• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Karpaczem

(99)
  • Mieszkanie 2-pokojowe w bloku - PARTER - ogrzewanie miejski
    1 / 8
    Mieszkanie 2-pokojowe w bloku - PARTER - ogrzewanie miejski

    Lubawka

    • 210 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na wysokim parterze w bloku z 1995 r. przy ul. Ciasnej w Lubawce. Mieszkanie składa się z 2 rozkładowych pokoi, dużej kuchni z oknem,...

  • Mieszkanie na wynajem w Sosnówce.
    Mieszkanie na wynajem w Sosnówce.

    Sosnówka

    • 2 500 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Komfortowe i gotowe do wprowadzenia mieszkanie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego lokalu w Sosnówce, który łączy w sobie funkcjonalność...

  • Apartament z widokiem na góry! Gotowa inwestycja
    Apartament z widokiem na góry! Gotowa inwestycja

    Szklarska Poręba

    • 739 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 423 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Wyjątkowy Apartament w Szklarskiej Porębie Design, Widok i Gotowa Inwestycja 45 m² 739 000 PLN Są nieruchomości, które się ogląda i są takie, które się zapamiętuje. Ten apartam...

  • 3-pokojowe na parterze na Zabobrzu I
    1 / 11
    3-pokojowe na parterze na Zabobrzu I

    Jelenia Góra

    • 319 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferta Biura Nieruchomości Otti idealna dla osób poszukujących mieszkania: - na parterze - na Zabobrzu I - 3-pokojowego - 51m2 - z ogrzewaniem i ciepłą wodą z sieci miejskiej - w i...

  • 0%, widok na Szrenicę, w pobliżu parku DINO

    Szklarska Poręba » ul. Muzealna

    • 462 692 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 220 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja zrealizowana Budynek 2, lokal nr 2.1.2, taras: 9,40 m pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: [url] Link do filmów na Y...

  • 0%, widok na Szrenicę, w pobliżu parku DINO

    Szklarska Poręba » ul. Muzealna

    • 441 500 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja zrealizowana Budynek 2, lokal nr 2.1.5, taras: 9,40 m pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: [url] Link do filmów na Y...

  • 0%, widok na Szrenicę, w pobliżu parku DINO

    Szklarska Poręba » ul. Muzealna

    • 426 200 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 13 749 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    0% prowizji, inwestycja zrealizowana Budynek 1, lokal "turystyczny" nr 1.3.1, balkon: 7,01 m. Cena ofertowa zawiera 23% podatku VAT pełne zestawienie dostępnych apartamentów na...

  • Mieszkanie Szklarska poręba, ul. Muzealna

    Szklarska Poręba » ul. Muzealna

    • 518 058 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 12 335 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja zrealizowana Budynek 4, lokal nr 4.1.1, taras: 28,66 m pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: [url] Link do filmów na...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%, widok na Szrenicę, w pobliżu parku DINO

    Szklarska Poręba » ul. Muzealna

    • 449 700 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, inwestycja zrealizowana Budynek 2, lokal nr 2.2.4, balkon: 3,97 m pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: [url] Link do filmów na...

  • 0%, widok na Szrenicę, w pobliżu parku DINO

    Szklarska Poręba » ul. Muzealna

    • 679 400 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, inwestycja zrealizowana Budynek 2, lokal nr 2.3.3, balkon: 7,88 m pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: [url] Link do filmów na...

  • 0%, widok na Szrenicę, w pobliżu parku DINO

    Szklarska Poręba » ul. Muzealna

    • 702 200 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 004 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, inwestycja zrealizowana Budynek 2, lokal nr 2.3.2, balkon: 7,88 m pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: [url] Link do filmów na...

  • 0%, widok na Szrenicę, w pobliżu parku DINO

    Szklarska Poręba » ul. Muzealna

    • 473 300 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, inwestycja zrealizowana Budynek 2, lokal nr 2.2.5, balkon: 3,97 m pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: [url] Link do filmów na...

  • 0%, widok na Szrenicę, w pobliżu parku DINO

    Szklarska Poręba » ul. Muzealna

    • 446 300 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 525 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja zrealizowana Budynek 2, lokal nr 2.1.4, taras: 8,92 m pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: [url] Link do filmów na Y...

  • Mieszkanie Jelenia Góra Cieplice Śląskie-Zdrój,
    1 / 15
    Mieszkanie Jelenia Góra Cieplice Śląskie-Zdrój,

    Jelenia Góra

    • 960 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 12 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowocześnie urządzonego 3-pokojowego apartamentu z tarasem i ogrodem na prestiżowym, kameralnym osiedlu Cieplicach.  Mieszkan...

  • Mieszkanie M2 Zabobrze 1
    1 / 8
    Mieszkanie M2 Zabobrze 1

    Jelenia Góra

    • 305 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 8 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dzień dobry. Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34m2 w bardzo dobrej lokalizacji. Zabobrze 1. Gotowe do zamieszkania. Bezpośrednio - Pełna własność. Miesz...

  • Piękne zabytkowe mieszkanie w centrum
    1 / 15
    Piękne zabytkowe mieszkanie w centrum

    Jelenia Góra

    • 560 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 5 895 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zabytkowe mieszkanie na 1 piętrze składa się z : * 3 dużych i jasnych pokoi (17 + 26 + 23 m. kw.) * jasnej i dużej kuchni o pow. 10,5 m. kw. * łazienki o pow. 3 m. kw. * loggia o...

  • Stylowy apartament Szklarska Poręba!
    1 / 15
    Stylowy apartament Szklarska Poręba!

    Szklarska Poręba

    • 629 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wygoda, komfort oraz bezpieczeństwo to atuty tej oferty. Apartament w Szklarskiej Porębie zlokalizowany są przy ulicy Szosa Czeska. Jest to malowniczo położone miasto na pograniczu...

  • 3 pokojowe mieszkanie w centrum zabytkowego miasta
    1 / 16
    3 pokojowe mieszkanie w centrum zabytkowego miasta

    Jelenia Góra

    • 565 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 886 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Duże i przestronne mieszkanie w centrum Jeleniej Góry, o powierzchni całkowitej 111,97 m. kw. a użytkowej aż 96 m. kw. składa się z: - 3 pokoi (25+17,5+22,5 m.kw.)i - kuchni (20,6...

  • Sprzedam kawalerkę – Lubawka, 26,1 m² + piwnica BEZPOŚREDNIO
    Sprzedam kawalerkę – Lubawka, 26,1 m² + piwnica BEZPOŚREDNIO

    Lubawka

    • 104 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 26,1 m² wraz z przynależną piwnicą. Mieszkanie przeznaczone do remontu. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze w czteropiętro...

  • MARCISZÓW z dużym ogrodem
    1 / 5
    MARCISZÓW z dużym ogrodem

    Marciszów

    • 160 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 1 703 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Duża nieruchomość. Koło Kamiennej Góry Dwupoziomowa, pierwsze piętro lokal mieszkalny główny -kuchnia łazienka pokój 37,1 M2. Drugie piętro pokój letni ,kuchnia letnia ,komórka str...