł/m2
Pokoje 3
Piętro Parter
ID oferty K37498970

Opis

Zapraszam na prezentacje!

MIESZKANIE: Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,39 m2 składające się z:
-salonu 
-kuchni
- 2 sypialni
- łazienki
- pomieszczenia gospodarczego
- korytarza

Mieszkanie wykończone materiałami wysokiej jakości, wszystko ze sobą jest spójne. Cała zabudowa wykonana przez stolarza, w kuchni fronty lakierowane oraz zabudowane sprzęty AGD. Starannie dobrane oświetlenie podkreśla nowoczesny, ale jednocześnie przytulny charakter wnętrza.

DODATKOWE INFORMACJE:
- czynsz 650 zł/ ms+ media
- termin wydania od zaraz!

Do mieszkania przynależy:
-komórka lokatorska oraz
-miejsce parkingowe w hali garażowej 50 000 zł zakup obligatoryjny

BUDYNEK: mieszkanie usytuowane jest na parterze w bloku wzniesionego w 2019 roku. Elewacja, jak i wnętrze nieruchomości utrzymane są w nowoczesnym, przyjemnym dla oka stylu. Na poszczególne kondygnacje dostaniemy się też dzięki cichobieżnej windzie.

OKOLICA: Położone jest w gdańskiej dzielnicy Jasień, która ze względu na bardzo prężny rozwój i nowoczesną architekturę jest coraz częściej wybierana przez młode rodziny jako miejsce zamieszkania. W pobliżu nieruchomości znajdziemy pełne zaplecze handlowo-usługowe (np. Żabki, Lewiatan, mniejsze sklepy specjalistyczne), aptekę, pizzerię, gabinety medyczne, szkołę, przedszkola, żłobki itp. Okolica jest dobrze zagospodarowana i ładnie utrzymana.

KOMUNIKACJA: rejon ten jest skomunikowany z Gdańskiem poprzez linie autobusowe i tramwajowe. Poza tym bardzo blisko stąd do ul. Armii Krajowej (jednej z głównych arterii transportowych miasta), czy Obwodnicy Trójmiasta, z której w łatwy i szybki sposób dostaniemy się do autostrady A1, czy innych dzielnic, jak również Sopotu i Gdyni.