• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Morąg +20 km
  • Milejewo
  • Łączno
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Koszanowo

(1)
  • sprzedam działki rolne
    sprzedam działki rolne

    Koszanowo

    • 65 000 000 zł cena
    • 39 000 m2 powierzchnia
    • 1 667 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    działki rolne o powierzchni 39 ha powiat świdwiński w planach 18,4 ha paneli, hektar magazynu energii , wiatrak,

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3pok/63m2/balkon/piwnica/Świdwin/u. Parkowa

    Świdwin

    • 290 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe przestronne mieszkanie znajdujące się na IV piętrze w czteropiętrowym bloku na ul. Parkowej w Świdwinie. Mieszkanie składa się z trzech nieza...

  • Lokal użytkowy 132m2, bezpośrednie wejście, Świdwin
    1 / 16
    Lokal użytkowy 132m2, bezpośrednie wejście, Świdwin

    Świdwin

    • 280 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 2 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy na parterze z bezpośrednim wejściem z ulicy, położony w budynku pełniącym funkcję mieszkalno-usługową. Lokal składa się z 7 pomieszczeń biurowych (ok. 18.97m2, 13.9...

  • Nieruchomość zabudowana - Świdwin

    Świdwin

    • 761 600 zł cena
    • 252 m2 powierzchnia
    • 3 023 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda nieruchomość – IV próba sprzedaży Nieruchomość zabudowana jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym położona w Świdwinie przy ul. Szczecińskiej 45, gmina Świdwin, zapisa...

  • sprzedam zadbane mieszkanie
    1 / 6
    sprzedam zadbane mieszkanie

    Klępczewo

    • 300 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż oferuję mieszkanie położone w miejscowości Klępczewo 4 km od Świdwina lokal znajduje się w budynku mieszkalnym z frontowym wejściem ze szczytu . Budynek jest ocieplony...

  • Syndyk sprzeda lokal mieszkalny nr 5

    Łąkowo

    • 74 264 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 965 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym Angeliki Niziołek ogłasza sprzedaż z wolnej ręki lokalu mieszkalnego nr 5 stanowiącego odrębną nieruchomość o pow. użytkowej 77,2...

  • Lokal mieszkalny - Łąkowo

    Łąkowo

    • 74 264 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 965 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

• Lokal mieszkalny - Łąkowo
    Lokal mieszkalny - Łąkowo

    Łąkowo

    • 74 264 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 965 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

• Świdwin Łąkowo działka 1000 m2 z kioskiem 36 m2
    1 / 8
    Świdwin Łąkowo działka 1000 m2 z kioskiem 36 m2

    Łąkowo

    • 40 000 zł cena
    • 1 060 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta nr 393/9434/OGS . Na sprzedaż ładna, częściowo ogrodzona działka 1060 m2 we wsi Łąkowo pod samym Świdwinem. Teren leży przy dwóch pięknych jeziorach rybnych. Na działce post...

  • Lokal usługowo- handlowy w Centrum!!!
    1 / 14
    Lokal usługowo- handlowy w Centrum!!!

    Świdwin

    • 870 000 zł cena
    • 359 m2 powierzchnia
    • 2 424 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szukasz pomysłu na biznes? Mam idealne rozwiązanie!!! W ofercie lokal usługowo-handlowy o powierzchni 359,15 m2 z możliwością przerobienia na mieszkania (zgodnie z miejscowym plan...

  • Rozkładowe mieszkanie z działką blisko Centrum!!!!
    1 / 16
    Rozkładowe mieszkanie z działką blisko Centrum!!!!

    Świdwin

    • 285 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Lubisz mieć wszędzie blisko? Marzysz o działce przy mieszkaniu w mieście ? Mam idealne rozwiązanie!!! W ofercie mieszkanie położone na 1 piętrze w kamienicy o pow. użytkowej 67,7...