• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Ostrowiec Świętokrzyski

(68)
  • Lokal mieszkalny od Syndyka - Ostrowiec Świętokrzyski
    Lokal mieszkalny od Syndyka - Ostrowiec Świętokrzyski

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 233 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 088 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt XIX GUp 139/22 sprzeda prawo własności do lokalu mieszkalnego nr 17 położonego w wielorodzinnym budynku mieszkalnym w Ostrowc...

  • mieszka.nia
    mieszka.nia

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 180 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Fajne mieszkanie 4 pokojowe,osobno łazienka i wc ,opomiarowane,płytki,własnościowe Dobra lokalizacja,dwustronne więcej inf .proszę dzwonić.

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 135 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mieszkanie własnościowe, wynajmę, pokój z kuchnią gotowe do zamieszkania od zaraz blisko centrum miasta przystanku autobusowego sklepów i szkoły, opomiarowane oś Ogrody 1

  • Wynajem
    Wynajem

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 850 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Wynajmę mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą umeblowane, opomiarowane ciepłe,do zamieszkania od zaraz

  • Wynajem
    Wynajem

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 750 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Wlasnościowe z księgą wieczystą, opomiarowane, blisko szkoła, sklepy, przstanek mpk, gotowe do za mieszkania , lub sprzedam

  • wynajmę
    wynajmę

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 750 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Wynajmę kawalerkę umeblowane blisko centrum miasta szkoły przedszkola przystanku autobusowego sklepu.

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 320 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą, opomiarowane, okna plastikowe, osobno WC i łazienkę, drzwi antywłamaniowe, domofon, blisko centrum miasta, szkoły, przedszkola,...

  • Kawalerka na wynajem
    Kawalerka na wynajem

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 500 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Wynajmę kawalerkę w kamienicy w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ulicy Świętokrzyskiej. Cena wynajmu 500 zł dodatkowo 1000zł kaucji. Idealne miejsce dla jednej osoby. Toaleta dostępna...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokoje przestronne, funkcjonalne i słoneczne

    Starachowice

    • 279 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Witam Sprzedam mieszkanie 3 pokoje w Starachowicach na ulicy Waryńskiego 4. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi kuchni i łazienki oraz otwartego przedpokoju. Mieszkan...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Starachowice

    • 349 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Starachowice

    • 240 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokoje, ul. Waryńskiego
    3 pokoje, ul. Waryńskiego

    Starachowice

    • 368 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • 2 duże pokoje, pierwsze piętro
    2 duże pokoje, pierwsze piętro

    Starachowice

    • 340 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Starachowice ul. Na Szlakowisku

    Starachowice » ul. Na Szlakowisku

    • 269 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 46 m, parter widok na Góry Świętokrzyskie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m, położone na parterze w spokojnym i zadbanym budynku. Lo...

  • Sprzedam
    1 / 11
    Sprzedam

    Opatów

    • 1 950 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 57 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą

  • Mieszkanie Starachowice ul. Na Szlakowisku

    Starachowice » ul. Na Szlakowisku

    • 199 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie po generalnym remoncie - centrum, gotowe do wprowadzenia - ul. Na Szlakowisku, Wierzbnik, StarachowiceFunkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m², położone...

  • Wynajmę mieszkanie
    Wynajmę mieszkanie

    Starachowice

    • 1 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę umeblowane dwupokojowe mieszkanie o pow.40m2 na Osiedlu Łazy w Starachowicach.Wejście przez ganek.Do dyspozycji duży taras o pow.50m2.Okolica cicha, spokojna, dużo zieleni....

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie

    Starachowice

    • 306 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przestronne, dwupokojowe mieszkanie położone w centrum miasta. Wysoki parter. Ekspozycja północ-południe. Mieszkanie własnosciowe z księgą wieczystą. W skład mieszkania wchodzą: 1...

  • Mieszkanie 2 pokojowe w bloku z garażem
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe w bloku z garażem

    Starachowice

    • 360 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie o pow. 48,06 mkw na drugim piętrze w bloku 4 kondygnacyjnym na piętrze II, 2 pokoje z kuchnią, osobna łazienka i ubikacja, duży balkon,panele, okna plastikowe. Widok na...

  • Mieszkanie Pawłów
    1 / 15
    Mieszkanie Pawłów

    Pawłów

    • 520 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 5 474 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 5-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 95,50 m2, zlokalizowane na 1 i 2 piętrze, w 2-piętrowym domu wielorodzinnym, zlokalizowanym w Pawłowie...