• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wojaszówka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Chocianowem

(64)
  • Sprzedam mieszkanie 2 pokoje Polkowice Skrzetuskiego
    Sprzedam mieszkanie 2 pokoje Polkowice Skrzetuskiego

    Polkowice

    • 270 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedaż prywatna mieszkanie oddaję odrazu po podpisaniu aktu. Mieszkanie puste bez zbędnych rzeczy co umożliwia natychmiastową aranżację i remont według własnych potrzeb. Zaprasza...

  • Mieszkanie Polkowice Sienkiewicza, Kmicica
    Mieszkanie Polkowice Sienkiewicza, Kmicica

    Polkowice

    • 215 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 35,4 m², położone na parterze w kameralnym bloku przy ul. Kmicica w Polkowicach. Idealne dla seniora, pary lub jako pierwsze mieszkanie - b...

  • Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa
    Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa

    Wysoka

    • 1 021 080 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 12 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Dominika Tądel (Kasprzyk) Tel.: [tel] Numer licencji PFRN: 30058 LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Wysoka, bezpośr...

  • Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa
    Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa

    Wysoka

    • 870 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 13 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa
    Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa

    Wysoka

    • 950 012 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 11 876 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa
    Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa

    Wysoka

    • 913 206 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 10 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy – Chojnów
    1 / 16
    Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy – Chojnów

    Chojnów

    • 240 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m², usytuowane na II . piętrze zadbanej kamienicy, położonej w Chojnowie,...

  • Mieszkanie Polkowice, Skrzetuskiego
    Mieszkanie Polkowice, Skrzetuskiego

    Polkowice

    • 279 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,30 m², położone na 1. piętrze przy ul. Skrzetuskiego. Lokal składa się z: dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Funkcjonalne 2 pokoje | dwustronne | balkon | 1. piętro
    1 / 8
    Funkcjonalne 2 pokoje | dwustronne | balkon | 1. piętro

    Polkowice

    • 269 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie położone w jednej z najbardziej lubianych lokalizacji Polkowic – przy ul. 3 Maja. *** Lokal do remontu *** Cena do negocjacji *** Pierwsze zdjęcie w ogłos...

  • Mieszkanie Polkowice Sienkiewicza, Kmicica
    Mieszkanie Polkowice Sienkiewicza, Kmicica

    Polkowice

    • 221 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 5 391 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,20 m² zlokalizowane w Polkowicach przy ul. Kmicica 12, usytuowane na 3 piętrze w budynku z lat 70. Nieruchomość stanowi odrębną własność z c...

  • Mieszkanie Polkowice Sienkiewicza ul. Kmicica

    Polkowice » ul. Kmicica

    • 225 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 5 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Wysoka

    Wysoka

    • 360 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 15 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 23,47 m, położona na 2. piętrze zadbanego, kameralnego budynku w miejscowości Wysoka, przy ul. Brzozowej tuż przy grani...

  • Mieszkanie Polkowice Gwarków ul. Sztygarska

    Polkowice » ul. Sztygarska

    • 285 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    w ofercie naszego biura ekonomiczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,65m2 położone na III piętrze 4-piętrowego bloku mieszkalnego. Rozkładowe, z ekspozycją na wschód i zachó...

  • Mieszkanie Polkowice Centrum ul. Głogowska

    Polkowice » ul. Głogowska

    • 360 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    w ofercie naszego biura ekonomiczne, przytulne mieszkanie na parterze 4-piętrowego bloku mieszkalnego przy ul. Głogowskiej w Polkowicach, w ścisłym centrum miasta. Na 49,15m2 skład...

  • Mieszkanie Polkowice Hubala ul. Mjr. Hubala

    Polkowice » ul. Hubala

    • 280 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    w ofercie sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na parterze 4-piętrowego budynku o pow. 44m2 . Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, po gruntownym remoncie, rolety w oknach, klimat...

  • Mieszkanie Polkowice Polkowice Dolne ul. Żarska

    Polkowice » ul. Żarska

    • 299 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wyjątkowe, BEZCZYNSZOWE Mieszkanie na Parterze w nowym budownictwie! KAWALERKA w nowej CENIE... Dostosowane dla osób z niepełnosprawnością. Lokalizacja: ul. Żarska, PolkowicePowier...

  • Mieszkanie Polkowice Gwarków ul. Skalników

    Polkowice » ul. Skalników

    • 275 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ładnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 53,90m2, położonego na IV piętrze czteropiętrowego budynku. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Polkowice Gwarków ul. Skalników

    Polkowice » ul. Skalników

    • 299 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 4 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Wyjątkowa Oferta Mieszkania na 10 piętrze przy ul. Skalników w Polkowicach o pow. użytkowej 62,10 m² oferującego komfort i wygodę, idealne dla rodzin oraz osób szukających przestrz...

  • Mieszkanie Polkowice Sienkiewicza ul. Skrzetuskiego

    Polkowice » ul. Skrzetuskiego

    • 205 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż urokliwe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,2 m², położone na 2 piętrze przy ul. Skrzetuskiego w Polkowicach. To doskonała propozycja dla osób poszukujących komforto...

  • Mieszkanie Polkowice ul. Legnicka

    Polkowice » ul. Legnicka

    • 240 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: Przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie na 4. piętrze!Oferujemy wyjątkową okazję zakupu mieszkania o powierzchni 44,53 m², położonego na IV piętrze budynku. Miesz...