• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania bezczynszowe Inowrocław

(6)
  • ***Mieszkanie 72m2, 4 pokoje, po kapitalnym remonc
    1 / 16
    ***Mieszkanie 72m2, 4 pokoje, po kapitalnym remonc

    Inowrocław

    • 259 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 3 598 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Prezentuję Państwu bezczynszowe mieszkanie położone na parterze w kamienicy w bliskiej odległości centrum Inowrocławia. W mieszkaniu znajdziemy 4 pokoje, kuchnię, łazienkę z wc ora...

  • Inowrocław mieszkanie do wykończenia
    Inowrocław mieszkanie do wykończenia

    Inowrocław

    • 186 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 720 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 50 m w Inowrocławiu na 1 piętrze dwa pokoje kuchnia łazienka. Mieszkanie w trakcie remontu. Nowe instalacje . Mieszkanie bezczynszowe

  • Mieszkanie Inowrocław centrum sprzedam
    1 / 2
    Mieszkanie Inowrocław centrum sprzedam

    Inowrocław

    • 220 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w Inowrocławiu przy samym rynku/deptaku na ul. Paderewskiego o pow 60 metrów. Obecnie mieszkania są w trakcie remontu. Klatka jest w trakcie remontu. Ogrze...

  • Inowrocław centrum 2 pokoje
    Inowrocław centrum 2 pokoje

    Inowrocław

    • 180 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 3 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 51 metrów w centrum Inowrocławia. Ogrzewanie gazowe. Odrębna własność . Mieszkanie praktycznie bezczynszowe.

  • Mieszkanie gotowe do wprowadzenia | Inowrocław
    1 / 12
    Mieszkanie gotowe do wprowadzenia | Inowrocław

    Inowrocław

    • 198 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 3 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 159 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 5 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni ok.27m2 usytuowane na PIERWSZYM piętrze w budynku z cegły w centrum Inowrocławia. Mieszkanie składa się z...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Pokój z aneksem kuchennym + łazienka

    Pilichowo

    • 67 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 2 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam mieszkanie bezczynszowe - pokój z aneksem kuchennym oraz łazienka o powierzchni 28,20 m2, bez umeblowania. Usytuowane jest w dwupiętrowym domu wielorodzinnym na parterze....

  • Mieszkanie bezczynszowe
    1 / 5
    Mieszkanie bezczynszowe

    Pilichowo

    • 75 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 2 679 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • mieszkanie z prywatną działką
    1 / 13
    mieszkanie z prywatną działką

    Barcin

    • 370 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z prywatną działką – rzadkość, która znika z rynku 53,19 m² | 3 pokoje | bezczynszowe | prywatna działka 358 m² Dąbrówka Barcińska | 370 000 zł Większość mieszkań końc...

  • Lokal dwupoziomowy o funkcjonalnym rozkładzie
    1 / 10
    Lokal dwupoziomowy o funkcjonalnym rozkładzie

    Mogilno

    • 2 800 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Piękne nowe mieszkanie do wynajęcia. Wypełni wyposażone automatyczne ogrzewanie. Wchodzisz i mieszkasz bezczynszo...