• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rybnik +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania nad morzem Międzyzdroje

(12)
  • Apartament z tarasem Międzyzdroje 300m od plaży
    1 / 10
    Apartament z tarasem Międzyzdroje 300m od plaży

    Międzyzdroje

    • 520 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 21 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Apartament 1-pokojowy z tarasem w Międzyzdrojach – 300 m od plaży Na sprzedaż komfortowy, w pełni umeblowany i wyposażony apartament o powierzchni 24,4 m², położony w nowoczesnym...

  • Mieszkanie Międzyzdroje
    1 / 5
    Mieszkanie Międzyzdroje

    Międzyzdroje

    • 614 550 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 15 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta sprzedaży apartamentu nad morzem w lesie to doskonała okazja dla osób szukających unikalnego miejsca, które łączy bliskość natury z komfortem nowoczesnego mieszkania. Apar...

  • Idealny 2-pokojowy apartament z widokiem na morze!
    Idealny 2-pokojowy apartament z widokiem na morze!

    Międzyzdroje

    • 853 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 21 325 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż luksusowy apartament z widokiem na morze w Międzyzdrojach! Ten 2-pokojowy apartament  o powierzchni 40,68 m2 znajduje się na I piętrze w inwestycji 'Balticus Apa...

  • Dom w cenie mieszkania | okolice Międzyzdrojów
    1 / 16
    Dom w cenie mieszkania | okolice Międzyzdrojów

    Międzyzdroje

    • 1 999 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 11 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Jeden z ostatnich 4 dostępnych domów – zadzwoń po szczegóły! Szukasz mieszkania w Międzyzdrojach? Sprawdź alternatywę – gotowy dom nad jeziorem w tej samej cenie. Na kameralnym,...

  • Apartament z tarasem z widokiem na morze.
    1 / 15
    Apartament z tarasem z widokiem na morze.

    Międzyzdroje

    • 2 472 619 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 22 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowa oferta dla konesera przestrzeni, ciszy i elegancji. Zapraszamy do poznania niezwykle rzadkiej nieruchomości – apartamentu o powierzchni 110,11 m², położonego na 3. piętr...

  • Mieszkanie Międzyzdroje, Gryfa Pomorskiego
    1 / 5
    Mieszkanie Międzyzdroje, Gryfa Pomorskiego

    Międzyzdroje

    • 540 893 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    APARTAMENTY W MIĘDZYZDROJACH - NIERUCHOMOŚĆ PO ODBIORACH I WOLNA OD OBCIĄŻEŃ ! Przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie z przedogródkiem B.1.07 o pow. 35,18 m, położone na pa...

  • Mieszkanie Międzyzdroje, Gryfa Pomorskiego
    Mieszkanie Międzyzdroje, Gryfa Pomorskiego

    Międzyzdroje

    • 730 066 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 18 720 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    APARTAMENTY W MIĘDZYZDROJACH - NIERUCHOMOŚĆ PO ODBIORACH I WOLNA OD OBCIĄŻEŃ ! Przedstawiamy Państwu dwupokojowy apartament z balkonem A.2.15 o pow. 39,57 m, położone na pierwszym...

  • Mieszkanie Międzyzdroje, Gryfa Pomorskiego
    Mieszkanie Międzyzdroje, Gryfa Pomorskiego

    Międzyzdroje

    • 608 727 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 17 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    APARTAMENTY W MIĘDZYZDROJACH - NIERUCHOMOŚĆ PO ODBIORACH I WOLNA OD OBCIĄŻEŃ ! Przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie z balkonem B.2.09 o pow. 35,35 m, położone na pierwszy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Międzyzdroje, Gryfa Pomorskiego
    Mieszkanie Międzyzdroje, Gryfa Pomorskiego

    Międzyzdroje

    • 513 986 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 15 576 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    APARTAMENTY W MIĘDZYZDROJACH - NIERUCHOMOŚĆ PO ODBIORACH I WOLNA OD OBCIĄŻEŃ ! Przedstawiamy Państwu dwupokojowy apartament z balkonem B.2.02 o pow. 33,43 m, położone na pierwszym...

  • Mieszkanie Międzyzdroje, Gryfa Pomorskiego
    1 / 6
    Mieszkanie Międzyzdroje, Gryfa Pomorskiego

    Międzyzdroje

    • 516 600 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 15 655 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    APARTAMENTY W MIĘDZYZDROJACH - NIERUCHOMOŚĆ PO ODBIORACH I WOLNA OD OBCIĄŻEŃ ! Przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie z balkonem A.4.02 o pow. 33,60 m, położone na trzecim...

  • Mieszkanie Międzyzdroje, Gryfa Pomorskiego
    Mieszkanie Międzyzdroje, Gryfa Pomorskiego

    Międzyzdroje

    • 724 101 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 17 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    APARTAMENTY W MIĘDZYZDROJACH - NIERUCHOMOŚĆ PO ODBIORACH I WOLNA OD OBCIĄŻEŃ ! Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem B.2.07 o pow. 42,0 m, położone na pierwszym p...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 850 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 19 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Świnoujście
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Plac Wolności 2 pokoje wyjątkowe miejsce Centrum.
    1 / 14
    Plac Wolności 2 pokoje wyjątkowe miejsce Centrum.

    Świnoujście

    • 489 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Pięknie urządzone mieszkanie z sypialną w Sercu Świnoujścia – Twoje wymarzone Miejsce Nad Morzem ! Oferujemy na sprzedaż w pełni i atrakcyjnie urządzone mieszkanie o powierzchni 3...

  • Mieszkanie Świnoujście
    Mieszkanie Świnoujście

    Świnoujście

    • 959 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 21 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OPIS OFERTY Szanowni Państwo mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania o pow. 45,26m2 znajdujące się w Dzielnicy Nadmorskiej. Mieszkanie położone na 1 pi...