mieszkanie na sprzedaż
16 gru 2024

Mieszkanie Gdańsk Brzeźno ul. Łozy

woj. Pomorskie pow. Gdańsk gm. Gdańsk
Dodane 1 rok temu, Poniedziałek, 16 grudzień 2024 14:20
940 000 zł 60 m2
940 000 zł 60 m2 15 667 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 60 m2
Cena za metr 15 667 zł/m2
Pokoje 3
Piętro Parter
ID oferty K36927965

Opis

LOKALIZACJA:
Nieruchomość zlokalizowana jest w przepięknej nadmorskiej dzielnicy, położonej w północnej części miasta Gdańska. Sąsiedztwo nadmorskiej promenady, liczne tereny zielone oraz plaża w odległości 500 m sprawiają, że jest to wyjątkowa nieruchomość. W pobliżu pełne zaplecze handlowo-usługowe oraz bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacyjna: tramwaj, autobus. Ponadto w okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnia, etc. Nieruchomość znajduje się w miejscu, które doskonale skomunikowane jest z resztą miasta. W odległości ok. 150 m od nieruchomości położone są przystanki autobusowe i tramwajowe.

BUDYNEK:
4-piętrowy z lat 70. Stan budynku należy uznać za dobry z ocieploną elewacją. Dach po remoncie, ocieplony. Wymieniona instalacja wodno-kanalizacyjna, klatka schodowa zadbana. Przed budynkiem znajduje się wiele ogólnodostępnych miejsc postojowych. Wejście do klatki schodowej zabezpieczone domofonem

MIESZKANIE:
Mieszkanie o powierzchni 59,5 m² składające się z:
- Przestronnego salonu z wyjściem na balkon
- 2 ustawnych pokoi
- Łazienki z prysznicem
- Osobnej kuchni z oknem
Wystawa okien wschód-zachód, duże okna doskonale doświetlają wnętrze. 
Do mieszkania przynależy piwnica ok. 3m2

DODATKOWE INFORMACJĘ:
- Wydanie od zaraz
- Woda i ogrzewanie z sieci miejskiej
- Wyposażenie do uzgodnienia

Zapraszam na prezentację 

KUP Z NAMI - KORZYSTNIE I BEZPIECZNIE!

- 0% prowizji od Kupującego (dotyczy ofert oznaczonych znaczkiem KUP bez prowizji) i żadnych dodatkowych lub ukrytych kosztów