• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ruda Śląska +20 km
  • Rusinowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Janikowem

(148)
  • 1 / 2
    Sprzedam mieszkanie Mogilno

    Mogilno

    • 289 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 071 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2 pokoje.kuchnia z aneksem, 57m2 UMEBLOWANE, 2 piętro,dwustronne,środkowe b.cieplo 289000 zł do małej negocjacji ,,,,,,,tel.[tel]

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 330 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 410 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż lub zamianę interesujące mieszkanie o powierzchni ok.61m2 usytuowane na IV piętrze w bloku na os. Piastowskim. Mieszkanie składa się z trzech po...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 260 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 307 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż interesujące mieszkanie o powierzchni ok.49 m2 usytuowane na dziewiątym piętrze w wieżowcu na os. Rąbin. Lokal składa się z dwóch pokoi, w tym...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 189 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 3 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 51m2 do którego przynależy strych o powierzchni 20,4m2 oraz piwnica o powierzchni 2,25m2. Lokal usytuowany na I...

  • Mam do wynajęcia lokal mieszkalny w Pakości
    Mam do wynajęcia lokal mieszkalny w Pakości

    Pakość

    • 1 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam do wynajęcia lokal mieszkalny w pakości dwa pokoje kuchnia i łazienka. Ogrzewanie CO . Nie odpowiadam na SMS proszę nie pisać.

  • Wynajmę lokal mieszkalny Inowrocław
    Wynajmę lokal mieszkalny Inowrocław

    Inowrocław

    • 1 200 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mam do wynajęcia lokal do wynajęcia lokal mieszkalny w bloku o pow. 40 m2 ul. Marulewska w Inowrocławiu. Lokal mieszkalny ma 2 pokoje z aneksem kuchennym zabudową w kuchni i łazien...

  • Wynajmę kawalerkę w Mogilne
    Wynajmę kawalerkę w Mogilne

    Mogilno

    • 400 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mam do wynajęcia lokal mieszkalny w centrum Mogilna.

  • Mam do wynajęcia lokal mieszkalny w Inowrocławiu
    Mam do wynajęcia lokal mieszkalny w Inowrocławiu

    Inowrocław

    • 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mam do wynajęcia lokal mieszkalny w kamienicy 2 pokoje kuchnia i łazienka . Ogrzewanie etażowe .

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mam lokal mieszkalny do wynajęcia Inowrocław
    Mam lokal mieszkalny do wynajęcia Inowrocław

    Inowrocław

    • 1 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mam do wynajęcia lokal mieszkalny w centrum Inowrocławia. Dwa pokoje kuchnia i łazienka ogrzewanie miejskie.

  • Wynajmę lokal mieszkalny w Pakości
    Wynajmę lokal mieszkalny w Pakości

    Pakość

    • 500 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam do wynajęcia lokal mieszkalny 55m2 2 pokoje kuchnia i łazienka

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na wynajem mieszkanie o powierzchni ok.30m2 usytuowane na PIERWSZYM piętrze w bloku z cegły blisko Parku Solankowego. Mieszkanie jednostronne, słoneczne, ci...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 280 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż okazałe mieszkanie o powierzchni 48,58m2 usytuowane na II piętrze w bloku na os. Rąbin. Mieszkanie słoneczne, bardzo ciepłe, składa się z trzech...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 520 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 7 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż parter domu o powierzchni 67m2 Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni oraz łazienki z WC. Do mieszkania przynależ...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 1 400 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na wynajem mieszkanie o powierzchni ok. ok.39 m2 w bloku z cegły w doskonałej lokalizacji na os. Rąbin. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, sam...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 360 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    TYLKO W NASZYM BIURZE Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok.72m2 o bardzo atrakcyjnym układzie pomieszczeń usytuowane na poszukiwanym PIERWSZYM piętrze w bl...

  • TANIO dwupokojowe mieszkanie w Kruszwicy Oś. Robotnicze
    TANIO dwupokojowe mieszkanie w Kruszwicy Oś. Robotnicze

    Kruszwica

    • 1 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę mieszkanie na Oś. Robotniczym w Kruszwicy (pokój, kuchnia, łazienka z WC, korytarz). Spokojna okolica, łatwy dojazd, blisko do sklepów i marketów. Lokal znajduje się na par...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 208 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż interesujące mieszkanie o powierzchni ok.32m2. usytuowane na II piętrze w budynku z cegły w Centrum Inowrocławia. Mieszkanie składa się z salonu...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 269 153 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjną ofertę mieszkania w nowym budownictwie o powierzchni 34,07m2 w Uzdrowiskowym Inowrocławiu. Mieszkanie posiada bardo atrakcyjny...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 288 982 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjną ofertę mieszkania w nowym budownictwie o powierzchni 36,58m2 w Uzdrowiskowym Inowrocławiu. Mieszkanie posiada bardo atrakcyjny...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 276 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie o powierzchni ok.48m2 usytuowane na poszukiwanym PIERWSZYM piętrze w bloku na os. Toruńskim. Na dzień dzisiejszy mieszka...