• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Kamieniem Pomorskim

(113)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dziwnów

    • 634 141 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 15 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dziwnów

    • 819 208 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 15 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dziwnów

    • 683 744 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dziwnów

    • 604 969 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dziwnów

    • 750 024 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 958 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dziwnów

    • 990 282 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 15 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Apartament z garażem przy plaży w Dziwnowie
    1 / 15
    Apartament z garażem przy plaży w Dziwnowie

    Dziwnów

    • 1 370 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 31 861 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    KUP, WYNAJMUJ, ZARABIAJ! APARTAMENT CAŁOROCZNY Z WIDOKIEM NA MORZE, OGRÓDKIEM I MIEJSCEM GARAŻOWYM! Sprzedam apartament o pow. użytkowej ok.45. Apartament usytuowany jest w nowocze...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pobierowo

    • 989 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 17 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal mieszkalny - Dziwnów

    Dziwnów

    • 348 800 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 708 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Katarzyny Bieńkowskiej sprzeda z wolnej ręki: a) prawo własności nieruchomości lokalowej mieszka...

  • Lokal mieszkalny - Dziwnów

    Dziwnów

    • 392 400 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 547 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

• Dziwnówek - Wyjątkowy apartament 79m2 bez prowizji
    Dziwnówek - Wyjątkowy apartament 79m2 bez prowizji

    Dziwnówek

    • 855 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 10 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy Państwu wyjątkowy apartament położony na poddaszu IV kondygnacyjnego budynku zlokalizowanego w Dziwnówku przy ul. Morskiej 5, zaledwie 250 m od morza. Z apartamentu rozci...

  • Dziwnówek - Wyjątkowy apartament bez prowizji
    Dziwnówek - Wyjątkowy apartament bez prowizji

    Dziwnówek

    • 629 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Opis Oferujemy Państwu wyjątkowy apartament położony na poddaszu IV kondygnacyjnego budynku zlokalizowanego w Dziwnówku przy ul. Morskiej 5, zaledwie 250 m od morza. Z apartamentu...

  • Lokal mieszkalny - Dziwnów

    Dziwnów

    • 436 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Duży apartament/mieszkanie 50 m od morza w Rewalu

    Rewal » ul. Szczecińska

    • 1 750 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 17 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy ofertę zakupu 4. pokojowego mieszkania – apartamentu, o łącznej powierzchni 100 m2, w budynku willowym z basenem i sauną, w świetnej lokalizacji 50 m od morza w Rewal...

  • Apartament/studio 50 m od morza w Rewalu

    Rewal » ul. Szczecińska

    • 389 500 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 16 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Przedstawiamy ofertę zakupu 1. pokojowego, apartamentu typu studio o powierzchni 24 m2, z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, w budynku willowym z basenem i sauną, w świetnej l...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Rewal

    • 287 760 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 11 068 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rewal

    • 449 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 10 205 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rewal

    • 542 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rewal

    • 645 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pogorzelica

    • 741 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rewal

    • 850 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 20 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Niechorze

    • 459 033 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 16 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 458 490 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 14 790 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    SpecHouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Pogorzelica

    • 560 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Niechorze

    • 464 955 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 14 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 2 840 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 43 031 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Stylowy apartament - morze – 2 pokoje + parking w cenie
    1 / 12
    Stylowy apartament - morze – 2 pokoje + parking w cenie

    Niechorze

    • 579 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Apartament 48,33 m² z antresolą – 450 m od plaży | Niechorze, ul. Zaciszna | Bez prowizji Niechorze, ul. Zaciszna 579 000 zł netto + VAT (23%) Miejsce postojowe w cenie W peł...

  • 2 pok. Apartament nad morzem na sprzedaż !!!
    1 / 16
    2 pok. Apartament nad morzem na sprzedaż !!!

    Niechorze

    • 564 400 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 17 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ALDAN Nieruchomości - posiada w swojej ofercie wyjątkową ofertę sprzedaży czterech (4) prestiżowych 2 - pokojowych Apartamentów z tarasem i ogródkiem - tylko 5 minut od nadmorskiej...

  • sprzedam
    sprzedam

    Międzyzdroje

    • 810 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam 1/2 domu dwurodzinnego w Międzyzdrojach do molo,plaży,centrum, promenady 200 m 6 pokoi 2 łazienki,2 toalety. Na posesji 2 budynki gospodarcze do przebudowy na osobne miesz...

  • Wyjątkowe mieszkanie
    1 / 7
    Wyjątkowe mieszkanie

    Czaplin Mały

    • 1 400 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Osobie uczciwej lub firmie na wypoczynek dla pracowników mieszkanie wynajmę od zaraz. Domek składa się z 3 umeblowanych pokoi z łazienkami i wspólną kuchnią.

  • Klifowa Rewal 2 pok.42 m2, miejsce post. w garażu.
    1 / 16
    Klifowa Rewal 2 pok.42 m2, miejsce post. w garażu.

    Rewal

    • 660 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 15 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż, dwupokojowy apartament o powierzchni 42,2 m2, zlokalizowany na parterze jednego z apartamentowców 'Klifowa". Osiedle zlokalizowane w pierwszej lini brze...

  • Idealny na Inwestycję – Dwupoziomowy Apartament z Basenem Nad Bałtykiem
    1 / 16
    Idealny na Inwestycję – Dwupoziomowy Apartament z Basenem Nad Bał...

    Rewal

    • 629 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję Państwu atrakcyjny, w pełni przygotowany apartament położony w prestiżowym, nadmorskim Rewalu. Jest to nowoczesny, dwupoziomowy apartament znajdujący się w budynku oddanym...

  • Mieszkanie Rewal, Morska
    1 / 13
    Mieszkanie Rewal, Morska

    Rewal

    • 804 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 22 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament Klifowa Resort, Rewal. zakup od firmy brak PCC 2%. Cena nieruchomości: 804 000 zł + 23% VAT Powierzchnia: 35 m Układ: 2 pokoje | Balkon | Miejsce postojowe w...

  • Mieszkanie Rewal, Morska
    1 / 11
    Mieszkanie Rewal, Morska

    Rewal

    • 599 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 20 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Klifowa Resort, ul. Morska, 100 m od morza, Rewal. Cena 599 000 pln (+ 23% VAT) Zapraszam na wirtualny spacer: [url] Apartament 100 m od plaży w Rewalu Klifowa Resort Pow.: 28,65...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rewal

    • 1 250 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 31 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rewal

    • 695 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 16 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rewal

    • 1 180 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 29 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 0%, Apartament w hotelu premium (wykończony)

    Międzyzdroje » ul. Gryfa Pomorskiego

    • 1 705 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 44 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    0% prowizji, INWESTYCJA ODDANA DO UŻYTKOWANIA APARTAMENT: D_10_79, balkon: 6,85 m [ CENA BRUTTO ZA LOKAL W STANIE DEWELOPERSKIM ] - Uwaga: możliwość wykończenia lokalu przez de...

  • Mieszkanie Gryfice
    Mieszkanie Gryfice

    Gryfice

    • 285 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe, słoneczne mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią, położone w spokojnej części Gryfic przy ul. Dąbskiego 42B. To propozycja dla rodziny, która szuka komforto...

  • Piękny Apartament z tarasem i widokiem na morze.
    1 / 15
    Piękny Apartament z tarasem i widokiem na morze.

    Rewal

    • 2 165 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 40 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wyobraź sobie, każdy dzień zaczyna się od szumu fal, i nie kończy się spektakularnym zachodem słońca nad Bałtykiem. Prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość w prestiżowej inwesty...

  • Lokal mieszkalny - Cerkwica

    Cerkwica

    • 211 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 3 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Zbigniewa Wołka sprzeda z wolnej ręki prawo własności lokalu mieszkalnego, stanowiącego odrębną nieru...

  • Idealny 2-pokojowy apartament z widokiem na morze!
    Idealny 2-pokojowy apartament z widokiem na morze!

    Międzyzdroje

    • 853 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 21 325 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż luksusowy apartament z widokiem na morze w Międzyzdrojach! Ten 2-pokojowy apartament  o powierzchni 40,68 m2 znajduje się na I piętrze w inwestycji 'Balticus Apa...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Niechorze

    • 426 730 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości