• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piła
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Piła

(124)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piła

    • 595 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 8 624 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piła

    • 199 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Syndyk sprzeda 2-pokojowe mieszkanie z piwnicą

    Piła

    • 180 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedaż nieruchomości lokalowej – Piła (woj. wielkopolskie). Syndyk masy upadłości Haliny Leńskiej oferuje do sprzedaży nieruchomość lokalową na piątej kondygnacji o powierzchn...

  • sprzedam mieszkanie zielona dolina
    sprzedam mieszkanie zielona dolina

    Piła

    • 699 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 9 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    pilnie sprzedam komfortowe mieszkanie 72 m w pile na zielonej dolinie

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nowa Wieś Ujska

    • 180 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 3 397 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jabłonowo

    • 235 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 3 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zelgniewo

    • 235 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Piła
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Paruszka

    • 210 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 2 877 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Nieruchomości Furman oddział Złotów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Nietuszkowo

    Nietuszkowo

    • 205 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 3 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE Z GRUNTEM Nietuszkowo, gmina Chodzież. Nietuszkowo zlokalizowane jest w odległości 9 km od Chodzieży, 21 km od Piły ! Przedstawiamy...

  • Klimatyczne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 41,32 m2
    1 / 10
    Klimatyczne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 41,32 m2

    Ujście

    • 259 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie codziennego życia. Ma bardzo przestronny układ, jest doskonale doświetlone przez okna połaciowe wyposażone w rolety wewnętrzne....

  • Mieszkanie Nietuszkowo gm. Chodzież
    Mieszkanie Nietuszkowo gm. Chodzież

    Nietuszkowo

    • 175 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 3 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE Z GRUNTEM Nietuszkowo, gmina Chodzież. Nietuszkowo zlokalizowane jest w odległości 9 km od Chodzieży, 21 km od Piły ! Przedstawiamy na sprzed...

  • Sprzedaż Mieszkanie Ujście
    1 / 10
    Sprzedaż Mieszkanie Ujście

    Ujście

    • 112 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 2 075 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Opis nieruchomości: Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej miejscowości Ujście (kod pocztowy: 64-850). Nieruchomość składa się z...