• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Wojnowo

(1)
  • Sprzedam mieszkanie
    Sprzedam mieszkanie

    Wojnowo

    • 320 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 37m2 w bloku na parterze w Wojnowie gm. Murowana Goślina. Mieszkanie na parterze w spokojnej okolicy , wkoło lasy, jezioro. Do szkoły podstawowej, przedszkola...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Skoki

    • 260 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 940 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Furman oddział w Wągrowcu
    Biuro nieruchomości

  • Do wynajęcia słoneczne 2 pokojowe mieszkanie 34m2 Świeżo po remon...

    Murowana Goślina

    • 1 650 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia słoneczne 2 pokojowe mieszkanie 34m2 Świeżo po remoncie! W Murowanej Goślinie (Stara część) ul. Graszyńskiego| Układ pomieszczeń niezależny. Wolne od 01.07.2024 N...

Murowana Goślina

    • 1 550 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

• Mieszkanie Skoki

    Skoki

    • 129 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 3 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE Z GRUNTEM Skoki ul. Rogozińska Przedstawiamy na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość wraz z udziałem w gruncie i częściach ws...

  • Kawalerka umeblowana i w pełni wyposażona| 27,44 m2 | Murowana Go...

    Murowana Goślina

    • 1 380 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Kawalerka umeblowana i w pełni wyposażona| 27,44 m2 | Murowana Goślina, ul. Poranek 4 - OKAZJA NOWE formy REKLAMY – wyprzedzamy STANDARDY: 1. Fotografie Panoramiczne (z funkcją...

  • Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Skoki
    1 / 15
    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Skoki

    Skoki

    • 349 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,68 m², położone na 1. piętrze niskiego, kameralnego bloku w spokojnej części Skoki, w otoczeniu lasów i jezior. To id...

  • Mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Zielone Wzgórza.
    Mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Zielone Wzgórza.

    Murowana Goślina

    • 1 900 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia bezpośrednio mieszkanie 62 m2 w Murowanej Goślinie na osiedlu Zielone Wzgórza. Położone na 3 piętrze budynku z pojedynczymi mieszkaniami na kondygnacji. Mieszkanie skł...

  • Mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Zielone Wzgórza
    Mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Zielone Wzgórza

    Murowana Goślina

    • 515 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 307 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam bezpośrednio mieszkanie na osiedlu Zielone Wzgórza, składające się z salonu z dwoma oknami i oknem balkonowym, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki i oddzielnego WC...