lokal na sprzedaż
17 lis 2023

Lokal Warszawa Śródmieście ul. Róż al.

woj. Mazowieckie pow. Warszawa gm. Warszawa
Dodane 2 lata temu, Piątek, 17 listopad 2023 22:40
15 000 zł 178 m2
15 000 zł 178 m2 85 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 178 m2
Cena za metr 85 zł/m2
ID oferty K36255623

Opis

LOKAL O PRZEZNACZENIU BIUROWYM, MOŻLIWE PRZYWRÓCENIE WYNAJMU NA CELE MIESZKALNE.

Jest to 5 pokoi + służbówka, kuchnia przerobiona na pokój biurowy. Właściciel dostosuje lokal do potrzeb najemcy.

Pokoje o pow. 20 - 25m, jeden 30m, hall + p.pokój +/- 20m, łazienka, może być przygotowana druga. Kamienica i klatka schodowa odnowione, w dobrym stanie, videodomofon, możliwość najmu miejsca postojowego ok. 100m od budynku.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 12508
  • Data aktualizacji: 2023-11-17
  • ID ogłoszenia: K36255623
  • Źródło: EAF Sp. z o.o.
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, cena: od 12 750 do 17 250 zł, powierzchnia: od 152 do 205 m2
ES
EAF Sp. z o.o. Biuro nieruchomości · 445 ogłoszeń

EAF Sp. z o.o. Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika