mieszkanie na sprzedaż
23 wrz 2022

Mieszkanie 3pok/63m2/balkon/piwnica/Świdwin/u. Parkowa

woj. Zachodniopomorskie pow. świdwiński gm. świdwiński
Odświeżone 3 lata temu, Piątek, 23 wrzesień 2022 21:11
290 000 zł 63 m2
290 000 zł 63 m2 4 604 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 63 m2
Cena za metr 4 604 zł/m2
Pokoje 3
Piętro 4
ID oferty K21985561

Opis

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe przestronne mieszkanie znajdujące się na IV piętrze w czteropiętrowym bloku na ul. Parkowej w Świdwinie.
Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi (18m2, 14m2, 10m2), oddzielnej kuchni oraz osobno łazienki (4m2) i toalety. Okna północ - południe.
W największym pokoju znajduje się duży, słoneczny balkon. Balkon ma ok. 6m2 i jest usytuowany od strony południowej, a co za tym idzie nie wychodzi na ulicę, przez co jest cichy i z widokiem na zieleń.
Jest to mieszkanie spółdzielcze własnościowe z aktem notarialnym.
Ogrzewanie lokalu i woda pochodzą z sieci miejskiej.
Mieszkanie jest ciepłe (nie jest narożne) oraz zadbane.
Umiejscowione jest w atrakcyjnej lokalizacji. W pobliżu znajduje się duży park, przychodnia lekarska, apteka, szkoła podstawowa, zakłady usługowe oraz liczne sklepy.
Do bloku przynależy dodatkowy bezpłatny duży parking z szlabanem na kod.
Łazienka w 2020r. przeszła kapitalny remont. Wyposażona jest zarówno w wygodną wannę dla fanów relaksujących kąpieli jak i szybę prysznicową i deszczownicę dla zwolenników orzeźwiającego prysznica.
Oferta obejmuje meble kuchenne (białe w połysku) wraz ze sprzętem AGD (kuchenka gazowo-elektryczna, okap oraz kilkuletnia pojemna lodówka z systemem No Frost). W łazience natomiast pozostanie pralka. Również w sypialni pozostanie kilkuletni komplet mebli, na które składają się wygodne łóżko 160x200cm, dwie szafki nocne, na całej ścianie pojemna szafa z drzwiami przesuwnymi i lustrem oraz komoda.