• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania nowoczesne Skierniewice

(2)
  • Mieszkanie 57,86m² | ul. Kopernika | Blisko Centrum, Zalew
    1 / 14
    Mieszkanie 57,86m² | ul. Kopernika | Blisko Centrum, Zalew

    Skierniewice

    • 560 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowo jasne, ciche i świeżo odnowione mieszkanie o powierzchni 57,86 m2 położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Skierniewicach – przy ul. Kopernik...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Skierniewice

    • 617 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 284 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Żyrardów

    • 495 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Fiałkowska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Łowicz

    • 549 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Żyrardów
    1 / 12
    Mieszkanie Żyrardów

    Żyrardów

    • 580 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    tel. [tel]; [tel]. www.mojdom-zyrardow.pl Poszukujesz pięknego mieszkania na spokojnym, zielonym osiedlu? Dodatkowym atutem miałoby być PIERWSZE piętro i duży balkon? Jeśli tak,...

  • Mieszkanie Żyrardów,
    Mieszkanie Żyrardów,

    Żyrardów

    • 399 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    MDP Partners przedstawia: Mieszkanie 46,52m2 (3 pokoje) z balkonem, miejsce postojowe w cenie! Koniec budowy 1 kwartał 2027 roku. Inwestycja deweloperska w Żyrardowie, gmina Żyr...

  • Mieszkanie Teresin rynek pierwotny ul. Sportowa

    Teresin » ul. Sportowa

    • 363 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    M20 - Mieszkanie 2-pokojowe 36,35 m² - idealne dla rodzinyNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,35 m², położone na 2 piętrze (2/3) w nowoczesnej inwestycj...

  • Mieszkanie Teresin rynek pierwotny ul. Sportowa

    Teresin » ul. Sportowa

    • 278 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 9 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    M1 - Nowoczesna kawalerka 27,8 m² - idealna na start lub inwestycjęNa sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27,8 m², położona na parterze (0/3) w nowoczesnej inwestycji dew...

  • Mieszkanie Teresin rynek pierwotny ul. Sportowa

    Teresin » ul. Sportowa

    • 532 100 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    M27 - Mieszkanie 3-pokojowe 53,21 m² - idealne dla rodzinyNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,21 m², położone na 3 piętrze (3/3) w nowoczesnej inwestycj...

  • Mieszkanie Sochaczew ul. Stefana Żeromskiego

    Sochaczew » ul. Żeromskiego

    • 480 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie - Sochaczew, ul. ŻeromskiegoNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,49 m², zlokalizowane na 2. piętrze w zadbanym budynku przy ul....

  • Mieszkanie Wiskitki,
    Mieszkanie Wiskitki,

    Wiskitki

    • 449 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    MDP Partners przedstawia: Osiedle Lawendowe - nowoczesne mieszkania z ogródkiem lub balkonem | Wiskitki, powiat żyrardowski Szukasz funkcjonalnego mieszkania w spokojnej lokaliza...

  • Mieszkanie Wiskitki,
    Mieszkanie Wiskitki,

    Wiskitki

    • 439 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 840 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Wiskitki,
    Mieszkanie Wiskitki,

    Wiskitki

    • 429 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Żyrardów,
    Mieszkanie Żyrardów,

    Żyrardów

    • 479 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    MDP Partners przedstawia: Mieszkanie 56,63m2 (3 pokoje) z balkonem oraz miejscem postojowym! Koniec budowy 1 kwartał 2027 roku. Inwestycja deweloperska w Żyrardowie, gmina Żyrar...