• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wojakowa
  • Kołbiel
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kostarowce

(3)
  • Dom Kostarowce gm. Sanok,
    1 / 8
    Dom Kostarowce gm. Sanok,

    Kostarowce

    • 90 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o powierzchni 4,77 ara zabudowana murowanym budynkiem przeznaczonym do kapitalnego remontu, położona w miejscowości Kostarowce w gminie Sanok. Nieruchomość stan...

  • Dom z wielkim potencjałem w stylu "Dworek"

    Kostarowce

    • 485 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 695 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Kostarowce, w powiecie sanockim. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój, prz...

  • Dom w Kostarowcach w stanie deweloperskim
    Dom w Kostarowcach w stanie deweloperskim

    Kostarowce

    • 499 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 2 698 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka leśna w Strachocinie
    1 / 3
    Działka leśna w Strachocinie

    Strachocina

    • 15 000 zł cena
    • 2 308 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest działka leśna położona w miejscowości Strachocina, gmina Sanok. Jest to działka o powierzchni 0,2308 ha, w wydłużonym kształcie, oraz spadku terenu w kie...

  • Dom jednorodzinny w Pakoszówce
    1 / 7
    Dom jednorodzinny w Pakoszówce

    Pakoszówka

    • 550 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 4 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny położony w miejscowości Pakoszówka, gmina Sanok. W skład nieruchomości wchodzi grunt działki o powierzchni 608 m2, zabudowany budynkiem...

  • Działka pod dom jednorodzinny w Nowosielcach
    1 / 6
    Działka pod dom jednorodzinny w Nowosielcach

    Nowosielce

    • 145 000 zł cena
    • 2 827 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana działka położona w miejscowości Nowosielce, gmina Zarszyn. Jest to działka o powierzchni 2827 m2, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wy...

  • Działka pod zabudowę siedliskową w Strachocinie, gmina Sanok
    1 / 8
    Działka pod zabudowę siedliskową w Strachocinie, gmina Sanok

    Strachocina

    • 50 000 zł cena
    • 1 879 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Strachocina, gmina Sanok. Jest to niezabudowana działka o powierzchni 1879 m2, zlokalizowana w sąsiedztwie luźnej za...

  • 1 / 3
    Działki budowlane Pakoszówka w malowniczej okolicy

    Pakoszówka

    • 154 750 zł cena
    • 1 238 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działki budowlane położone w m. Pakoszówka gm. Sanok o powierzchni 10 – 14 ar o numerach ewidencyjnych 1406/1, 1406/2, 1406/3, 1406/4, 1406/5, 1406/6, 1406/7....

  • 1 / 3
    Działka budowlana w powiecie Sanockim

    Strachocina

    • 49 000 zł cena
    • 1 018 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 10 arów, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Strachocina w gminie Sanok , województwo podkarpackie.Lokalizacja:Nieruchomość...

  • Działka rolno - leśna położona w miejscowości Pisarowce
    1 / 4
    Działka rolno - leśna położona w miejscowości Pisarowce

    Pisarowce

    • 47 000 zł cena
    • 10 151 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest działka rolno – leśna położona w miejscowości Pisarowce, gmina Sanok. Jest to działka o powierzchni 1,0151 ha, w wąskim wydłużonym kształcie, znajdująca...

  • Komfortowy dom na działce 9 ar, Czerteż gmina Sanok
    1 / 16
    Komfortowy dom na działce 9 ar, Czerteż gmina Sanok

    Czerteż

    • 980 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 840 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedmiotem sprzedaży jest dom mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 125 mkw. oraz wolnostojący, dwustanowiskowy garaż, położone na 9 arowej działce, w miejscowości Czetreż, w pow...

  • Działka budowlana 21,91 ar Srogów Górny
    1 / 8
    Działka budowlana 21,91 ar Srogów Górny

    Srogów Górny

    • 197 000 zł cena
    • 2 191 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 21,91 ar, położona w Srogowie Górnym, w gminie Sanok, w powiecie sanockim. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania p...

  • Dom Sanoczek gm. Sanok
    1 / 15
    Dom Sanoczek gm. Sanok

    Sanoczek

    • 560 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 3 590 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowo wybudowanego, przestronnego domu w Sanoczku - zaledwie kilka minut od centrum Sanoka, położonego w cichej, zielonej okolicy, z...

  • Działka widokowa 41,89 ar z warunkami zabudowy Srogów Grn.
    1 / 6
    Działka widokowa 41,89 ar z warunkami zabudowy Srogów Grn.

    Srogów Górny

    • 170 000 zł cena
    • 4 189 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 41,89 ar położona w Srogowie Górnym, w powiecie sanockim, w gminie Sanok. Dla działki uzyskano w październiku 2025 roku warunki zabudowy na budow...

  • Działka budowlana Czerteż gm. Sanok,
    1 / 6
    Działka budowlana Czerteż gm. Sanok,

    Czerteż

    • 120 000 zł cena
    • 933 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Czerteż, powiat sanocki - w spokojnej i zielonej okolicy, tuż przed Sanokiem. Idealne miejsce pod b...

  • Działka rolna Nowosielce gm. Zarszyn
    1 / 9
    Działka rolna Nowosielce gm. Zarszyn

    Nowosielce

    • 75 000 zł cena
    • 995 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 9,95 ar , położoną w miejscowości Nowosielce w gminie Zarszyn . Nieruchomość znajduje się w spokojnym otoczeniu zabudowy...

  • Dom murowany z dużą działką / siedlisko, Pisarowce gm. Sanok
    1 / 4
    Dom murowany z dużą działką / siedlisko, Pisarowce gm. Sanok

    Pisarowce

    • 570 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 4 560 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedmiotem sprzedaży jest siedlisko / nieruchomość położona w miejscowości Pisarowce, gmina Sanok, z bardzo wygodnym dostępem do miasta (ok 10 min samochodem). Nieruchomość składa...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Strachocina

    • 100 000 zł cena
    • 530 m2 powierzchnia
    • 189 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlano-rolna

  • Działka budowlana 9,3ar z warunkami zabudowy
    1 / 8
    Działka budowlana 9,3ar z warunkami zabudowy

    Czerteż

    • 115 000 zł cena
    • 933 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z warunkami zabudowy: dojazd drogą utwardzoną z drogi wojewódzkiej 886 Sanok-Rzeszów wszystkie media na sąsiednich działkach: woda, prąd (kabel ziemny),...