• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Świdnik +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Łańcutem

(157)
  • 2-poziomowe, duże tarasy wentylowane, 0% prowizji

    Rzeszów » ul. Zelwerowicza

    • 869 364 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 8 202 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupoziomowe mieszkanie na piętrze z dwoma miejscami postojowymi usytuowane przy ul. Zelwerowicza.Dodatkowo w cenie jest wykonany tar...

  • Kup już dziś nowe mieszkanie wykończone POD KLUCZ

    Rzeszów

    • 807 990 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 13 931 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    To już ostatnia szansa, aby zamieszkać na jedynym takim w okolicy kameralnym, bezczynszowym osiedlu - Załęska Park! Na powierzchni nieco ponad 58m2 rozmieszczonej na dwóch kondy...

  • Mieszkanie z widokiem na park w Tyczynie

    Tyczyn

    • 520 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 4 562 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż duże mieszkanie z widokiem na amfiteatr oraz zielone tereny parku w Tyczynie. Mieszkanie posiada komórkę lokatorską oraz miejsce postojowe w cenie mieszkania. Duża prze...

  • Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż
    Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż

    Rzeszów » Krakowska-Południe » ul. Lewakowskiego

    • 365 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 157 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze niskiego bloku z cegły. Nieruchomość o powierzchni 51m2. Parking og...

  • Mieszkanie czteropokojowe na sprzedaż
    Mieszkanie czteropokojowe na sprzedaż

    Rzeszów » pl. Jana Pawła II

    • 469 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nieruchomość usytuowana na osiedlu Budziwój. Mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni około 130 m2. Dokoła dużo zieleni, niska zabudowa jednorodzinna, całe osiedle ogrodzone....

  • Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż
    Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż

    Rzeszów » Drabinianka » pl. Jana Pawła II

    • 422 520 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 451 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiam Państwu inwestycję realizowaną w południowej części Rzeszowa, na osiedlu Drabinianka. Rewelacyjny układ mieszkania zaplanowany z myślą maksymalnego wykorzystania przes...

  • 48m2 Dąbrowskiego okolica Politechniki !

    Rzeszów

    • 397 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Karolina Płaczek
    Agent nieruchomości

  • 50m OS.KMITY mieszkanie 3-pokojowe, parter

    Rzeszów

    • 439 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Karolina Płaczek
    Agent nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    rej. KOCHANOWSKIEGO, 1-pokojowe z dużym balkonem

    Rzeszów

    • 250 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Karolina Płaczek
    Agent nieruchomości

  • 68m2 3pokojowe Nowosądecka, z loggią

    Rzeszów

    • 429 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 6 309 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Karolina Płaczek
    Agent nieruchomości

  • 3 pokojowe z balkonem po remoncie

    Rzeszów

    • 469 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Karolina Płaczek
    Agent nieruchomości

  • 47m2 Jasne mieszkanie 2 pokojowe, os. Projektant

    Rzeszów

    • 445 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Karolina Płaczek
    Agent nieruchomości

  • 1 / 4
    Gotowe 3 pokojowe Loft Krasne

    Krasne

    • 480 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Karolina Płaczek
    Agent nieruchomości

  • Hetmańska obok Bulwarów, 2pokoje, loggia

    Rzeszów

    • 550 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Karolina Płaczek
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Rzeszów rynek pierwotny ul. Krakowska

    Rzeszów » ul. Krakowska

    • 792 657 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 8 711 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Bez PCC, bez prowizjiBiuro nieruchomości Central Office ma przyjemność zaprezentować Państwu kolejny etap znanej inwestycji solidnego dewelopera na ul. Krakowskiej.Mieszkanie z moż...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Rzeszów rynek pierwotny ul. Miłocińska

    Rzeszów » ul. Miłocińska

    • 869 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    W ofercie biura nieruchomości Central Office przedstawiamy Państwu 4 pokojowy apartament z garażem i komórką lokatorską!!To kameralne, zamknięte osiedle, w skład którego wchodzić b...

  • Mieszkanie krasne krasne

    Krasne

    • 420 735 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie krasne wykończona łazienka oraz umeblowana kuchnia - parter. Marzysz o wyjątkowej przestrzeni do życia, gdzie komfort, design i funkcjonalność idą w parze? Preze...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Głogów Małopolski - mieszkanie rynek wtóny

    Głogów Małopolski

    • 350 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 5 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania piękne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie 2: - salon z kuchnią - 24,8m2, - 2 pokoje - 11,7m2 i 21m2, - łazienka - 3,05m2, - osobne wc - 1,1m2 - balkon - 2,3m2...

  • 1 / 3
    Sprzedam mieszkanie w kamienicy

    Jarosław

    • 70 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie o powierzchni 70 M2. Mieszkanie znajduje się w kamienicy na drugim piętrze i składa się z dwóch pokoi oraz kuchni i łazienki .Świetna lokalizacja na ul Racławic...

  • Mieszkanie 6 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 6 pokojowe

    Jarosław

    • 449 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 4 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jarosław

    • 509 120 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jarosław

    • 289 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 721 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piskorowice

    • 299 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 3 398 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rudna Mała

    • 479 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 140 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie własnościowe na osiedlu Witosa.
    Mieszkanie własnościowe na osiedlu Witosa.

    Jarosław

    • 398 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Powierzchnia: 59,70 m². Mieszkanie środkowe, położone na pierwszym piętrze. Trzy pokoje, kuchnia, łazienka z wc, balkon typu loggia. Duża piwnica z oknem - 8,20 m². Bez piecykó...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jarosław

    • 260 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Boguchwała

    • 310 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 7 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Rudna Mała, 56m2, mieszkanie z ogródkiem, 3 pokoje
    1 / 6
    Rudna Mała, 56m2, mieszkanie z ogródkiem, 3 pokoje

    Rudna Mała

    • 529 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Rudna Mała, 3 pokoje, 68m2, balkon, poddasze
    1 / 6
    Rudna Mała, 3 pokoje, 68m2, balkon, poddasze

    Rudna Mała

    • 529 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Jarosław

    Jarosław

    • 395 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w samym sercu Jarosławia, przy ulicy Kombatantów. Lokal o powierzchni 60,1 m2 z komórką lokatorską 5,4 m2 co...

  • Nowe BEZCZYNSZOWE mieszkania z ogródkami/ul. Kopystyńskiego
    1 / 14
    Nowe BEZCZYNSZOWE mieszkania z ogródkami/ul. Kopystyńskiego

    Jarosław

    • 465 650 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 6 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    ul. Kopystyńskiego Jarosław. Nowe mieszkania na kameralnym osiedlu w Jarosławiu już czekają na swoich właścicieli! Położone w spokojnej i zielonej części miasta, zapewniają wysoki...

  • Jarosław, Mickiewicza – lokal NR 2 inwestycyjny na sprzedaż
    1 / 16
    Jarosław, Mickiewicza – lokal NR 2 inwestycyjny na sprzedaż

    Jarosław

    • 225 694 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 702 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mickiewicz Jarosław. Prezentujemy wyjątkowe lokale mieszkalne o powierzchni od 48 do 89 m2, zlokalizowane w eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy z 1903 roku w centrum Jarosławia...

  • Twoje nowe miejsce do życia – gotowe od zaraz!/AK Jarosław
    1 / 10
    Twoje nowe miejsce do życia – gotowe od zaraz!/AK Jarosław

    Jarosław

    • 390 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 394 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Armii Krajowej Jarosław. Zamieszkaj w komfortowym mieszkaniu po generalnym remoncie, w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie kilka kroków od parku! Na sprzedaż przestronne i funk...

  • OSTATNIE MIESZKANIE Dębowe Zacisze 3 Jarosław
    1 / 6
    OSTATNIE MIESZKANIE Dębowe Zacisze 3 Jarosław

    Jarosław

    • 492 660 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 495 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Dębowe Zacisze 3 Jarosław | Nowe mieszkania na sprzedaż | Ostatnie MIESZKANIE, gotowe do odbioru! Nie zwlekaj – to Twoja szansa na zakup nowego mieszkania w jednej z najbardziej...

  • Mieszkanie w zabudowie szeregowej + ogród + garaż

    Głogów Małopolski » ul. Fabryczna

    • 629 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 9 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży bezczynszowego, 3 pokojowego mieszkania z własnym ogródkiem o powierzchni 69,60m², zlokalizowanego na spo...

  • Jarosław – mieszkanie w sercu Rynku| Plac Św. Michałą
    1 / 14
    Jarosław – mieszkanie w sercu Rynku| Plac Św. Michałą

    Jarosław

    • 449 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 6 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Jarosław – mieszkanie w sercu Rynku z widokiem na Plac Św. Michała 71 m², 4 pokoje, po remoncie, II piętro – idealne do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem Na sprzedaż mie...

  • Sprzedaż 2 lokale mieszkalne NOWA SARZYNA
    1 / 4
    Sprzedaż 2 lokale mieszkalne NOWA SARZYNA

    Nowa Sarzyna

    • 275 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Sprzedam lokal na parterze ok 100 m2 ul. Mickiewicza 2, Nowa Sarzyna (centrum) posiadający pozwolenie na zmianę sposobu użytkowania lokalu usługowego na 2 lokale mieszkalne wraz z...

  • Jarosław|Sienkiewicza |36 m² |Kawalerka| centrum| duża piwni
    1 / 7
    Jarosław|Sienkiewicza |36 m² |Kawalerka| centrum| duża piwni

    Jarosław

    • 259 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, idealnego na start, pod wynajem lub jako inwestycję? Oferuję kawalerkę o powierzchni 36 m², położoną na 2. piętrze w ocieplonym, murowany...

  • Mieszkanie Jarosław Jarosław

    Jarosław

    • 365 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 691 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OBNIŻKA CENY O 14'000 zł Ulica Juliusza Słowackiego 42,6 m² z dwoma pokojami, balkon, komórka lokatorska, wykończoną łazienką oraz umeblowana kuchnia - drugie...

  • Sprzedam mieszkanie /ul. Jagiellonów, Jarosław.
    1 / 15
    Sprzedam mieszkanie /ul. Jagiellonów, Jarosław.

    Jarosław

    • 365 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 760 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Jarosław, ul. Jagiellonów Do sprzedania przytulne, jasne, „środkowe” mieszkanie o powierzchni 54,18 m2 na III piętrze w IV - piętrowym bloku położone w jednej z najlepszej i najwy...

  • Sprzedam mieszkanie 56 m2 Jarosław
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie 56 m2 Jarosław

    Jarosław

    • 364 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o pow. 56 m2 położonego w Jarosławiu. Prezentowane mieszkanie usytuowane...

  • Sprzedam mieszkanie o pow. 44 m2 Jarosław
    1 / 5
    Sprzedam mieszkanie o pow. 44 m2 Jarosław

    Jarosław

    • 290 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego w Jarosławiu. Prezentowana nieruchomość ma pow. 44 m2, mie...

  • Sprzedam mieszkanie 63 m2 Jarosław
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie 63 m2 Jarosław

    Jarosław

    • 369 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży (lub zamiany na mniejsze na parterze) lokalu mieszkalnego położonego w Jarosławiu. Prezen...

  • Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe 78m2
    Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe 78m2

    Jarosław

    • 399 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 5 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie czteropokojowe z dużą kuchnią, balkonem, łazienką i osobną ubikacją. (- 78 m2). Dużą zaletą mieszkania jest wspaniała lokalizacja, bliski wjazd na obwodnicę, a...

  • Nowa Sarzyna - mieszkanie na sprzedaż.
    1 / 11
    Nowa Sarzyna - mieszkanie na sprzedaż.

    Nowa Sarzyna

    • 170 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 4 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż – Nowa Sarzyna – II piętro . Lokalizacja: Nowa Sarzyna ul. Jordana 2 , powiat Leżajsk, województwo podkarpackie, dobra komunikacja do innych mi...

  • Nowe mieszkania 50,8m2 do 90m2- Boguchwała
    1 / 7
    Nowe mieszkania 50,8m2 do 90m2- Boguchwała

    Mogielnica

    • 399 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    MIESZKANIA JEDNO I DWUPOZIOMOWE BEZ PROWIZJI NA SPRZEDAŻ, STAN DEWELOPERSKI- GMINA BOGUCHWAŁA. DO sprzedania oferujemy mieszkania 50.82m2 na parterze i 55.43m2 na piętrze, w bloku...

  • Mieszkanie 49,9 m² | Balkon | Nowa Sarzyna

    Nowa Sarzyna » al. Komisji Edukacji Narodowej

    • 250 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia atrakcyjne mieszkanie położone w Nowej Sarzynie – idealne dla osób poszukujących harmonii pomiędzy spokojem codziennego życia a wygo...