• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na wynajem Miechów

(3)
  • Lokal handlowo-usługowy w centrum Miechowa

    Miechów

    • 2 500 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Lokal w centrum Miechowa - www.wachowicz.nieruchomosci.pl

    Miechów

    • 3 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Lokal do wynajęcia Miechów 220 m2
    1 / 8
    Lokal do wynajęcia Miechów 220 m2

    Miechów

    • 4 840 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal na ul. Racławickiej 7 w Miechowie Lokal 220m2, ulokowany blisko rynku głównego, obok sklepu Żabka, w piwnicy budynku, posiada dwa główne duże pomieszczenia, kor...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Biuro/Kancelaria koło ronda Mogilskiego/Grzegórzeckiego
    1 / 9
    Biuro/Kancelaria koło ronda Mogilskiego/Grzegórzeckiego

    Kraków

    • 5 432 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    85 m2 Kordylewskiego 7, Kraków 6 piętro, przestronny widok z okna na korony drzew Winda Miejsce parkingowe w garażu (opcja) biurka (opcja) Klimatyzacja Duże okna Profesjonalne zdro...

  • Do wynajęcia hala warsztatowa z pomieszczeniami - 739 m2
    1 / 3
    Do wynajęcia hala warsztatowa z pomieszczeniami - 739 m2

    Kraków

    • 22 170 zł cena
    • 739 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia wydzielona część hali warsztatowej o pow. ok. 639 m2 wraz z pomieszczeniem technicznym o pow. ok. 48 m2 i pomieszczeniem socjalnym o pow. ok. 52 m2 zlokalizowane przy...

  • Przestrzenie magazynowe do wynajęcia w Hali od 1m2 do 30m2
    1 / 3
    Przestrzenie magazynowe do wynajęcia w Hali od 1m2 do 30m2

    Węgrzce

    • 150 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Witamy Państwa Serdecznie Posiadamy dostępne przstrzenie magazynowe w bezpiecznej hali o elastycznej i dowolnej powieżchni. Można dowolnie zwiększać lub zmniejszać zajmowaną przes...

  • Lokal w centrum do wynajęcia
    1 / 5
    Lokal w centrum do wynajęcia

    Olkusz

    • 2 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Ścisłe centrum Olkusza, ul. Krakowska 2 - w rogu rynku. Powierzchnia 30m2 Zaplecze, WC Licznik 2 taryfowy. Do wynajmu od maja 2025.

  • Lokal Biurowy, 4 pokoje, 79m2, Centrum Klucze
    1 / 13
    Lokal Biurowy, 4 pokoje, 79m2, Centrum Klucze

    Klucze

    • 2 450 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    0% BEZ PROWIZJI DLA NAJEMCY! Agencja Nieruchomości Gwarek oferuje na wynajem lokal biurowy o powierzchni ok. 79 m2, w skład którego wchodzą 4 niezależne pokoje, położone w budynku...

  • Wynajmę stanowisko barberskie
    Wynajmę stanowisko barberskie

    Kraków

    • 2 500 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz nietypowego miejsca,w którym będziesz mógł przyjmować swoich klientów? -To dobrze trafiłeś! Salon Gentleman Barber na mapie Krakowa jest z nami od 10 lat! Nasz salon wyróż...

  • Lokal użytkowy Kraków Podgórze
    1 / 2
    Lokal użytkowy Kraków Podgórze

    Kraków

    • 8 700 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję Państwu do wynajęcia powierzchnię magazynową, użytkową o powierzchni ok. 290m2. Dostęp do hali z poziomu "0". Wysokość hali: ok. 6m. Posadzka- wylewka betonowa w d...

  • Lokal użytkowy Balice gm. Zabierzów
    1 / 3
    Lokal użytkowy Balice gm. Zabierzów

    Balice

    • 80 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję Państwu do wynajęcia powierzchnię magazynową w nowoczesnym Centrum Logistycznym klasy A zlokalizowanym z Balicach. Położenie magazynu zapewnia doskonałą komunikację z...

  • Lokal użytkowy Balice gm. Zabierzów
    1 / 2
    Lokal użytkowy Balice gm. Zabierzów

    Balice

    • 49 550 zł cena
    • 1 980 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję Państwu do wynajęcia halę, magazyn o całkowitej powierzchni ok. 1980m2. Położenie magazynu zapewnia doskonałą komunikację z Krakowem oraz dostęp do autostrady A4. Ofe...

  • Lokal użytkowy Balice gm. Zabierzów
    1 / 3
    Lokal użytkowy Balice gm. Zabierzów

    Balice

    • 40 000 zł cena
    • 2 777 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Dębniki,
    1 / 7
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Dębniki,

    Kraków

    • 5 200 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal w nowoczesnym budynku przy Rondzie Grunwaldzkim - do wynajęcia! Opis: - 40 m² - parter - wejście z ulicy - możliwość aranżacji według potrzeb najemcy - dobra widoczność i w...

  • Pomieszczenie/biuro, mieszkanie /do wynajęcia
    1 / 5
    Pomieszczenie/biuro, mieszkanie /do wynajęcia

    Kraków

    • 1 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia oferujemy przestronny lokal biurowy (mieszkanie)o powierzchni 50 m², położony w osobnym budynku ,z oddzielnym wejściem przy ul. Makuszyńskiego 2a w Krakowie (dzielnica...

  • Współwynajem lokalu usługowego
    1 / 6
    Współwynajem lokalu usługowego

    Olkusz

    • 300 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wolne miejsce do współdzielenia lokalu usługowego w centrum miasta Olkusz Szukasz niedrogiej przestrzeni na działalność prawną lub pokrewną? Do współwynajęcia lokal usługowy w s...

  • Lokal użytkowy Modlniczka gm. Wielka Wieś
    1 / 5
    Lokal użytkowy Modlniczka gm. Wielka Wieś

    Modlniczka

    • 120 000 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy Państwu do wynajęcia powierzchnię magazynowo- produkcyjną w nowoczesnym Centrum Logistycznym klasy A w Modlniczce. SPECYFIKACJA POWIERZCHNI MAGAZYNOWEJ: - powierz...

  • Piękny lokal witrynowy w sercu Krowodrzy | 75 m2
    1 / 13
    Piękny lokal witrynowy w sercu Krowodrzy | 75 m2

    Kraków

    • 6 300 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Piękny lokal witrynowy w sercu Krowodrzy | 75 m2 Do wynajęcia atrakcyjny parterowy lokal biurowy w budynku wybudowanym na przełomie 2007/2009 w obrębie nowoczesnego osiedla. Bud...

  • Lokal użytkowy Szczekociny
    1 / 15
    Lokal użytkowy Szczekociny

    Szczekociny

    • 25 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OFERTA WYNAJMU NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNA 1 ha w centrum Szczekocin | Dwie hale + ogromny plac manewrowy Idealne miejsce pod każdą działalność gospodarczą Do wynajęcia wyjątkowa nie...

  • LOKAL USŁUGI HANDEL GASTRONOMIA 620 m2 PARKING
    1 / 12
    LOKAL USŁUGI HANDEL GASTRONOMIA 620 m2 PARKING

    Bolechowice

    • 27 810 zł cena
    • 618 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia od lipca/sierpnia - LOKAL o powierzchni 618 m2 w Bolechowicach przy ul. Łąkowej z możliwością przeznaczenia na SKLEP, USŁUGI czy GASTRONOMIĘ. W cenie najmu jest bardzo...

  • Zabierzów ul. Krakowska BIURA USŁUGI HANDEL 150m2
    1 / 9
    Zabierzów ul. Krakowska BIURA USŁUGI HANDEL 150m2

    Zabierzów

    • 7 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia Lokal w Zabierzowie przy ul. Krakowskiej o powierzchni ok. 150 m2 z przeznaczeniem na BIURO, HANDEL, USŁUGI z własnym parkingiem, wejściem bezpośrednio z ulicy - w pie...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Czyżyny,
    1 / 5
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Czyżyny,

    Kraków

    • 4 170 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia  HALA - MAGAZYN - WARSZTAT z poziomu 0 ( Dzielnica Czyżyny ) MAGAZYNY: - około 139 m wysokiego składowania  - poziom zero  - brama wjazdowa   - dostęp do wody  - muro...

  • Lokal użytkowy Michałowice-Osiedle gm. Michałowice
    1 / 5
    Lokal użytkowy Michałowice-Osiedle gm. Michałowice

    Michałowice

    • 1 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Do wynajęcia lokal o powierzchni 50metrów kwadratowych, posiadający wydzieloną część socjalną i łazienką. Bezpośredni dostęp do dr...

  • Lokal użytkowy Michałowice-Osiedle gm. Michałowice
    1 / 5
    Lokal użytkowy Michałowice-Osiedle gm. Michałowice

    Michałowice

    • 17 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    do wynajęcia powierzchnia 350 m 2 w cenie 45 zł/m2 możliwość wynajecia mniejszych powierzchni Numer oferty: 78/LU/2010

  • LOKAL handlowo/usługowy do wynajęcia – Szczekociny
    LOKAL handlowo/usługowy do wynajęcia – Szczekociny

    Szczekociny

    • 1 400 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    30m2+ zaplecze ok. 30 m2 z WC. Znajduje się w zamieszkałej kamienicy, na parterze, obok inne sklepy (kwiaciarnia, boutique z ubraniami, sklep mięsny, apteka itp) w centrum Szczeko...

  • Lokal użytkowy Kraków Podgórze, Płaszów, Przewóz
    1 / 8
    Lokal użytkowy Kraków Podgórze, Płaszów, Przewóz

    Kraków

    • 3 200 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    | Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, lokal - pod dowolną działalność. handlowy / usługowy / biurowy / magazynowy Rozkład lok...

  • Lokal użytkowy Modlniczka gm. Wielka Wieś
    1 / 5
    Lokal użytkowy Modlniczka gm. Wielka Wieś

    Modlniczka

    • 110 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Stare Podgórze,,
    1 / 7
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Stare Podgórze,,

    Kraków

    • 15 000 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia powierzchnia handlowo - usługowa na parterze w nowej kamienicy: LOKAL: - powierzchnia: 236,56 m2   - lokal pod gastronomię - ogródek 34,24 m2  - stan deweloperski - p...

  • Lokal użytkowy Balice gm. Zabierzów
    1 / 2
    Lokal użytkowy Balice gm. Zabierzów

    Balice

    • 47 675 zł cena
    • 1 907 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję Państwu do wynajęcia halę, magazyn o całkowitej powierzchni ok. 1907m2. Położenie magazynu zapewnia doskonałą komunikację z Krakowem oraz dostęp do autostrady A4. Ofe...

  • Biuro, lokal, powierzchnie magazynowe. Do końca miesiąca be
    1 / 5
    Biuro, lokal, powierzchnie magazynowe. Do końca miesiąca be

    Kraków

    • 600 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokale, biura różnej powierzchni. Kuchnia, WC, klimatyzacja, parking, sala konferencyjna. Pokoje z meblami lub bez. Powierzchnie magazynowe. Teren monitorowany, ogrodzony w cichej...

  • Ul. Lea: wynajmę przestronny lokal na biuro (70m2)
    1 / 4
    Ul. Lea: wynajmę przestronny lokal na biuro (70m2)

    Kraków

    • 2 300 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Właściciel wynajmie przestronny lokal o powierzchni 70 m² wyłącznie na działalność biurową. Czynsz brutto: 2300 zl (osobno płatny prąd i woda) Kaucja: 2300 zł Odliczam od czyns...