• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Wojnowo

(1)
  • Sprzedam mieszkanie
    Sprzedam mieszkanie

    Wojnowo

    • 320 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 37m2 w bloku na parterze w Wojnowie gm. Murowana Goślina. Mieszkanie na parterze w spokojnej okolicy , wkoło lasy, jezioro. Do szkoły podstawowej, przedszkola...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 3 Pok.os.Poznańskie Poznań/Czapury Bez PCC Gotowe

    Czapury

    • 294 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    BEZ PCC ! POLECAM NA SPRZEDAŻ bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie w STANIE DEWELOPERSKIM, położone na II piętrze w nowym budynku na os. Poznańskim tuż przy lesie na pograniczu Po...

  • do wynajęcia pokoje Poznań Skórzewo
    1 / 7
    do wynajęcia pokoje Poznań Skórzewo

    Skórzewo

    • 800 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia komfortowe pokoje w centrum Skórzewa koło Poznania. Mieszkanie po remoncie z nowym wyposażeniem dla osób z Ukrainy. Cena 800 zł. za osobę w pokoju. Cena zawiera...

  • Ogłoszenie Wynajmu Mieszkania w Czapurach na Osiedlu Poznańskim

    Czapury

    • 2 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ogłoszenie Wynajmu Mieszkania w Czapurach na Osiedlu Poznańskim Zapraszam do zapoznania się z reklamą w formie: 1. WIRTUALNY SPACER (KLIKNIJ LUB KOPIUJ)– [url] 2. FILM (KLIKNI...

  • Tulce - jak dom, 3 pokoje z ogródkiem, po remoncie
    1 / 14
    Tulce - jak dom, 3 pokoje z ogródkiem, po remoncie

    Tulce

    • 522 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HETMAN Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe w świeżo oddanym bloku

    Czapury

    • 2 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w świeżo oddanym bloku w Czapurach! Bliskość natury! Wolne od 01.06.2024r NOWE formy REKLAMY – wyprzedzamy STANDARDY: 1. WIRTUALNY SPACER (...

  • 2 pokojowe mieszkanie na wynajem tuż przy lesie Czapury

    Czapury

    • 2 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM - 3 POK - NOWY BLOK - OSIEDLE P...

    Czapury

    • 345 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM - 3 POK - NOWY BLOK - OSIEDLE POZNAŃSKIE LOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się w Czapurach na Osiedlu Poznańskim tuż przy lesie. W najbliższej...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ryczywół

    • 309 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Świetnie trzypokojowe mieszkanie czeka właściciela
    1 / 20
    Świetnie trzypokojowe mieszkanie czeka właściciela

    Kleszczewo

    • 486 720 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam duże trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem
    1 / 20
    Sprzedam duże trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem

    Kleszczewo

    • 489 606 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 027 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Duże trzypokojowe mieszkanie czeka na właściciela!
    1 / 20
    Duże trzypokojowe mieszkanie czeka na właściciela!

    Kleszczewo

    • 481 884 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Budzyń

    Budzyń

    • 319 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ PRZESTRONNE MIESZKANIE W BUDZYNIU NA OSIEDLU SŁONECZNYM Przedmiotem oferty jest 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,90 m położone na 1 piętrze w bloku miesz...

  • MOSINA (GW), CZAPURY MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ

    Czapury

    • 345 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kleszczewo

    • 456 534 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam świetnie trzypokojowe mieszkanie
    1 / 20
    Sprzedam świetnie trzypokojowe mieszkanie

    Kleszczewo

    • 447 930 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 145 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kleszczewo

    • 460 728 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • NOWE MIESZKANIE- szukamy pierwszego lokatora! Mieszkanie umeblowa...

    Czapury

    • 1 950 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    NOWE MIESZKANIE- szukamy pierwszego lokatora! Mieszkanie umeblowane i wyposażone | Poznań Starołęka - Czapury - OKAZJA NOWE formy REKLAMY – wyprzedzamy STANDARDY: 1. Fotografie...

  • Mieszkanie 2+1 z balkonem
    1 / 5
    Mieszkanie 2+1 z balkonem

    Kleszczewo

    • 466 179 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 902 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Квартира 50 м² с участком за 411 тыс. zł!
    1 / 6
    Квартира 50 м² с участком за 411 тыс. zł!

    Kleszczewo

    • 398 555 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem
    1 / 20
    Sprzedam trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem

    Kleszczewo

    • 462 861 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 121 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Sprzedaż, Mosina, Czapury

    Czapury

    • 345 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie na sprzedaż Mosina, Czapury

    Czapury

    • 345 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• 1 / 2
    Mieszkanie Gwiazdowo rynek pierwotny ul.

    Gwiazdowo

    • 339 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie prosto od dewelopera - wyjątkowa okazja! Prowadzę sprzedaż całego projektu - zadzwoń i zapytaj o dostępne opcje.  tel.: +48 [tel]Bez prowizji - brak ukrytych kosztów.Be...

  • Sprzedam nieruchomość lub zamienię na dobre auto ! Pilne
    1 / 8
    Sprzedam nieruchomość lub zamienię na dobre auto ! Pilne

    Stawiany

    • 49 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 527 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Mieszkanie jest w domu 4 rodzinnym 3 pokojowe i 4 pokój po adaptacji poddasza oraz już zaadoptowana podstawa pod taras 17m/kw działka z ogrodem 513m/kw , 2 garaże do wykończenia ....

  • 3 pok. Dla rodziny 15 min od Centrum Poznania 4 kwartał 2025

    Zalasewo

    • 471 365 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Robert Szofiński
    Agent nieruchomości

  • Pomarzanowice mieszkanie 3 pokoje
    1 / 16
    Pomarzanowice mieszkanie 3 pokoje

    Pomarzanowice

    • 349 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe położone w spokojnej, zielonej miejscowości Pomarzanowice, z bardzo dobrym dojazdem do Poznania. Idealna propozycja dla rod...

  • Mieszkanie Plewiska gm. Komorniki, Fabianowska
    1 / 15
    Mieszkanie Plewiska gm. Komorniki, Fabianowska

    Plewiska

    • 799 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania. Oryginalny układ mieszkania, oraz wysoki standard wykończenia - ta nieruchomość ma w sobie "t...

  • Mieszkanie Mieścisko
    Mieszkanie Mieścisko

    Mieścisko

    • 205 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 3 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE W MIEŚCISKU W cenie mieszkania przynależna część budynku gospodarczego. PREZENTUJEMY NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE Z BALKONEM, POŁOŻONE NA 2 PIĘTRZE NISKIEGO BLOKU. Lokal stan...

  • Mieszkanie dwupoziomowe 117 m2
    1 / 12
    Mieszkanie dwupoziomowe 117 m2

    Kruszewnia

    • 619 900 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w spokojnej okolicy Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, położone w cichej i spokojnej okolicy. To...

  • Plewiska mieszkanie do wynajecia
    Plewiska mieszkanie do wynajecia

    Plewiska

    • 3 600 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mam do wynajęcia mieszkanie w Plewiskach słoneczne czesciowo umeblowane dwu poziomowe na osiedlu Zielarskim podana cena za wynajem jest z czynszem i do negocjacji zainter...