• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Pilichowo

(2)
  • Pokój z aneksem kuchennym + łazienka

    Pilichowo

    • 67 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 2 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam mieszkanie bezczynszowe - pokój z aneksem kuchennym oraz łazienka o powierzchni 28,20 m2, bez umeblowania. Usytuowane jest w dwupiętrowym domu wielorodzinnym na parterze....

  • Mieszkanie bezczynszowe
    1 / 5
    Mieszkanie bezczynszowe

    Pilichowo

    • 75 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 2 679 zł/m2 cena za metr

Włocławek

    • 179 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    ARKADIA NIERUCHOMOŚCI
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 159 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 5 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni ok.27m2 usytuowane na PIERWSZYM piętrze w budynku z cegły w centrum Inowrocławia. Mieszkanie składa się z...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Włocławek

    • 243 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Włocławek

    • 200 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    ARKADIA NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • PIERWSZE PIĘTRO przy Parku Solankowym
    1 / 13
    PIERWSZE PIĘTRO przy Parku Solankowym

    Inowrocław » ul. Wilkońskiego

    • 190 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Włocławek

    • 2 100 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Włocławek
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 2
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 168 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 6 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni około 26m2 usytuowaną na IV piętrze w bloku na os. Piastowskim. Lokal składa się z jednego pokoju z wnęką kuc...

  • Sprzedam kawalerkę na Zazamczu ulica Chemików
    1 / 7
    Sprzedam kawalerkę na Zazamczu ulica Chemików

    Włocławek

    • 167 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 5 759 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mam do sprzedaży kawalerkę na osiedlu Zazamcze w bloku 4-piętrowym na 4 piętrze. W skład mieszkania wchodzi pokój z wyjściem na balkon, oddzielna duża kuchnia, łazienka z WC oraz p...

  • Mieszkanie - kawalerka 21m2 do wynajęcia Ino-ul. Łokietka
    1 / 10
    Mieszkanie - kawalerka 21m2 do wynajęcia Ino-ul. Łokietka

    Inowrocław

    • 950 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Przytulna kawalerka 21m² – os. Piastowskie | Bez "Junkersa"! Szukasz mieszkania, które jest ciepłe, gotowe do wprowadzenia i tanie w utrzymaniu? Ta oferta na ul. Łokietka jest właś...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na wynajem mieszkanie o powierzchni ok.30m2 usytuowane na PIERWSZYM piętrze w bloku z cegły blisko Parku Solankowego. Mieszkanie jednostronne, słoneczne, ci...

  • Wynajmę kawalerkę we Włocławku
    Wynajmę kawalerkę we Włocławku

    Włocławek

    • 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mam do wynajęcia kawalerkę w centrum Włocławka