• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Bochnia

(3)
  • Mieszkanie Bochnia, Podedworze
    1 / 15
    Mieszkanie Bochnia, Podedworze

    Bochnia

    • 1 299 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 14 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami i garażem Bochnia, ul. Podedworze | 89,11 m² + komórka lokatorska Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,1...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bochnia

    • 400 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 696 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na osiedlu Niepodległości w Bochni.

  • Sprzedam 2 pokoje -Bochnia Sw.Leonarda
    1 / 5
    Sprzedam 2 pokoje -Bochnia Sw.Leonarda

    Bochnia

    • 340 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Przedmiotem oferty jest sprzedaż 2-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej okolo 38 m2, usytuowanego na 4 piętrze w budynku wielorodzinnym przy ulicy Sw. Leonarda w Bochni....

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Własnściowe

    Brzesko

    • 240 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Lokal usytuowany na czwartym piętrze w czterokondygnacyjnym budynku Mieszkanie składa się z dużej kuchni przedpokoju łazienki i dwóch pokoi bez ponoszenia dużych dodatkowych nak...

  • 1 / 3
    Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Dworcowej 1 w Brzesku

    Brzesko

    • 211 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 2 574 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    PKP S.A. ODDZIAŁ GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI W KRAKOWIE RONDO MOGILSKIE 1, 31-516 KRAKÓW OGŁASZA PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA ZBYCIE: prawa własności, projektowanego do...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Niepołomice

    • 619 488 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Niepołomice

    • 595 920 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • BEZPROWIZYJNIE/gotowe do odbioru-PROMOCJA
    BEZPROWIZYJNIE/gotowe do odbioru-PROMOCJA

    Niepołomice

    • 579 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Niepołomice

    • 650 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Niepołomice

    • 949 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 9 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Niepołomice

    • 668 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • OSTATNIE GOTOWE MIESZKANIE 3 pokoje + 2 MIEJSCA
    1 / 13
    OSTATNIE GOTOWE MIESZKANIE 3 pokoje + 2 MIEJSCA

    Niepołomice

    • 601 830 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 119 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Niepołomice mieszkanie 3 pokoje 9000 zł/ mkw!!!
    1 / 13
    Niepołomice mieszkanie 3 pokoje 9000 zł/ mkw!!!

    Niepołomice

    • 601 830 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 119 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Niepołomice 3 pokoje 9000zł/m2 40 minut do Krakowa
    1 / 9
    Niepołomice 3 pokoje 9000zł/m2 40 minut do Krakowa

    Niepołomice

    • 604 350 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 9 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Niepołomice,
    1 / 4
    Mieszkanie Niepołomice,

    Niepołomice

    • 547 380 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowej inwestycji blisko Centrum Niepołomic 2 sypialnie Duży balkon Ogrzewanie podłogowe Okna trzyszybowe Rekuperacja Blisko: Centrum Puszcza Ni...

  • Mieszkanie Niepołomice,
    1 / 4
    Mieszkanie Niepołomice,

    Niepołomice

    • 827 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 7 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    5 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w nowej inwestycji 4 sypialnie Przestronny salon z aneksem kuchennym Ogródek 2 łazienki Ogrzewanie podłogowe Okna trzyszybowe Rekuperacja Blisko...

  • Mieszkanie z ogródkiem i garazem
    1 / 7
    Mieszkanie z ogródkiem i garazem

    Chobot

    • 380 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo praktyczne i funkcjonale mieszkanie, o powierzchni 38m2, zlokalizowane w miejscowości Chobot, w gminie Niepołomice. Rozkład pomieszcze...

  • Mieszkanie Brzesko
    1 / 15
    Mieszkanie Brzesko

    Brzesko

    • 999 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 8 325 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Rubinowej w Brzesku usytuowane na dwóch poziomach. Jeśli szukasz mieszkania wykończonego z dbałością o każdy detal, z materiałów najwyżs...

  • Mieszkanie Dąbrowa gm. Chełmiec
    1 / 15
    Mieszkanie Dąbrowa gm. Chełmiec

    Dąbrowa

    • 680 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    LOKAL GOTOWY DO SPRZEDAŻY!!! Do sprzedania 2 poziomowe mieszkanie (lokal mieszkalny) o pow. calkowitej 119,52m2 położone na I pietrze i poddaszu w nowo wybudowanym budynku mieszka...

  • Mieszkanie Brzesko
    1 / 6
    Mieszkanie Brzesko

    Brzesko

    • 627 127 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 8 833 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowa inwestycja w Sercu Brzeska obok placu Kazimierza, to tylko 300m piechotą do Rynku. Funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Czarnowiejskiej 4. Powierzchnia 71,21m2 t...

  • Mieszkanie Niepołomice
    Mieszkanie Niepołomice

    Niepołomice

    • 595 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 439 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowa niższa cena ... Niepołomice ul. Płaszowska Tutaj wszędzie jest blisko, Lidl, Biedronka i strefa przemysłowa Niepołomic. Wygodne mieszkanie na pierwszym piętrze do sprzedaż...

  • Mieszkanie Niepołomice, Wrzosowa
    1 / 15
    Mieszkanie Niepołomice, Wrzosowa

    Niepołomice

    • 599 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 15 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Mam przyjemność zaoferować Państwu wspaniałe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,92m 2 z ogródkiem, zlokalizowane w Niepołomicach. To wyjątkowe mieszkanie zachwyca od pie...

  • Mieszkanie Brzesko
    Mieszkanie Brzesko

    Brzesko

    • 350 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 609 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    2 pokoje | 46 m | Brzesko, ul. Ogrodowa | potencjał + świetna lokalizacja Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie w swoim stylu? A może inwestycji w dobrej lokalizacji...

  • Mieszkanie Niepołomice, Przyjazna
    1 / 15
    Mieszkanie Niepołomice, Przyjazna

    Niepołomice

    • 1 100 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    | *Zdjęcia należą do właściciela oferty Ekskluzywne, w pełni wykończone mieszkanie dwupoziomowe | Przyjazna Park, Niepołomice Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mie...

  • Niepołomice 3 pokoje kredyt z dopłatami rządowymi!
    1 / 15
    Niepołomice 3 pokoje kredyt z dopłatami rządowymi!

    Niepołomice

    • 599 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości