mieszkanie na sprzedaż
29 lis 2024

Mieszkanie Dąbrowa Tarnowska Bagienica ul. Brata Alberta

Dąbrowa Tarnowska ul. Brata Alberta
woj. Małopolskie pow. dąbrowski gm. dąbrowski
Dodane 1 rok temu, Piątek, 29 listopad 2024 12:20
400 000 zł 94 m2
400 000 zł 94 m2 4 256 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 94 m2
Cena za metr 4 256 zł/m2
Pokoje 4
Piętro 1
ID oferty K36909647

Opis

DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM I MIEJSCEM PARKINGOWYM - DĄBROWA TARNOWSKA, UL. ŚW. BRATA ALBERTA CHMIELOWSKIEGO.

Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 94,28m2, wraz z przynależnym miejscem parkingowym, w nowo wybudowanym budynku wielorodzinnym (2022r.), w Dąbrowie Tarnowskiej przy ulicy Świętego Brata Alberta Chmielowskiego. Bardzo dobra lokalizacja, cicha i spokojna okolica, w otoczeniu zieleni, do ścisłego centrum miasta ok.1.300m. W odległości ok.1.100m znajduje się szkoła, przedszkole i kościół.

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 94,28m2, z dwoma balkonami:
- Piętro o powierzchni 49,17m2, w stanie deweloperskim : aneks kuchenny połączony z pokojem dziennym, sypialnia, garderoba, łazienka, hol, klatka schodowa.
- Poddasze o powierzchni 45,11m2, w stanie surowym, z wyprowadzonymi instalacjami i wykonanym ogrzewaniem podłogowym: przestrzeń do własnej aranżacji.

W mieszkaniu na piętrze rozprowadzone zostały wszystkie instalacje - elektryczna, gazowa, wodno-kanalizacyjna, kanalizacja deszczowa, centralnego ogrzewania (brak pieca), instalacja piorunochronna. Na podłogach wylewki gotowe do położenia materiału wykończeniowego. W całym mieszkaniu został wykonany system ogrzewania podłogowego. Na ścianach tynki gipsowe. Stolarka okienna trzyszybowa - 8 komorowe. Budynek dobrze docieplony: styropian 18cm. Brak schodów łączących poziomy. Teren ogrodzony, automatyczna brama wjazdowa, sterowana na pilota, domofon.