• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Ostrowiec Świętokrzyski

(68)
  • Mieszkanie Ostrowiec Świętokrzyski Huta
    1 / 11
    Mieszkanie Ostrowiec Świętokrzyski Huta

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 1 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Agencja HomeSerwis nieruchomości prezentuje do wynajmu mieszkanie o powierzchni 48 m2, usytuowane na 1-ym piętrze 3-kondygnacyjnego bloku przy ul. Traugutta w Ostrowcu Św. Mieszka...

  • Mieszkanie Ostrowiec Świętokrzyski Kąty Denkowskie
    1 / 8
    Mieszkanie Ostrowiec Świętokrzyski Kąty Denkowskie

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 1 400 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Agencja HOMEserwis Nieruchomosci prezentuje do wynajmu kawalerkę o powierzchni 36 m2, piętro 4/4 w osiedlu Rosochy w Ostrowcu Św. Mieszkanie dwustronne, posiada pokój z dużym balk...

  • Mieszkanie Ostrowiec Świętokrzyski Huta
    1 / 10
    Mieszkanie Ostrowiec Świętokrzyski Huta

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 2 050 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Agencja HomeSerwis nieruchomości prezentuje do wynajmu mieszkanie o powierzchni 48 m2, usytuowane na 1 piętrze 3-kondygnacyjnego bloku przy ul. Traugutta w Ostrowcu Św. W pobliżu...

  • Kawalerka w Ostrowcu Świętokrzyskim
    1 / 4
    Kawalerka w Ostrowcu Świętokrzyskim

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 60 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 4 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    KAWALERKA przy ul. Świętokrzyskiej 4 Kawalerka, idealna dla osoby szukającej niewielkiej przestrzeni do własnej aranżacji lub jako przyszła inwestycja! Świetna lokalizacja w centru...

  • Kawalera po remoncie - inwestycyjna BEZPOŚREDNIO
    1 / 4
    Kawalera po remoncie - inwestycyjna BEZPOŚREDNIO

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 129 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 9 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Bezpośrednio na sprzedaż kawalerka po remoncie w świetnej lokalizacji. Oferuję sprzedaż nowo wyremontowaną i umeblowaną kawalerkę w sercu Ostrowca Świętokrzyskiego. Lokal znajduje...

  • Mieszkanie Ostrowiec Świętokrzyski Centrum
    1 / 15
    Mieszkanie Ostrowiec Świętokrzyski Centrum

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 159 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 5 679 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Agencja nieruchomości HOMEserwis prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o pow. 28,01 m2 na 1-szymym piętrze 2 - piętrowego bloku na ul. Starokunowskiej. Mieszkanie posiada 1 ustaw...

  • 2 pokoje , centrum
    2 pokoje , centrum

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 280 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Apartament 74 m2 z garażem podziemnym i windą
    Apartament 74 m2 z garażem podziemnym i windą

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 680 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 7 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 399 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Zagłoby 3/7 w Ostrowcu Świętokrzy...

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 49 800 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 1 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w budynku 1-piętrowym, murowanym, wielorodzinnym. Lokal nr 7 usytuowany jest na pierwszym piętrze, składa się z 2 pokoi, kuchni i łazienki o pow. użytkowej 45,14 m2. Do...

  • Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Zagłoby 3/4 w Ostrowcu Świętokrzy...

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 46 950 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 1 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w budynku 1-piętrowym, murowanym, wielorodzinnym. Lokal o pow. 42,56 m2 usytuowany jest na I piętrze, składa się z 2 pokoi z aneksem kuchennym i łazienki. Do lokalu przy...

  • Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Zagłoby 3/3 w Ostrowcu Świętokrzy...

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 39 700 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie w budynku 1-piętrowym, murowanym, wielorodzinnym. Lokal nr 3 usytuowany jest na parterze, składa się z 2 pokoi z aneksem kuchennym, przedpokoju i łazienki o pow. użytkow...

  • Atrakcyjne Mieszkanie

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 319 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    na sprzedaż mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą o pow. 64m2 w centrum Ostrowca Św. ustytuowane na 2 piętrze Budynek ocieplony, monitoring na klatce oraz wokół budynku. Mi...

  • 1 / 4
    Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 160 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie położone na osiedlu słonecznym blok numer 2 Czwarte ostatnie piętro Mieszkanie wymaga remontu

  • Wynajme mieszkanie dwupokojowe

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 600 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajme mieszkanie na osiedlu Slonecznym w bloku numer 2 na czwartym pietrze w bloku czteropietrowym mieszkanie częściowo umeblowane w kuchni znajduje sie kuchenka gazowa...

  • Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 160 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    sprzedam mieszkanie na osiedlu Slonecznym w bloku numer 2 na czwartym pietrze w bloku czteropietrowym mieszkanie umeblowane za wyjatkiem pralki w kuchni znajduje sie kuche...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 135 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnościowe z kw, drzwi plastikowe,opomiarowane oś Ogrody 1

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 110 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 4 075 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Sprzedam kawalerkę własnościowe , opomiarowane, umeblowane

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 135 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 4 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Sprzedam kawalerkę 27 m kw własnościowe z księgą wieczystą opomiarowane oś Ogrody 1

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 275 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą umeblowane osobno łazienka i WC drzwi antywłamaniowe okna plastikowe opomiarowane, blisko szkoła przedszkole przystanek MPK blis...