• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Świnoujście

(71)
  • Gotowy apartament inwestycyjny - Świnoujście
    1 / 4
    Gotowy apartament inwestycyjny - Świnoujście

    Świnoujście

    • 438 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 17 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Apartament inwestycyjny w Świnoujściu – nowoczesność, funkcjonalność i świetna lokalizacja. Na sprzedaż apartament o powierzchni 25,52 m², położony w nowoczesnym budynku z 2023 ro...

  • Mieszkanie Świnoujście, Bolesława Chrobrego
    1 / 5
    Mieszkanie Świnoujście, Bolesława Chrobrego

    Świnoujście

    • 829 401 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 25 919 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu jednopokojowy apartament z balkonem B.03.33 o pow. 32,11 m, położony na trzecim piętrze inwestycji Wave Świnoujście Thermal & Spa. W skład nieruchomości wcho...

  • Słoneczne 3 pokoje tylko 1,5 km od morza.
    1 / 10
    Słoneczne 3 pokoje tylko 1,5 km od morza.

    Świnoujście

    • 683 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 017 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze w zadbanym, ośmiopiętrowym budynku z windą, który przeszedł termomodernizację. Dzięki temu mieszkańcy mogą cieszyć się komfortem użytko...

  • Imponująca przestrzeń apartamentu ul. Zdrojowa.
    1 / 15
    Imponująca przestrzeń apartamentu ul. Zdrojowa.

    Świnoujście

    • 1 199 900 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 20 338 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Apartament marzeń przy ul. Zdrojowej w Świnoujściu. Wyobraź sobie poranek z kawą na słonecznym balkonie i spacer po najszerzej, naturalnej plaży w Polsce. 4,5-metrowa wysokość mi...

  • Mieszkanie Świnoujście, Monte Cassino
    1 / 13
    Mieszkanie Świnoujście, Monte Cassino

    Świnoujście

    • 613 283 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 14 263 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalny i bardzo dobrze zaprojektowany apartament o powierzchni 43,90 m², zlokalizowany na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Monte Cassino 7 w Świnoujście....

  • 300m od plaży ️ / 33m2, które zarabia
    1 / 9
    300m od plaży ️ / 33m2, które zarabia

    Świnoujście

    • 855 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 25 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    300m od plaży ️ / 33m2, które zarabia Premium studio w Świnoujściu - ul. Juliusza Słowackiego 5 min pieszo do promenady i plaży Gotowe pod najem krótkoterminowy Wysoki standar...

  • Sprzedam lub zamienię na mniejsze Szczecin/Świnoujście
    1 / 3
    Sprzedam lub zamienię na mniejsze Szczecin/Świnoujście

    Świnoujście

    • 555 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Witam , Posiadam mieszkanie na sprzedaż lub zamiana na mniejsze( Szczecin/ Świnoujście).62 metry w centrum Świnoujścia ul.Konstytucji 3Maja ,wysoki parter nad sklepami, brak balkon...

  • ładne mieszkanie 100m do morza ul.Żeromskiego, Świnoujście
    1 / 8
    ładne mieszkanie 100m do morza ul.Żeromskiego, Świnoujście

    Świnoujście

    • 320 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Budynek:Świnoujście ul. Żeromskiego 29 /apartament 07/ [email] tel:48 [tel] Marzena Karpińska w sezonie zapraszamy na pobyty w cyklach niedziela-niedziela, 100 m od plaży, w niewi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Świnoujście
    1 / 15
    Mieszkanie Świnoujście

    Świnoujście

    • 515 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 3-pokojowe położone na pierwszym piętrze w zadbanym budynku przy ul. Grunwaldzkiej w Świnoujściu. Lokal idealny dla rodziny, p...

  • Mieszkanie Świnoujście
    1 / 8
    Mieszkanie Świnoujście

    Świnoujście

    • 570 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe w nowoczesnej inwestycji, oddanej do użytku w 2023 roku wykończone "Pod Klucz". Mamy niezmierną przyjemność przedstawić Państwu trzypok...

  • Mieszkanie Świnoujście
    1 / 4
    Mieszkanie Świnoujście

    Świnoujście

    • 687 744 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 17 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim, o pow. 39,80 m2, położone na 1 piętrze w nowym budynku z trzema klatkami oraz garażem podziemnym. Każda klatka...

  • Mieszkanie Świnoujście
    1 / 8
    Mieszkanie Świnoujście

    Świnoujście

    • 1 620 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwa lokale mieszkalne w budynku dwukondygnacyjny w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni 108m2 na Osiedlu Posejdon. Nieruchomość ma bardzo do...

  • Mieszkanie Świnoujście, Plac Wolności
    1 / 6
    Mieszkanie Świnoujście, Plac Wolności

    Świnoujście

    • 428 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 14 759 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka w Centrum Świnoujścia z widokiem na Starówkę Mieszkanie o powierzchni 29,45 m2 położone na 1 piętrze budynku w Centrum Świnoujścia. Nieruchomość składa się: - Salon z an...

  • Mieszkanie Świnoujście
    1 / 15
    Mieszkanie Świnoujście

    Świnoujście

    • 809 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 9 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Mieszkanie Spółdzielczo - Własnościowe Przedstawiamy Państwu duże trzypokojowe mieszkanie w Świnoujściu przy ul. Piastowskiej o pow. 85,95m2. Prezentowane mie...

  • Mieszkanie Świnoujście
    1 / 15
    Mieszkanie Świnoujście

    Świnoujście

    • 560 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z dużym balkonem o pow. 64,51 m2, położone w wyjątkowej lokalizacji Świnoujście- Warszów. W skład dwupoziomowego mieszkania...

  • Mieszkanie Świnoujście
    1 / 11
    Mieszkanie Świnoujście

    Świnoujście

    • 1 066 446 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 15 684 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo prezentujemy duże trzy pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w stanie deweloperskim o powierzchni 68,10m2, położone na drugim piętrze w nowym budynku z trzema klat...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 795 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 13 707 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Apartament dla 4 osób
    1 / 5
    Apartament dla 4 osób

    Świnoujście

    • 120 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka umeblowana z aneksem kuchennym i słonecznym balkonem i oczywiście łazienką. Dogodne położenie, 15 min do plaży, obok plac zabaw, sklepy gastronomia. Mieszkanie z pełnym w...

  • NA SPRZEDAŻ – mieszkanie z antresolą w Świnoujściu

    Świnoujście » ul. Kujawska

    • 930 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ❗️ NOWA CENA ❗️❗️NA SPRZEDAŻ – mieszkanie z antresolą w Świnoujściu, ul. Kujawska ❗️Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 71,72 m², położone w doskonałej l...

  • ŚWINOUJŚCIE, PREMIUM 97 M, DWA POZIOMY Z BALKONEM

    Świnoujście » ul. Ułańska

    • 1 695 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 17 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiam Państwu mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie, znajdujące się w Świnoujściu.Nieruchomość:- 97 m2- 4 pokoje- 2 balkony z markizami elektrycznymi- budynek dwupi...