mieszkanie na sprzedaż
24 lip 2023

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Zagłoby 3/4 w Ostrowcu Świętokrzyskim

woj. Świętokrzyskie pow. ostrowiecki gm. ostrowiecki
Odświeżone 2 lata temu, Poniedziałek, 24 lipiec 2023 07:43
46 950 zł 42 m2
46 950 zł 42 m2 1 118 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 42 m2
Cena za metr 1 118 zł/m2
Pokoje 2
Piętro 1
ID oferty K30651920

Opis

Mieszkanie w budynku 1-piętrowym, murowanym, wielorodzinnym. Lokal o pow. 42,56 m2 usytuowany jest na I piętrze, składa się z 2 pokoi z aneksem kuchennym i łazienki. Do lokalu przynależy pomieszczenie gospodarcze o pow. 8,05 m2. Dostępne instalacje: elektryczna, wodno-kanalizacyjna, ogrzewanie piecowe.
Do lokalu przynależy udział wynoszący 5061/51703 części w nieruchomości wspólnej tj. w budynkach i budowlach oraz w prawie własności działki ewidencyjnej nr 1/45, obręb 38 Ostrowiec o powierzchni 0,2580 ha.

Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową - 180,13 kWh/(m2-rok)
Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię końcową - 198,30 kWh/(m2-rok)
Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną - 594,89 kWh/(m2-rok)
Udział odnawialnych źródeł energii w rocznym zapotrzebowaniu na energię końcową - 0,00%
Jednostkowa wielkość emisji CO2 - 0,07 t CO2/(m2-rok)

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.
  • Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 42 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Ostrowiec Świętokrzyski
  • Mieszkanie położone na 1 piętrze
  • Data dodania: 2023-07-24
  • Data aktualizacji: 2024-04-10
  • ID ogłoszenia: K30651920
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Ostrowiec Świętokrzyski, cena: od 39 908 do 53 993 zł, powierzchnia: od 36 do 49 m2
JP
Justyna Piątkowska firma · 10 ogłoszeń