• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Włocławek

(6)
  • Sprzedam kawalerkę na Zazamczu ulica Chemików
    1 / 7
    Sprzedam kawalerkę na Zazamczu ulica Chemików

    Włocławek

    • 167 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 5 759 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mam do sprzedaży kawalerkę na osiedlu Zazamcze w bloku 4-piętrowym na 4 piętrze. W skład mieszkania wchodzi pokój z wyjściem na balkon, oddzielna duża kuchnia, łazienka z WC oraz p...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Włocławek

    • 2 100 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Włocławek
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Włocławek

    • 200 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    ARKADIA NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Włocławek

    • 243 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Kawalerka/Centrum

    Włocławek

    • 179 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    ARKADIA NIERUCHOMOŚCI
    Agent nieruchomości

  • Wynajmę kawalerkę we Włocławku
    Wynajmę kawalerkę we Włocławku

    Włocławek

    • 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mam do wynajęcia kawalerkę w centrum Włocławka

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Pokój z aneksem kuchennym + łazienka

    Pilichowo

    • 67 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 2 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam mieszkanie bezczynszowe - pokój z aneksem kuchennym oraz łazienka o powierzchni 28,20 m2, bez umeblowania. Usytuowane jest w dwupiętrowym domu wielorodzinnym na parterze....

  • Mieszkanie bezczynszowe
    1 / 5
    Mieszkanie bezczynszowe

    Pilichowo

    • 75 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 2 679 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości