• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Częstochowa
  • Świnoujście +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Świnoujście

(31)
  • Mieszkanie Świnoujście
    Mieszkanie Świnoujście

    Świnoujście

    • 959 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 21 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OPIS OFERTY Szanowni Państwo mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania o pow. 45,26m2 znajdujące się w Dzielnicy Nadmorskiej. Mieszkanie położone na 1 pi...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 1 279 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 22 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Baltic Park Molo, Apartament z tarasem.
    1 / 16
    Baltic Park Molo, Apartament z tarasem.

    Świnoujście

    • 1 790 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 33 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Pierwsza linii zabudowy, wyjątkowa oferta dwupokojowego apartamentu w pełni wyposażony, garderoba, trzynasto metrowy taras, widok na promenadę. Idealny jako inwestycja na wynajem l...

  • Okazja Lokalizacja Baltic Park Plaża 2 pok i garaż
    1 / 16
    Okazja Lokalizacja Baltic Park Plaża 2 pok i garaż

    Świnoujście

    • 1 249 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 32 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Baltic Park Plaża Swinoujscie ul. Uzdrowiskowa 22 to Top lokalizacja. Zamieszkaj lub zainwestuj w jednym z najbardziej prestiżowej lokalizacji nad polskim morzem! Na sprzedaż e...

  • Plac Wolności 2 pokoje wyjątkowe miejsce Centrum.
    1 / 14
    Plac Wolności 2 pokoje wyjątkowe miejsce Centrum.

    Świnoujście

    • 489 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Pięknie urządzone mieszkanie z sypialną w Sercu Świnoujścia – Twoje wymarzone Miejsce Nad Morzem ! Oferujemy na sprzedaż w pełni i atrakcyjnie urządzone mieszkanie o powierzchni 3...

  • 0%, apartament przy promenadzie - pod klucz

    Świnoujście » Dzielnica Nadmorska » ul. Żeromskiego

    • 825 502 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 28 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji - Rewitalizacja zakończona - apartamenty POD KLUCZ oraz z WYPOSAŻENIEM !! CENA OFERTOWA JEST CENĄ BRUTTO ( zawiera 23% VAT ) APARTAMENT NR 9 - 1...

  • 0%, apartament przy promenadzie - pod klucz

    Świnoujście » Dzielnica Nadmorska » ul. Żeromskiego

    • 824 936 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 28 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji - Rewitalizacja zakończona - apartamenty POD KLUCZ oraz z WYPOSAŻENIEM CENA OFERTOWA JEST CENĄ BRUTTO ( zawiera 23% VAT ) APARTAMENT NR 18 - 1....

  • 0%, apartament przy promenadzie - pod klucz

    Świnoujście » Dzielnica Nadmorska » ul. Żeromskiego

    • 1 071 059 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 28 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji - Rewitalizacja zakończona - apartamenty POD KLUCZ + WYPOSAŻENIE CENA OFERTOWA JEST CENĄ BRUTTO ( zawiera 23% VAT ) APARTAMENT ze skosami NR 35 -...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Pierwsza linia brzegowa BEZ OPERATORA I BEZ PROWIZJI!
    1 / 16
    Pierwsza linia brzegowa BEZ OPERATORA I BEZ PROWIZJI!

    Świnoujście

    • 1 135 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 30 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Pierwsza linia brzegowa BEZ OPERATORA I BEZ PROWIZJI! NA SPRZEDAŻ PRESTIŻOWY APARTAMENT 2-POK. ŚWINOUJŚCIE - PRZY PLAŻY / BEZ OPERATORA / OFERTA PRYWATNA To unikalna, dochodowa i...

  • Apartament przy samej Promenadzie fak. vat.
    1 / 16
    Apartament przy samej Promenadzie fak. vat.

    Świnoujście

    • 954 960 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 23 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż apartament wykończony pod klucz w wysokim standardzie. Zlokalizowany w prestiżowym Resorcie przy ul. Uzdrowiskowej w Świnoujściu. Każde mieszkanie oferuje luksus i ko...

  • Mieszkanie Świnoujście, Monte Cassino
    1 / 13
    Mieszkanie Świnoujście, Monte Cassino

    Świnoujście

    • 613 283 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 14 263 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalny i bardzo dobrze zaprojektowany apartament o powierzchni 43,90 m², zlokalizowany na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Monte Cassino 7 w Świnoujście....

  • ładne mieszkanie 100m do morza ul.Żeromskiego, Świnoujście
    1 / 8
    ładne mieszkanie 100m do morza ul.Żeromskiego, Świnoujście

    Świnoujście

    • 320 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Budynek:Świnoujście ul. Żeromskiego 29 /apartament 07/ [email] tel:48 [tel] Marzena Karpińska w sezonie zapraszamy na pobyty w cyklach niedziela-niedziela, 100 m od plaży, w niewi...

  • Mieszkanie Świnoujście
    1 / 4
    Mieszkanie Świnoujście

    Świnoujście

    • 687 744 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 17 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim, o pow. 39,80 m2, położone na 1 piętrze w nowym budynku z trzema klatkami oraz garażem podziemnym. Każda klatka...

  • Mieszkanie Świnoujście
    1 / 15
    Mieszkanie Świnoujście

    Świnoujście

    • 560 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z dużym balkonem o pow. 64,51 m2, położone w wyjątkowej lokalizacji Świnoujście- Warszów. W skład dwupoziomowego mieszkania...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 795 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 13 707 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • NA SPRZEDAŻ – mieszkanie z antresolą w Świnoujściu

    Świnoujście » ul. Kujawska

    • 930 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ❗️ NOWA CENA ❗️❗️NA SPRZEDAŻ – mieszkanie z antresolą w Świnoujściu, ul. Kujawska ❗️Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 71,72 m², położone w doskonałej l...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 459 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 455 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 1 470 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 32 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 575 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 23 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości