• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Radom
  • Górki Wielkie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania z ogródkiem Smolec

(1)
  • Smolec 40m + ogródek
    1 / 7
    Smolec 40m + ogródek

    Smolec

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia od 01.05.2025 - 2 pokojowe mieszkanie dla max 2 osób(salon z aneksem kuchennym + sypialnia + ogródek) o powierzchni 40m2, znajdujące się na osiedlu Leśnym w SMOLCU prz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Bardzo ładne mieszkanie z ogródkiem Krzyki, Ołtaszyn, Bezpośredni...

    Wrocław

    • 1 900 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Bardzo ładne mieszkanie z ogródkiem Krzyki, Ołtaszyn, Bezpośrednio: Oferta Prywatna - pośrednikom oraz agencjom nieruchomości uprzejmie DZIĘKUJĘ Witam mam do wynajęcia, bezpośr...

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole
    1 / 6
    Mieszkanie Wrocław Psie Pole

    Wrocław

    • 612 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu dwustronne 3 pokojowe...

  • Dmowskiego – 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i garażem | Bez 2%...

    Wrocław

    • 1 079 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 17 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji ATMO, zlokalizowanej przy ul. Dmowskiego, tuż przy Parku Mieszczańskim. Lokal częściowo wykończony i umeblowany – gotowy d...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Borek ul. Ślężna

    Wrocław » Krzyki » ul. Ślężna

    • 1 790 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 15 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    ul. Ślężna przy Parku Skowronim TYLKO DLA KLIENTA GOTÓWKOWEGO Przestronne, dwustronne czteropokojowe mieszkanie o pow. 118,50 m z ogródkiem i dwoma balkonami w apartamentow...

  • Mieszkanie Krobielowice ul.

    Krobielowice

    • 220 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Omega Estate ma przyjemność zaprezentować państwu przytulne mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w bloku o niskiej zabudowie w malowniczej wsi Krobielowice. Mieszkanie skła...

  • 614/9296/OMW
    1 / 16
    614/9296/OMW

    Wrocław

    • 3 300 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem – Oporów, Aleja Piastów Na wynajem komfortowe i estetycznie wykończone mieszkanie o powierzchni 65,6 m², położone na parterze nowego...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Nowe Żerniki, Tadeusza Brzozy
    1 / 14
    Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Nowe Żerniki, Tadeusza Brzozy

    Wrocław

    • 1 010 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 10 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty: Katarzyna Flendrich numer licencji PFRN 28425 tel. [tel] Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 95,14 m2 z ogródkiem. Mieszkanie znajduje się...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Ołtaszyn, Ołtaszyńska
    1 / 15
    Mieszkanie Wrocław Krzyki, Ołtaszyn, Ołtaszyńska

    Wrocław

    • 3 700 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun Oferty: Katarzyna Flendrich Nr licencji PFRN 28425 tel: [tel] *** for english scroll down*** Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego 3-pokojowego miesz...

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Lipa Piotrowska, Czarnuszkowa
    1 / 8
    Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Lipa Piotrowska, Czarnuszkowa

    Wrocław

    • 830 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty: Katarzyna Kuśmierz tel. [tel] LOKALIZACJA: Lipa Piotrowska to jedno z najbardziej urokliwych i spokojnych miejsc we Wrocławiu, które idealnie nadaje się dla osó...

  • Mieszkanie Siechnice rynek pierwotny

    Siechnice

    • 500 472 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 880 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% PCC | 0% PROWIZJI Na sprzedaż oferuję funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,34 m2 z prywatnym ogródkiem 49 m2 , położone na parterze nowoczesnej inwestycji...

  • Do wynajęcia nowe 2 pok.ul Anyżowa
    1 / 5
    Do wynajęcia nowe 2 pok.ul Anyżowa

    Wrocław

    • 3 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia nowe, 2 pokojowe mieszkanie, umeblowane, ogródek dwustronny,miejsce parkingowe.3000 odstępne plus czynsz 500 zł dostępne od 1.czerwca.5012111992. Mieszkasz jak w domu.

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Maślice rynek pierwotny ul. Maślick...

    Wrocław » Fabryczna » ul. Maślicka

    • 771 558 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    NOWE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM W SPOKOJNEJ OKOLICY NA MAŚLICACH Bez prowizji i podatku PCC Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,34 m2 zlokalizowane na 2 piętrz...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Księże Wielkie rynek pierwotny ul. Świ...

    Wrocław » Krzyki » ul. Świątnicka

    • 751 425 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 11 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM W ZIELONEJ OKOLICY RYNEK PIERWOTNY Brak prowizji i podatku PCC Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na parterze z przestronnym ogród...

Wrocław » Krzyki » ul. Świątnicka

    • 575 595 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 247 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    DWUPOKOJOWE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM W ZIELONEJ OKOLICY RYNEK PIERWOTNY Brak prowizji i podatku PCC Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,7 m2 z osobną k...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Jagodno rynek pierwotny ul. Konduktors...

    Wrocław » Krzyki » ul. Konduktorska

    • 1 076 788 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 12 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż energooszczędne mieszkanie z ogródkiem Zakończenie budowy I kwartał 2025 r., odbiór II kwartał 2025 r. Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci prowizji i podatku...

Wrocław » Fabryczna » ul. Maślicka

    • 484 054 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 14 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NOWE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM W SPOKOJNEJ OKOLICY NA MAŚLICACH Bez prowizji i podatku PCC Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,60 m2 zlokalizowane na parterze...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Ołtaszyn rynek pierwotny ul. Tadeusza...

    Wrocław » Krzyki » ul. Kutrzeby

    • 950 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 11 586 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE 4-POKOJOWE Z OGRODEM, OŁTASZYN, UL. KUTRZEBY Rynek pierwotny, bez PCC i prowizji Możliwość zakupu również przez obcokrajowców Possibility of purchase also b...

Wrocław » Krzyki » ul. Świątnicka

    • 706 860 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 9 956 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    CZTEROPOKOJOWE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM W SPOKOJNEJ OKOLICY RYNEK PIERWOTNY Brak prowizji i podatku PCC Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe na parterze z przestronnym o...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Brochów rynek pierwotny ul. Brochowska

    Wrocław » Krzyki » ul. Brochowska

    • 562 408 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 227 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    DWUPOKOJOWE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM W CICHEJ OKOLICY RYNEK PIERWOTNY Brak prowizji i podatku PCC Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,48 m2 znajdujące się na PARTER...

Wrocław » Krzyki » ul. Konduktorska

    • 1 036 728 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 11 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

Wrocław » Krzyki » ul. Kutrzeby

    • 950 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 11 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

Wrocław » Fabryczna » ul. Maślicka

    • 700 803 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 12 295 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NOWE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM W SPOKOJNEJ OKOLICY NA MAŚLICACH Bez prowizji i podatku PCC Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,49 m2 zlokalizowane na 1 piętrz...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Stabłowicka
    Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Stabłowicka

    Wrocław

    • 799 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 12 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą przyjemnego 3-pokojowego mieszkania z ogródkiem na Stabłowicach. Opiekun oferty: Marta Woźniczka-Opuchlik Nr licencji PFRN 23867 [tel] Otoc...

  • NOWE | OGRÓD 70 m² | HOME OFFICE | KRZYKI WROCŁAW
    1 / 10
    NOWE | OGRÓD 70 m² | HOME OFFICE | KRZYKI WROCŁAW

    Wrocław

    • 2 900 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie 2-pokojowe z prywatnym ogródkiem o powierzchni ok. 70 m², położone w spokojnej części Krzyków we Wrocław przy ul. Ślężn...

  • Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Świdnicka
    Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Świdnicka

    Wrocław

    • 989 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 19 020 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Duża kawalerka z ogrodem | Możliwość wydzielenia sypialni | Inwestycja Premium | Centrum Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś! Współpracuję z wieloma sprawdzo...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Ołtaszyn, Tadeusza Kutrzeby
    Mieszkanie Wrocław Krzyki, Ołtaszyn, Tadeusza Kutrzeby

    Wrocław

    • 925 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 11 012 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE 4-POKOJOWE Z OGRODEM, OŁTASZYN, UL. KUTRZEBY Rynek pierwotny, bez PCC i prowizji MIESZKANIE GOTOWE DO ODBIORU Możliwość zakupu również przez obcokrajowców Possibilit...

  • Mieszkanie Święta Katarzyna gm. Siechnice, Żernicka
    Mieszkanie Święta Katarzyna gm. Siechnice, Żernicka

    Święta Katarzyna

    • 761 006 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty: Kamil Bogdanowicz tel: [tel] Otoczenie nieruchomości: Święta Katarzyna to urokliwa miejscowość położona w gminie Siechnice, tuż przy granicy Wrocławia, będąca do...

  • GOTOWE, Duże, Dwupoziomowe 5 pok.mieszk. /taras/Ołtaszyn/Wrocław
    1 / 16
    GOTOWE, Duże, Dwupoziomowe 5 pok.mieszk. /taras/Ołtaszyn/Wrocław

    Wrocław

    • 1 125 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 8 790 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Tu powstaje kameralne osiedle domów szeregowych i m...

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Sołtysowice, Rafała Wojaczka
    Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Sołtysowice, Rafała Wojaczka

    Wrocław

    • 1 050 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 12 651 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    RYNEK PIERWOTNY - MIESZKANIE GOTOWE DO WPROWADZENIA I PRZENIESIENIA WŁASNOŚCI Mieszkanie w wysokim standardzie - idealne dla rodziny Na sprzedaż 4-pokojowy apartament o powierzch...

  • Okolice ul. Blacharskiej
    1 / 15
    Okolice ul. Blacharskiej

    Wrocław

    • 1 950 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 16 957 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 115 m² we Wrocławiu, położone przy Parku Grabiszyńskim — jednym z największych i najbardziej lubianych terenów zi...