• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Leszno

(39)
  • Mieszkanie Leszno Podwale,
    1 / 12
    Mieszkanie Leszno Podwale,

    Leszno

    • 569 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie w nowoczesnym budynku z windą Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierz...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 15
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 359 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

              Wyjątkowe mieszkanie po kapitalnym remoncie - idealne dla najbardziej wymagających! Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie zlokalizowane w Leszni...

  • Mieszkanie Leszno Gronowo,
    1 / 15
    Mieszkanie Leszno Gronowo,

    Leszno

    • 669 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, praktycznie niezamieszkałe mieszkanie z 2022 roku, położone w kameralnym szeregu budynków w Lesznie (Gronowo). Lokal znajduje się na 1. piętrze niezależnego...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 15
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 380 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 130 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej - Leszno, ul. Szybowników | Bezczynszowe Oferuję na sprzedaż  lokal mieszk...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 12
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 649 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 5 111 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy - ul. Jagiellońska, Leszno Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powie...

  • Mieszkanie Leszno Podwale,
    1 / 6
    Mieszkanie Leszno Podwale,

    Leszno

    • 365 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    PRZESTRONNE MIESZKANIE, PIERWSZE PIĘTRO! Oferujemy Państwu do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,5 m², znajdujące się na PIERWSZYM piętrze wielorodzinnego b...

  • Mieszkanie Leszno

    Leszno

    • 450 264 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 382 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe mieszkanie |2. piętro | 3 pokoje | balkon 3,3 m² | Leszno / Święciechowa | bez PCCSzukasz większego mieszkania, które możesz urządzić po swojemu ? Zdjęcia to przykład wykończ...

  • Nowe 3‑pok. mieszkanie 57,5 m² z balkonem

    Leszno

    • 486 319 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkanie 57,53 m² | 1. piętro | 3 pokoje | balkon 3,3 m² | Leszno / Święciechowa | bez PCCSzukasz ustawnego mieszkania w nowym budynku, które możesz szybko wyposażyć i zamie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Apartament 90 m² | Centrum| Garaż| Wysoki standard

    Leszno » ul. Skarbowa

    • 897 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament premium w centrum miasta | ul. Skarbowa | 90,75 m² | miejsce w garażu | gotowy do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 90,75 m², położ...

  • Mieszkanie ze słonecznym tarasem i garderobą 2p.

    Leszno » ul. Leszczyńskich

    • 429 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 397 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie z garderobą i słonecznym tarasem – II piętro, Leszczyńskich 34 Cena: 489 000 złPowierzchnia: 58,44 m² + taras Zachodnie słońce na Twoim tarasie. Cisza, przestrzeń, świat...

  • Mieszkanie z zadaszonym tarasem - 1 piętro

    Leszno » ul. Leszczyńskich

    • 429 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 527 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z zadaszonym tarasem i własnym pomieszczeniem gospodarczym – I piętro, Leszczyńskich 34 Cena: 489.000 zł Powierzchnia: 53,88 m² + pomieszczenie gospodarcze 4,03 m² + tar...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 10
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 382 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego, przestronnego, klimatyzowanego mieszkania, które urzeka swoją wyjątkowością. Mieszkanie to jest idealnym rozwiązaniem dla...

  • Mieszkanie Leszno Przyjaźni, Armii Krajowej
    1 / 11
    Mieszkanie Leszno Przyjaźni, Armii Krajowej

    Leszno

    • 1 600 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    W pełni wyposażone, jasne, przestronne mieszkanie na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym z windą w Lesznie, w dzielnicy Przyjaźni przy ul. Armii Krajowej. Okna wychodzące na wschód...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 2
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 368 640 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 702 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania położonego w prestiżowym osiedlu Ostoja Przylesie w Lesznie, przy ul. Szpitalnej. Mieszkanie jest...

  • Mieszkanie Leszno,
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 381 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 126 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji - Gronowo Na sprzedaż oferujemy komfortowe 2-pokojowe mieszkania w nowo wybudowanym bloku (2024). Mieszkania dostępne na...

  • Mieszkanie Leszno,
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 381 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 126 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w nowo wybudowanym bloku z windą (rok budowy 2024), położone na I piętrze. Budynek znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, tuż przy parku, co gwarantuje spok...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 7
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 434 532 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 876 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe, prestiżowe osiedle w Lesznie, w najlepszej i najbardziej pożądanej lokalizacji miasta. OSIEDLE LNIANE zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to inwestycja składa...

  • Mieszkanie Leszno Gronowo,
    1 / 13
    Mieszkanie Leszno Gronowo,

    Leszno

    • 437 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Marzysz o swoim idealnym miejscu na ziemi? Położone w malowniczym zakątku Gronowa w Lesznie, to wyjątkowe lokum na pierwszym piętrze bloku mieszkalnego zachwyca nie tylko swoją prz...

  • Mieszkanie Leszno, Austriacka
    1 / 13
    Mieszkanie Leszno, Austriacka

    Leszno

    • 631 275 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe, prestiżowe osiedle w Lesznie, w najlepszej i najbardziej pożądanej lokalizacji miasta. OSIEDLE LNIANE zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to inwestycja skł...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Henrykowo gm. Święciechowa,
    Mieszkanie Henrykowo gm. Święciechowa,

    Henrykowo

    • 260 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 3 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam ofertę sprzedaży nieruchomości w Henrykowie - 5 minut od Leszna. Nieruchomość to idealna opcja dla osób poszukując...

  • Mieszkanie Rydzyna,
    1 / 5
    Mieszkanie Rydzyna,

    Rydzyna

    • 527 373 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Nowa inwestycja w Rydzynie - mieszkania w standardzie premium. Przedstawiamy Państwu mieszkanie 4 pokojowe na pierwszym piętrze zlokalizowane w nowej inwestycji w Rydzynie przy ul...

  • Mieszkanie Rydzyna,
    1 / 5
    Mieszkanie Rydzyna,

    Rydzyna

    • 453 296 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowa inwestycja w Rydzynie - mieszkania w standardzie premium. Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem zlokalizowane w nowej inwestycji w Rydzynie przy ulicy Boles...

  • Mieszkanie Rydzyna, Bolesława Chrobrego
    1 / 6
    Mieszkanie Rydzyna, Bolesława Chrobrego

    Rydzyna

    • 325 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowa inwestycja w Rydzynie - mieszkania w standardzie premium. Przedstawiamy Państwu mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji w Rydzynie przy ulicy Bolesława Chrobrego - nowocz...

  • Mieszkanie Rydzyna, Bolesława Chrobrego
    1 / 6
    Mieszkanie Rydzyna, Bolesława Chrobrego

    Rydzyna

    • 466 875 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowa inwestycja w Rydzynie - mieszkania w standardzie premium. Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe na pierwszym piętrze zlokalizowane w nowej inwestycji w Rydzynie przy ul...

  • Mieszkanie Przybyszewo gm. Święciechowa,
    1 / 8
    Mieszkanie Przybyszewo gm. Święciechowa,

    Przybyszewo

    • 195 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 3 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej ok. 47 m² (powierzchnia całkowita 55 m² wraz z pomieszc...

  • Mieszkanie Rydzyna,
    1 / 2
    Mieszkanie Rydzyna,

    Rydzyna

    • 317 942 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 832 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowa inwestycja w Rydzynie - mieszkania w standardzie premium. Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem zlokalizowane w nowej inwestycji w Rydzynie przy ulicy Boles...

  • 2 pokoje, ogród, miejsce postojowe, parter

    Święciechowa » ul. Owocowa

    • 419 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 977 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,89 m², położone na parterze w niskim, kameralnym bloku przy ul. Owocowej 2A/6 w Święciechowie. To propozycja dla osób, które szuk...