• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Międzylesie

(1)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzylesie

    • 165 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 4 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka rolna na sprzedaż, w Jaworku
    1 / 4
    Działka rolna na sprzedaż, w Jaworku

    Jaworek

    • 475 200 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa o powierzchni 4800 m2 zlokalizowana w Jaworku (gmina Międzylesie, powiat Kłodzki). Dojazd drogą asfaltową. Teren, na którym znajduje się oferowana działka, j...

  • Sprzedam dom mieszkalny z zabudowaniami gospodarczymi .
    1 / 3
    Sprzedam dom mieszkalny z zabudowaniami gospodarczymi .

    Domaszków

    • 160 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Sprzedam dom mieszkalny z zabudowaniami gospodarczymi znajdującymi się na działce nr 262 w Domaszkowie gmina Międzylesie. Obiekt do zamieszkania i remontu.

  • Na sprzedaż dwie działki w Jaworku
    1 / 6
    Na sprzedaż dwie działki w Jaworku

    Jaworek

    • 369 360 zł cena
    • 2 052 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dwie działki budowlane położone w Jaworku ,oddalonym ok. 5 km od Ząbkowic Śląskich. Działka o numerze geodezyjnym 9/6 o powierzchni 0.1300 ha za...

  • Dom w Kotlinie Kłodzkiej
    1 / 13
    Dom w Kotlinie Kłodzkiej

    Boboszów

    • 550 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom gotowy do zamieszkania w zabudowie bliźniaczej, położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Boboszów (gmina Międzylesie). To idealna propozycja dla osób szukają...

  • Działka budowlana 20 minut od Sky Bridge 721 - bez pośredników

    Smreczyna

    • 62 000 zł cena
    • 1 015 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w gminie Międzylesie - miejscowość Smreczyna gm.Międzylesie o powierzchni 1015 m² . Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzenn...

  • Działka widokowa - z widokiem na Śnieżnik

    Długopole Górne

    • 45 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę położoną w malowniczym rejonie górskim, u podnóża Masywu Śnieżnika, w województwie dolnośląskim (powiat kłodzki, gmina Międzylesie, Długopole Górne). Powierzchn...

  • Dom w znakomitej lokalizacji

    Smreczyna

    • 179 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 597 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom mieszkalny w gminie Międzylesie o powierzchni 300 m² , usytuowany na działce o powierzchni 1033 m². Nieruchomość nadaje się do zamieszkania lub do remontu – w zależ...