mieszkanie na sprzedaż
12 sty 2026

Lublin - centrum miasta - 2 pokoje.

woj. Lubelskie pow. Lublin gm. Lublin
Dodane 3 miesiące temu, Poniedziałek, 12 styczeń 2026 14:30
489 000 zł 52 m2
489 000 zł 52 m2 9 404 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 52 m2
Cena za metr 9 404 zł/m2
Pokoje 2
Piętro 1
ID oferty K37420559

Opis

Mieszkanie w centrum, ze względu na lokalizacje idealne do zamieszkania jak i również pod działalność np. kancelarię lub gabinet.
Do sprzedania - 2 pokoje - 52,31m2 - Stare MiastoMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku 2 piętrowym.
Posiada balkon i piwnicę.

Mieszkanie składa się z:
-oddzielnej i widnej kuchni,
-przedpokoju
-dużego ustawnego salonu z wyjściem na balkon
-sypialni,
-łazienki z prysznicem.

Okna wychodzące na zachód (sypialnia i kuchnia) oraz na południe i wschód (salon z balkonem)

Blok zadbany, ocieplony.
Klatki schodowej czyste, jasne.
Teren dookoła bloku zadbany, zielony.

Obecny czynsz - 600zł
Metraż- 52,31m2 + balkon + piwnica

Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji Lublina. Blisko do przystanku MPK , uczelni, kin, teatrów i wszelkich potrzebnych usług.
Gorąco polecam!
Cena do negocjacji.

Aleksandra Skraińska
Pokaż numer telefonu
[email]
KNC CITY
Lublin, Ul. Krótka 4

Opis dodatkowy dołączany w eksporcie:

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
  • Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 52 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Lublin, osiedle Stare Miasto, ul. Cicha
  • Mieszkanie położone na 1 piętrze
  • Data dodania: 2026-01-12
  • Data aktualizacji: 2026-04-01
  • ID ogłoszenia: K37420559
  • Źródło: Biuro Nieruchomości KNC City
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Lublin, cena: od 415 650 do 562 350 zł, powierzchnia: od 45 do 60 m2