mieszkanie na sprzedaż
23 sty 2025

Mieszkanie Dzierzgoń ul. Odrodzenia

Dzierzgoń ul. Odrodzenia
woj. Pomorskie pow. sztumski gm. sztumski
Dodane 1 rok temu, Czwartek, 23 styczeń 2025 17:30
220 000 zł 41 m2
220 000 zł 41 m2 5 366 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 41 m2
Cena za metr 5 366 zł/m2
Pokoje 3
Piętro 2
ID oferty K36970783

Opis

TYLKO U NAS! 

Mieszkanie  3-pokojowe, usytuowane w ścisłym centrum miasta.

LOKALIZACJA:
Miasto Dzierzgoń leży w powiecie Sztumskim. Jest to bardzo malownicza i prężnie rozwijająca się miejscowość. Dzięki świetnej infrastrukturze handlowo-usługowej, miasto jest często odwiedzane przez mieszkańców pobliskich miejscowości. Dojazd do Dzierzgonia zapewnia kilku przewoźników autobusowych. Dodatkowo w pobliżu znajdziemy pełne zaplecze handlowo-usługowe, między innymi:

BUDYNEK:
Mieszkanie znajduje się na 2/2 pięter kamienicy z 1938 roku. Stan ogólny budynku należy uznać za dobry. Klatka schodowa czysta i zadbana. Wejście zabezpieczone domofonem. Wspólnota zaplanowała remont klatki schodowej i renowację elewacji. 

MIESZKANIE:
Usytuowane na 2 piętrze budynku. Powierzchnia użytkowa to 40,99 m2.
Powierzchnia po podłodze to ok. 60m2. Mieszkanie składa się z:

-Odrębna własność z KW
-Do mieszkania przynależy duża piwnica ok.9m2 
-Czynsz ok. 300 zł+ prąd+ gaz
-Wspólnota mieszkaniowa
-Okna PCV, ogrzewanie piecem gazowym dwufunkcyjnym
-Kilkanaście lat temu mieszkanie przeszło kapitalny remont- wymienione zostały m.in. wszystkie instalacje oraz piec gazowy dwufunkcyjny, okna, podłogi oraz glazura kuchni i łazienki. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia.