• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Kleczewem

(40)
  • ŚLESIN – NOWE LOKALE BIUROWO/USŁUGOWE

    Ślesin

    • 3 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Budynek usługowy z potencjałem - Izbica Kujawska, PROMOCJA!
    1 / 13
    Budynek usługowy z potencjałem - Izbica Kujawska, PROMOCJA!

    Konin

    • 329 000 zł cena
    • 316 m2 powierzchnia
    • 1 042 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Mamy do zaoferowania na sprzedaż budynek handlowo usługowy o powierzchni około 316,01 m2 położony w centrum Izbicy Kujawskiej, ul. Augustowska 6, gm. Izbica Kujawska, pow. włocławs...

  • Konin- Zatorze - Lokal handlowo- usługowy- WYNAJEM: I piętro
    1 / 5
    Konin- Zatorze - Lokal handlowo- usługowy- WYNAJEM: I piętro

    Konin

    • 9 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przedstawiamy Państwu LOKAL HANDLOWO/ USŁUGOWY NA WYNAJEM o powierzchni łącznej 290,07 m2 w obrębie Zatorze- Konin ul. Chopina. Lokal znajduje się na I piętrze. Wejście do budynku...

  • Okolice Ślesina/Skulska – Lokal Handlowo/Usługowy

    Skulsk

    • 200 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 858 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Jezioro Ślesińskie – Obiekt Rekreacyjny z Małą Gastronomią

    Ślesin

    • 3 999 000 zł cena
    • 339 m2 powierzchnia
    • 11 797 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • KONIN - SPRZEDAM/WYNAJMĘ GARAŻ

    Konin

    • 29 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 1 527 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • ŚLESIN – LOKAL USŁUGOWY NA WYNAJEM

    Ślesin

    • 2 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • WYNAJEM
    1 / 7
    WYNAJEM

    Golina

    • 900 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Gminna Spółdzielnia SCH w Golinie posiada na wynajem pomieszczenia biurowe, każde z pomieszczeń ma ok 16m2. Lokal na pierwszym piętrze w budynku piętrowym. W pomieszczeniach znajdu...

  • ŚLESIN – NOWE LOKALE HANDLOWO-USŁUGOWE

    Ślesin

    • 3 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Lokal Handlowo/Usługowy w Licheniu Starym

    Licheń Stary

    • 3 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Do wynajęcia BUDYNEK w Koninie ul. Ametystowa

    Konin

    • 8 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Planujesz założenie firmy, poszerzasz działalność lub chcesz wkroczyć na rynek w kolejnym regionie i potrzebujesz dodatkowej powierzchni ? Mam coś specjalnego dla Ciebie! B...

  • 1 / 2
    Wynajme lokal Konin

    Konin

    • 1 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy – biurowy usytuowany na parterze zlokalizowanego przy jednej z głównych ulic Konina - ul. Chopina 15 , przy tunelu PKP i zieleniaku . W sąsiedz...

  • 1 / 2
    Wynajme lokal

    Konin

    • 7 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Posiadam do wynajęcia ładny lokal 120 metrów dobry punkt na parterze wielolokalowego budynku w ciągu lokali handlowo – biurowych w centrum konina przy ul. Szeligowskiego 1 i Chopin...

  • Ślesin – Idealne miejsce na reklamę

    Ślesin

    • 100 zł cena
    • 4 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Budynek biuro -usługowy, hotel na sprzedaż

    Konin

    • 1 480 000 zł cena
    • 1 441 m2 powierzchnia
    • 1 028 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek komercyjny, piętrowy, częściowo podpiwniczony. Powierzchnia wszystkich pomieszczeń 1.441,83m2, użytkowa 1.116,84m2: - PIWNICA: 114,87 m2; pomieszczenia magazynowo-technic...

  • ŁADNY LOKAL DOBRY PUNKT W KONINIE

    Konin

    • 5 700 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Posiadam do wynajęcia ładny lokal handlowo - usługowy zlokalizowany w Koninie skrzyżowanie przy ul. Szeligowskiego 1 i Chopina na osiedlu Zatorze. Lokal znajduje się w ciągu handl...

  • Gabinety w Ślesinie

    Ślesin

    • 1 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Wynajmę Lokal użytkowy - Konin Pasaż Fryderyk

    Konin

    • 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • wynajmę

    Konin

    • 2 700 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Posiadam do wynajęcia ładny lokal handlowo - usługowy zlokalizowany w Koninie skrzyżowanie przy ul. Szeligowskiego 1 i Chopina na osiedlu Zatorze. Lokal znajduje się w ciągu handlo...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    wynajmę

    Słupca

    • 1 500 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Posiadam do wynajęcia tanio ładny lokal 55 metrów w centrum osiedla niepodległości 14 w Słupcy w bardzo dobrej lokalizacji w otoczeniu lokalu bloki mieszkalne. Lokal znajduje się n...

  • 1 / 2
    Ładny Lokal Dobry PUNKT W Słupcy

    Słupca

    • 1 100 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Posiadam do wynajęcia TANIO ładny lokal 55 metrów w centrum osiedla niepodległości 14 w Słupcy w bardzo dobrej lokalizacji w otoczeniu lokalu bloki mieszkalne . lokal znajduje się...

  • Obiekt komercyjny na sprzedaż, Piotrków Kujawski ul. Włocławska

    Piotrków Kujawski

    • 165 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 660 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obiekt komercyjny składający z utwardzonej działki o pow. 1198m2 wraz z budynkiem o pow. użytkowej ok. 250m2. Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej z materiałów mieszanych w...

  • Do wynajęcia stacja kontroli pojazdów + biura + warsztat

    Sompolno

    • 5 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia stacja kontroli pojazdów + biura + warsztat Stacja kontroli pojazdów 22,95 m x 6,0 m = 137,70 m2 Biuro – 6,50 m x 2,14 m = 13,91 m2 Biuro – 3,70 m x 6,97 m = 25,7...

  • Budynek handlowo usługowy-Sławsk niedaleko Konina, PROMOCJA!
    1 / 16
    Budynek handlowo usługowy-Sławsk niedaleko Konina, PROMOCJA!

    Sławsk

    • 1 899 000 zł cena
    • 438 m2 powierzchnia
    • 4 336 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem komercyjnym, o powierzchni 438,28 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości S...

  • Nieruchomość z potencjałem – była ekspozycja meblowa
    1 / 12
    Nieruchomość z potencjałem – była ekspozycja meblowa

    Babiak

    • 849 000 zł cena
    • 326 m2 powierzchnia
    • 2 605 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Mamy do zaoferowania na sprzedaż budynek handlowo usługowy o powierzchni około 325,71 m2 położony w centrum miejscowości Babiak, ul. Plac Wolności, gm. Babiak, pow. kolski. Nieruch...

  • Sompolno – Lokal Handlowo/Usługowy

    Sompolno

    • 7 000 zł cena
    • 417 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • gabinety lekarskie do wynajęcia w Słupcy w SIP
    1 / 7
    gabinety lekarskie do wynajęcia w Słupcy w SIP

    Słupca

    • 1 600 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferta wynajmu gabinetów lekarskich SIP Spółdzielnia Inwalidów „PRZYJAŹŃ” ul. Piastów 2, Słupca Spółdzielnia Inwalidów „Przyjaźń” w Słupcy oferuje do wynajęcia gabinet lekarski dla...

  • Oferta wynajmu gabinetów lekarskich
    1 / 4
    Oferta wynajmu gabinetów lekarskich

    Słupca

    • 1 700 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• ŁADNY LOKAL W SŁUPCY
    ŁADNY LOKAL W SŁUPCY

    Słupca

    • 850 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Ładny lokal dobry punkt w Słupcy TANIO
    Ładny lokal dobry punkt w Słupcy TANIO

    Słupca

    • 850 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Lokal do wynajęcia pod sklepy itp
    1 / 16
    Lokal do wynajęcia pod sklepy itp

    Witkowo

    • 26 000 zł cena
    • 530 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OFERTA WYNAJMU LOKALU – WITKOWO, UL. NOWA 2A Lokalizacja: ul. Nowa 2a, Witkowo (ścisłe centrum) Powierzchnia użytkowa: ok. 530 m² Parking: ponad 40 miejsc postojowych (w tym nie...

  • 1 / 4
    SPRZEDAM LUB WYNAJMĘ ŁADNY LOKAL BARDZO DOBRY PUNKT

    Słupca

    • 1 400 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Posiadam do wynajęcia lub sprzedam TANIO dwa niezależne ładne lokale kazdy po 55 metrów w centrum osiedla niepodległości 14 w Słupcy w bardzo dobrej lokalizacji w otoczeniu lokalu...

  • 1 / 4
    Sprzedam dwa ładne niezależne lokale w dobrym punkcie w Słupcy

    Słupca

    • 400 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 637 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Posiadam do sprzedania TANIO dwa niezależne ładne lokale każdy po 55 metrów w centrum osiedla niepodległości 14 w Słupcy w bardzo dobrej lokalizacji w otoczeniu lokalu bloki mie...

  • Do Wynajęcia lokal Trzemeszno osiedle piastowskie
    1 / 8
    Do Wynajęcia lokal Trzemeszno osiedle piastowskie

    Trzemeszno

    • 2 299 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Witam mam do wynajęcia lokal na osiedlu piastowskim w Trzemesznie, ładny, świeżo odnowiony, słoneczny, wszystkie media

  • 1 / 2
    Przetarg - ul. Bielawska 3

    Słupca » ul. Bielawska

    • 379 880 zł cena
    • 339 m2 powierzchnia
    • 1 121 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Energa-Operator S.A Oddział w KaliszuKRS: 0000033455SĄD REJONOWY GDAŃSK - PÓŁNOC W GDAŃSKUNIP: 5830001190REGON: [tel]Kapitał zakładowy: 1 [tel] zł ogłasza drugi pisemny przetarg n...

  • Lokal użytkowy Łaziska gm. Wągrowiec
    Lokal użytkowy Łaziska gm. Wągrowiec

    Łaziska

    • 395 000 zł cena
    • 363 m2 powierzchnia
    • 1 089 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ OBIEKT GOSPODARCZO- MAGAZYNOWY Łaziska, gmina Wągrowiec Miejscowość Łaziska oddalona jest tylko 7 km od Wągrowca ! Przedstawiamy na sprzedaż nieruchomość gruntową o po...