• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Chruślanki Józefowskie
  • Wojcieszów +20 km
  • Kruszyna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Karpaczem

(99)
  • Gotowe do wprowadzenia – PARTER – niski czynsz – ul. Słowack
    1 / 8
    Gotowe do wprowadzenia – PARTER – niski czynsz – ul. Słowack

    Kamienna Góra

    • 200 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Witam, Sprzedam mieszkanie położone na parterze kamienicy przy ul. Słowackiego. Mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju, - dużej i wyposażonej kuchni z oknem, - łazienki...

  • Duże mieszkanie z widokiem Mysłakowice
    1 / 16
    Duże mieszkanie z widokiem Mysłakowice

    Mysłakowice

    • 569 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 5 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie na II piętrze o powierzchni 108 m², położone w spokojnej okolicy, w niskim, solidnym bud...

  • Dwupoziomowe M3 z dużym tarasem- prywatne miejsca postojowe
    1 / 16
    Dwupoziomowe M3 z dużym tarasem- prywatne miejsca postojowe

    Jelenia Góra

    • 629 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 7 766 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie w okolicach Jelfy w Jeleniej Górze. Nieruchomość o powierzchni 80,7m2 znajduje się na 1 piętrze i ostatnim wy...

  • Wynajmę kawalerkę
    1 / 7
    Wynajmę kawalerkę

    Jelenia Góra

    • 1 900 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Wynajmę kawalerkę w cenie 1900 zł ta cena zawiera wszystkie opłaty. W razie pytań proszę dzwonić.

  • Przestronne M-2 do remontu
    1 / 12
    Przestronne M-2 do remontu

    Jelenia Góra

    • 299 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego w Jeleniej Górze blisko centrum o pow użytkowej 53,40 m2 usytuowanego na pierwszym piętrze w kamienicy ki...

  • Mieszkanie Szklarska Poręba, Osiedle Podgórze
    1 / 14
    Mieszkanie Szklarska Poręba, Osiedle Podgórze

    Szklarska Poręba

    • 899 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 11 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Na sprzedaż dwupoziomowy apartament w Szklarskiej Porębie Osiedle Podgórze. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu w malownicze...

  • Mieszkanie Jelenia Góra ul. Różyckiego

    Jelenia Góra » ul. Różyckiego

    • 358 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 956 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe na 3 piętrze w bloku 4pitrowym. Mieszkanie o powierzchni 45,90 m2 składa się z 2 pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki z wc. Okna PVC, wymienio...

  • Piękne M3 z tarasem - Cieplice Śląskie - Zdrój
    1 / 11
    Piękne M3 z tarasem - Cieplice Śląskie - Zdrój

    Jelenia Góra

    • 760 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 882 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie z tarasem w pożądanej części Jeleniej Góry - Cieplicach Śląskich - Zdrój. Nieruchomość o powierzchni 59,06m2 zn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Przestronny apartament w centrum JG
    1 / 10
    Przestronny apartament w centrum JG

    Jelenia Góra

    • 2 600 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    STYLOWY APARTAMENT W CENTRUM JEL. GÓRY. Prezentujemy Państwu do wynajęcia stylowy apartament dwupokojowy o pow. 80mkw. położony na parterze kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Mie...

  • Nowy Apartament w Kowary
    1 / 6
    Nowy Apartament w Kowary

    Kowary

    • 296 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowy Apartament 47m2 , Stan Deweloperski. 2023r [url] z Parking, ul. Górnicza 30 58-530 KOWARY

  • Apartament 2pok PANORAMA na Karkonosze Szklarska Poręba + pa
    1 / 7
    Apartament 2pok PANORAMA na Karkonosze Szklarska Poręba + pa

    Szklarska Poręba

    • 3 400 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta bezpośrednia. Bez prowizji. Dwupokojowy apartament 35,55 m2 położony na 2 piętrze nowego apartamentowca (2021) przy ul. Waryńskiego 1A w Szklarskiej Porębie. Tuż przy szlaka...

  • Sprzedam kawalerkę W Jeleniej Górze

    Jelenia Góra

    • 330 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 13 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Sprzedam kawalerkę W Jeleniej Górze mieszkanie jest spółdzielcze - własnościowe na 8 piętrze w budynku wielorodzinny . Miesięczny czynsz do Jsm . to 500 zł . Mieszkanie jest z og...

  • Apartament w Crystal Resort – basen,sauny,jacuzzi
    1 / 15
    Apartament w Crystal Resort – basen,sauny,jacuzzi

    Szklarska Poręba

    • 574 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 16 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkowy apartament, położony w nowoczesnym kompleksie Crystal Resort, przy ul. Kołł...

  • Apartament 3pok OSADA GÓRSKA parking PIĘKNY!!! 0%
    1 / 16
    Apartament 3pok OSADA GÓRSKA parking PIĘKNY!!! 0%

    Szklarska Poręba

    • 619 990 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 17 714 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję przytulny i nowy trzypokojowy apartament 34,57 m2 z ogródkiem, położony na 1 piętrze apartamentowca kompleksu Osada Górska (2023) przy ul. Wlastimila Hofmana w Szklarskiej...

  • Syndyk sprzeda mieszkanie z pomieszczeniami przynależnymi – bez c...

    Mysłakowice

    • 66 499 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI Syndyk Masy Upadłości Krzysztofa Skrzypca w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt KA1K/GUp-s/318/2024 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzące...

  • Syndyk sprzeda mieszkanie z pomieszczeniami przynależnymi

    Łomnica

    • 53 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI Syndyk Masy Upadłości Krzysztofa Skrzypiec w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt KA1K/GUp-s/318/2024 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodząc...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jelenia Góra

    • 315 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jelenia Góra

    • 340 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Szklarska Poręba

    • 550 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jelenia Góra » Zabobrze

    • 460 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości