• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Stara Góra
  • Otmuchów +20 km
  • Nowa Ruda
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Górą

(12)
  • Mieszkanie Rydzyna,
    1 / 2
    Mieszkanie Rydzyna,

    Rydzyna

    • 317 942 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 832 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowa inwestycja w Rydzynie - mieszkania w standardzie premium. Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem zlokalizowane w nowej inwestycji w Rydzynie przy ulicy Boles...

  • Mieszkanie Bojanowo,
    1 / 9
    Mieszkanie Bojanowo,

    Bojanowo

    • 239 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Do sprzedania mieszkanie mieszczące się na parterze kamienicy w samym centrum Bojanowa. Kamienica przeszła w ostatnim czasie kap...

  • Mieszkanie Cieszkowice gm. Wąsosz,
    1 / 15
    Mieszkanie Cieszkowice gm. Wąsosz,

    Cieszkowice

    • 309 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 2 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 119,70 m², zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego w spokojn...

  • Mieszkanie Wąsosz,
    1 / 10
    Mieszkanie Wąsosz,

    Wąsosz

    • 316 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 3 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż oferujemy przestronne i jasne mieszkanie położone na 2. piętrze w atrakcyjnej i spokojnej części Wąsosza. To idealna...

  • Mieszkanie Bojanowo,
    1 / 10
    Mieszkanie Bojanowo,

    Bojanowo

    • 210 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,20 m², położone na parterze kamienicy w samym sercu Bojanowa. To doskonała pr...

  • Mieszkanie Przybyszewo gm. Święciechowa,
    1 / 8
    Mieszkanie Przybyszewo gm. Święciechowa,

    Przybyszewo

    • 195 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 3 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej ok. 47 m² (powierzchnia całkowita 55 m² wraz z pomieszc...

  • Mieszkanie Rydzyna, Bolesława Chrobrego
    1 / 6
    Mieszkanie Rydzyna, Bolesława Chrobrego

    Rydzyna

    • 466 875 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowa inwestycja w Rydzynie - mieszkania w standardzie premium. Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe na pierwszym piętrze zlokalizowane w nowej inwestycji w Rydzynie przy ul...

  • Mieszkanie Rydzyna, Bolesława Chrobrego
    1 / 6
    Mieszkanie Rydzyna, Bolesława Chrobrego

    Rydzyna

    • 325 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowa inwestycja w Rydzynie - mieszkania w standardzie premium. Przedstawiamy Państwu mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji w Rydzynie przy ulicy Bolesława Chrobrego - nowocz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Rydzyna,
    1 / 5
    Mieszkanie Rydzyna,

    Rydzyna

    • 453 296 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowa inwestycja w Rydzynie - mieszkania w standardzie premium. Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem zlokalizowane w nowej inwestycji w Rydzynie przy ulicy Boles...

  • Mieszkanie Rydzyna,
    1 / 5
    Mieszkanie Rydzyna,

    Rydzyna

    • 527 373 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Nowa inwestycja w Rydzynie - mieszkania w standardzie premium. Przedstawiamy Państwu mieszkanie 4 pokojowe na pierwszym piętrze zlokalizowane w nowej inwestycji w Rydzynie przy ul...

  • Sprzedam mieszkanie BOJANOWO wielkopolskie DOSTĘPNE OD ZARAZ
    Sprzedam mieszkanie BOJANOWO wielkopolskie DOSTĘPNE OD ZARAZ

    Bojanowo

    • 280 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    CENA DO NEGOCJACJI. TAKŻE Z WYPOSAŻENIEM I UMEBLOWANIEM. Sprzedam mieszkanie BEZCZYNSZOWE w atrakcyjnej cenie mieszkanie na wysokim parterze w budynku jednopiętrowym w centrum mias...

  • Mieszkanie Henrykowo gm. Święciechowa,
    Mieszkanie Henrykowo gm. Święciechowa,

    Henrykowo

    • 260 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 3 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam ofertę sprzedaży nieruchomości w Henrykowie - 5 minut od Leszna. Nieruchomość to idealna opcja dla osób poszukując...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Kawalerka w Centrum Głogowa po Remoncie

    Głogów

    • 167 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 5 388 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Witam, posiadam na sprzedaż kawalerkę położoną na os. Hutnik przy ulicy Daszyńskiego. Mieszkanie o powierzchni 30.57m2, znajduje się na 10 piętrze 10 piętrowego budynku. Nieruch...

  • Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego
    1 / 2
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego

    Głogów

    • 436 792 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    "Nowy Piastów" to najnowsza inwestycja realizowana w ustronnej i atrakcyjnej części Głogowa, z doskonale rozwiniętą infrastrukturą. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących s...

  • Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego
    1 / 2
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego

    Głogów

    • 470 744 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 718 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego
    1 / 2
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego

    Głogów

    • 361 380 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 689 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Głogów, Bolesława Śmiałego
    1 / 2
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Śmiałego

    Głogów

    • 380 032 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,38 m² usytuowane na 3 piętrze  w Głogowie przy ul. Bolesława Śmiałego. Mieszkanie o powierzchni 59,38 m² składa...

  • Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego
    1 / 2
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego

    Głogów

    • 360 696 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 675 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Głogów, Bolesława Śmiałego
    1 / 3
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Śmiałego

    Głogów

    • 486 720 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 578 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania bezczynszowego, deweloperskiego 3- pokojowego z oddzielną kuchnią o powierzchni 74.88m2 Mieszkanie znajduję się na III piętrze z an...

  • Mieszkanie Głogów, Bolesława Śmiałego
    1 / 3
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Śmiałego

    Głogów

    • 430 950 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania bezczynszowego, deweloperskiego 3- pokojowego o powierzchni 66,30 m2 z antresolą Mieszkanie znajduję się na III piętrze. Bolesław...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Głogów

    • 288 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN Nieruchomości Głogów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Głogów

    • 299 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Głogów

    • 259 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 981 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Brylewo

    • 229 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 3 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Twoje Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Głogów

    • 2 200 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    WGN Nieruchomości Głogów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gogolewo

    • 1 250 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    KANCELARIA PRAWNA GRZEGORZ CHOJACZYK
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego

    Głogów

    • 473 708 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 641 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego

    Głogów

    • 442 543 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 138 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Głogów

    • 256 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Ujazdowo gm. Włoszakowice,
    1 / 13
    Mieszkanie Ujazdowo gm. Włoszakowice,

    Ujazdowo

    • 340 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w cichej i spokojnej okolicy Ujazdowa, zaledwie 15 m...

  • Mieszkanie Głogów, Jana Matejki
    1 / 10
    Mieszkanie Głogów, Jana Matejki

    Głogów

    • 229 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 4 491 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 51 m² do remontu, położone przy ulicy Jana Matejki w Głogowie. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze, w 2-klatkowym bloku, po...

  • Mieszkanie Gogolewo gm. Krobia,
    1 / 12
    Mieszkanie Gogolewo gm. Krobia,

    Gogolewo

    • 290 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 3 718 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne mieszkanie - Gogolewo, powiat gostyński Powierzchnia: 78,2 m² Lokalizacja: Gogolewo, powiat gostyński P...

  • Mieszkanie Głogów,
    1 / 12
    Mieszkanie Głogów,

    Głogów

    • 249 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 789 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 52m2, zlokalizowanego na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ul. Saturna...

  • Mieszkanie Wilków gm. Złotoryja, Brata Alberta
    1 / 11
    Mieszkanie Wilków gm. Złotoryja, Brata Alberta

    Wilków

    • 110 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 2 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    *** NOWA CENA *** OKAZJA INWESTYCYJNA!!! Szukasz mieszkania, które możesz urządzić od A do Z, w atrakcyjnej cenie i z niskimi opłatami? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy 2 p...

  • Mieszkanie Wojnowice gm. Osieczna,
    1 / 10
    Mieszkanie Wojnowice gm. Osieczna,

    Wojnowice

    • 298 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 886 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Witamy w 3-pokojowym mieszkaniu położonym na pierwszym piętrze w spokojnej dzielnicy Wojnowic. To idealne miejsce dla rodziny, z...

  • Lokal mieszkalny Komorniki blisko Polkowic 135 000 zł !!!
    1 / 11
    Lokal mieszkalny Komorniki blisko Polkowic 135 000 zł !!!

    Komorniki

    • 135 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 3 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny kawalerka jednopokojowa o powierzchni użytkowej: 35, 40 m2 w miejscowości Komorniki, gmina Polkowice, powiat polkowicki. Usytuowanie środkowe pierwsze...

  • MIESZKANIE 40,40 m2 Z KLIMATYZACJĄ DO WYNAJĘCIA CENTRUM
    1 / 7
    MIESZKANIE 40,40 m2 Z KLIMATYZACJĄ DO WYNAJĘCIA CENTRUM

    Głogów

    • 1 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    PRZESTRONNE MIESZKANIE W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI O POWIERZCHNI 40, 40 m2 Z KLIMATYZACJĄ NA I PIĘTRZE BUDYNKU DO WYNAJĘCIA. Lokal mieszkalny dwupokojowy zlokalizowany w centrum Głog...

  • Mieszkanie Głogów Stare Miasto, Kotlarska
    1 / 15
    Mieszkanie Głogów Stare Miasto, Kotlarska

    Głogów

    • 2 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    DOSTĘPNE OD ZARAZ. Jeżeli szukasz w pełni wyposażonego mieszkania do wynajęcia, w którym od pierwszej chwili poczujesz się jak w domu - ta oferta jest dla Ciebie. To miejsce łączy...

  • Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego
    1 / 2
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego

    Głogów

    • 471 580 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 607 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• 2 pokoje, ogród, miejsce postojowe, parter

    Święciechowa » ul. Owocowa

    • 419 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 977 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,89 m², położone na parterze w niskim, kameralnym bloku przy ul. Owocowej 2A/6 w Święciechowie. To propozycja dla osób, które szuk...

  • Słoneczne mieszkanie - Głogów, Aleja Wolności!
    Słoneczne mieszkanie - Głogów, Aleja Wolności!

    Głogów

    • 260 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Świetna oferta dla singla, pary, młodej rodziny lub inwestora szukającego nieruchomości pod wynajem. Sprawdzi się także dla osób, które chcą mieszkać w samym sercu Głogowa, mając w...

  • Mieszkanie Głogów,
    Mieszkanie Głogów,

    Głogów

    • 529 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 7 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,90 m², położone na parterze w bloku na osiedlu Piastów przy u...