• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Skorosze
  • Bolkowo
  • Spytajny
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kiełcz

(1)
  • Działka budowlana Kiełcz gm. Nowa Sól,
    1 / 3
    Działka budowlana Kiełcz gm. Nowa Sól,

    Kiełcz

    • 259 000 zł cena
    • 3 155 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu do sprzedaży działkę niezabudowaną o powierzchni 31,5 ar zlokalizowaną w spokojnej okolicy w pobliżu zabudowy jednorodzinnej w miejscowości Kiełcz (powiat nowo...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Działka budowlana

    Podbrzezie Dolne

    • 185 000 zł cena
    • 2 018 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana nr 142/5, o powierzchni 20 arów. Położona na terenie wiejskim, Podbrzezie Dolne. Księga wieczysta bez obciążeń - sprzedaż możliwa od razu. link video działki:...

  • Mieszkanie 2 pokojowe w Nowej Soli na Chałubińskiego

    Nowa Sól

    • 249 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 4 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu w Nowej Soli koło Szpitala (ul. Chałubińskiego). Powierzchnia 50,95m2 i 4 piętro. Ekspozycja wschód-zachód. 2 jasne pokoje z od...

  • Działka rolna Stany gm. Nowa Sól,
    1 / 3
    Działka rolna Stany gm. Nowa Sól,

    Stany

    • 99 990 zł cena
    • 1 111 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mamy dla Państwa do zaoferowania pięć atrakcyjnych działek od 10 do 13 arów zlokalizowanych w miejscowości Stany obręb Lipiny. Dojazd do działek drogą asfaltową oświetloną. Działki...

  • Działka rolna Stany gm. Nowa Sól, Stany
    1 / 3
    Działka rolna Stany gm. Nowa Sól, Stany

    Stany

    • 122 670 zł cena
    • 1 363 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Działka rolna Nowa Sól Zakęcie,
    1 / 5
    Działka rolna Nowa Sól Zakęcie,

    Nowa Sól

    • 69 000 zł cena
    • 4 327 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 4 327 m2 położoną w spokojnej okolicy w pobliżu Nowej Soli. Działka zadrzewiona, będąca aktualnie ścianą lasu pozwala n...

  • Mieszkanie Nowa Sól,
    1 / 15
    Mieszkanie Nowa Sól,

    Nowa Sól

    • 540 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Atrakcyjne, klimatyczne 5-pokojowe mieszkanie w centrum Nowej Soli - 105 m² Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży prz...

  • Działka rolna Stany gm. Nowa Sól,
    1 / 3
    Działka rolna Stany gm. Nowa Sól,

    Stany

    • 96 480 zł cena
    • 1 072 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Lokal użytkowy Siedlisko,
    1 / 12
    Lokal użytkowy Siedlisko,

    Siedlisko

    • 1 680 000 zł cena
    • 840 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość przemysłową zabudowaną obiektem produkcyjno-magazynowym z częścią biurową oraz socjalną o pow. 840 m2, położoną na działce o pow. 70 a...

  • Mieszkanie Nowa Sól,
    1 / 11
    Mieszkanie Nowa Sól,

    Nowa Sól

    • 412 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 5 025 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania 3-pokojowego o pow. 82,42 m2 położonego w ścisłym centrum Nowej...

  • Działka inwestycyjna Drogomil gm. Bytom Odrzański,
    1 / 3
    Działka inwestycyjna Drogomil gm. Bytom Odrzański,

    Drogomil

    • 40 400 zł cena
    • 1 616 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka narożna o powierzchni 1616m2 (0,16 ha) pod zabudowę siedliskową w miejscowości Drogomil. Działka położona wśród zabudowań mieszkalnych z dojazdem drogą gruntową - utwardzon...

  • Działka rolna Stany gm. Nowa Sól,
    1 / 4
    Działka rolna Stany gm. Nowa Sól,

    Stany

    • 98 910 zł cena
    • 1 099 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Szukam mieszkania

    Nowa Sól

    • 1 800 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Szukam mieszkania do wynajęcia 2pokoje z akceptacją psa do 1800zł. O informacje proszę przez email

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Nowa Sól

    • 799 000 zł cena
    • 256 m2 powierzchnia
    • 3 122 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • ul A. Fredry, 3 pokojowe, rozkładowe, dwustronne, z dużym balkonem
    1 / 12
    ul A. Fredry, 3 pokojowe, rozkładowe, dwustronne, z dużym balkone...

    Nowa Sól » ul. Fredry

    • 299 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Dom Nieruchomości Anna Romejko-Rudnicka
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokoje ,  83 m2, PARTER ! Super oferta !
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokoje , 83 m2, PARTER ! Super oferta !

    Nowa Sól » ul. Wojska Polskiego

    • 349 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 4 205 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    M4 Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Nowa Sól,
    1 / 7
    Dom Nowa Sól,

    Nowa Sól

    • 490 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 455 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu na sprzedaż niewielki dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy położony w bliskiej odległości do ścis...

  • Przestronne mieszkanie , PARTER ! Centrum miasta . 47m2 , blok !
    1 / 8
    Przestronne mieszkanie , PARTER ! Centrum miasta . 47m2 , blok !

    Nowa Sól » ul. Sikorskiego

    • 269 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 724 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    M4 Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nowa Sól

    • 2 300 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Nowa Sól Pleszówek,
    1 / 13
    Mieszkanie Nowa Sól Pleszówek,

    Nowa Sól

    • 329 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 451 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Ta wyjątkowa oferta tylko dostępna w naszym biurze nieruchomości. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z og...

  • Działka inwestycyjna Podbrzezie Dolne gm. Kożuchów,
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Podbrzezie Dolne gm. Kożuchów,

    Podbrzezie Dolne

    • 100 000 zł cena
    • 930 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Z przyjemnością przedstawiam ofertę działki budowlanej o powierzchni 930m2, przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka o nr 517/11 zlokalizowana w Podbrzezie D...

  • Dom Nowa Sól Lubieszów,
    1 / 15
    Dom Nowa Sól Lubieszów,

    Nowa Sól

    • 1 190 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 7 042 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkową ofertę domu w zabudowie bliźniaczej na Osiedlu domów jednorodzinnych w zabudowie bli...

  • Dom Bytom Odrzański,
    1 / 11
    Dom Bytom Odrzański,

    Bytom Odrzański

    • 1 190 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 7 257 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przestronny, 5-pokojowy dom o powierzchni całkowitej 164,48m² położony jest na spokojnej, zielonej części miejscowości Bycz (gmi...

  • Mieszkanie Nowa Sól,
    1 / 6
    Mieszkanie Nowa Sól,

    Nowa Sól

    • 280 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Jasne i przestronne mieszkanie w zmodernizowanej kamienicy - centrum Nowej Soli Na sprzedaż oferuję wyjątkowe mieszkanie o powi...

  • Lokal mieszkalny - Nowa Sól

    Nowa Sól

    • 210 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk Barbary Magalskiej osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zamieszkałej w Nowej Soli oferuje do sprzedaży nieruchomość lokalową stanowiącą lokal mies...

  • Uroczy domek z ogródkiem

    Nowa Sól

    • 550 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przytulna część domu w Nowej Soli, dzielnica Stare Żabno. Budynek mieszkalny położony jest na odrębnej działce o powierzchni 700 m2. Powierzchnia użytkowa 60 m2....

  • Na sprzedaż - bliźniak w Nowej Soli, woj. lubuskie

    Nowa Sól

    • 299 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż nieruchomość położona w Nowej Soli, zabudowana przedwojennym budynkiem mieszkalnym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni zabudowy około 100 m² oraz drewnianym budynkiem...

  • Sprzedam działkę ogrodowa
    Sprzedam działkę ogrodowa

    Nowa Sól

    • 30 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na podstawie upoważnienia sprzedam działkę budowlaną położoną w Nowej Soli 67-100 ul Południowa. Działka rekreacyjna 230 M2, posiada altanę, drewniany domek dla dzieci, zewnętrzne...

  • Mieszkanie Nowa Sól,
    1 / 4
    Mieszkanie Nowa Sól,

    Nowa Sól

    • 405 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie w Nowej Soli przy ulicy Wrocławskiej  o powierzchni 65 m², zlokalizowane w zadban...

  • Sprzedam Mieszkanie w centrum miasta w Nowej Soli
    1 / 2
    Sprzedam Mieszkanie w centrum miasta w Nowej Soli

    Nowa Sól

    • 390 400 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w centrum miasta w Nowej Soli w Kamienicy. Powierzchnia użytkowa 58m2, 3 pokoje, łazienka, kuchnia aneks, ogrzewanie na gaz. Komórka , działka Budowlana.

  • Sprzedam działkę budowlaną, Stany gmina Nowa Sól, 11ar
    Sprzedam działkę budowlaną, Stany gmina Nowa Sól, 11ar

    Stany

    • 199 000 zł cena
    • 1 111 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną, położoną w miejscowości Stany, gmina Nowa  Sól, określoną numerem ew. 253/2 o powierzchni 11,11 ar wraz z 1/10 częścią drogi określonej numerem ew. 253/...