• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Halickie
  • Rąbień
  • Ciasne
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Jedwabne

(1)
  • Działka Jedwabne ul. Mickiewicza

    Jedwabne » ul. Mickiewicza

    • 85 000 zł cena
    • 935 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki pod budowę wymarzonego domu z indywidualnymi warunkami zabudowy ? Interesuje Cię oferta poniżej 100.000 zł ? Mam coś, co z pewnością Cię zainteresuje! Na...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Mroczki

    • 340 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 416 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości Agema
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Słucz

    • 450 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości Agema
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Słucz

    • 120 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Agencja Nieruchomości Agema
    Biuro nieruchomości

  • Działka Stara Łomża nad Rzeką ul. Lipowa

    Stara Łomża nad Rzeką » ul. Lipowa

    • 155 000 zł cena
    • 1 038 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dobra komunikacja z miastem. Optymalna i funkcjonalna powierzchnia. Spokojna i klimatyczna lokalizacja . Bardzo atrakcyjna cena! Jeżeli powyższe argumenty są równi...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Słucz

    • 220 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 2 136 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Działka Motyka

    Motyka

    • 90 000 zł cena
    • 1 132 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz swojej enklawy, gdzie znajdziesz ciszę, spokój, świeże powietrze, piękne krajobrazy , ale jednocześnie będziesz cały czas blisko cywilizacji? Zapraszam do zapoznania s...

  • 1 / 2
    Działka rekreacyjna nad jeziorem.

    Wilamowo

    • 99 000 zł cena
    • 1 235 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oferuję na sprzedaż działkę rekreacyjną nad jeziorem Ruda Woda.Powierzchnia 1235 m2Cena 99 000 zł.Przeznaczenie terenów na cele: zabudowy rekreacji indywidualnejOdległość od linii...

  • Dom Budy Czarnockie ul. Budy Czarnockie

    Budy Czarnockie

    • 1 190 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 10 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Poszukujesz domu oraz miejsca do prowadzenia swojego biznesu ? Zależy Ci na [i] dużej działce [/i]? Dom ma być do lekkiego [i]odświeżenia lub zamieszkania[/i]? [i]A co, j...

  • Działka budowlana, Pasmo Brzanki Burzyn! OKAZJA

    Burzyn

    • 208 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana widokowa 25 ar – Burzyn, Pasmo Brzanki Oferuję wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 25 ar, położoną w malowniczej miejscowości Burzyn, w sercu P...

  • Lokal Mały Płock

    Mały Płock

    • 1 590 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 590 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa okazja inwestycyjna w centrum Małego Płocka! Super oferta sprzedaży budynku handlowo-usługowego oraz budynku mieszkalnego, zlokalizowanego na działce nr 260/2 (o pow...

  • Dom łąka las
    1 / 10
    Dom łąka las

    Wiązownica

    • 200 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieruchomość w miejscowosci Wiązownica 19-213. Las 70 arów ( ponad 50 letni, głównie sosna) Działka na której stoją budynki wraz z łąka, łącznie 42 arów. Dom ok. 90m2...

  • Dom Piątnica Włościańska rynek pierwotny ul. Włościańska

    Piątnica Włościańska » ul. Włościańska

    • 645 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 4 743 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Jeżeli szukasz nowego domu dla rodziny , w miejscu które daje spokój , przestrzeń i świetny widok na panoramę miasta Łomży [i]zatrzymaj się przy tej ofercie na chwilę dłuż...

  • Działka budowlana Kałęczyn | bez pośredników
    1 / 5
    Działka budowlana Kałęczyn | bez pośredników

    Kałęczyn

    • 55 000 zł cena
    • 709 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w gminie Piątnica, powiat łomżyński, woj. podlaskie. Nieruchomości znajdują się w spokojnej, otwartej przestrzeni, z widokiem na pola i...

  • Działka budowlana Burzyn - gm. Tuchów!

    Burzyn

    • 157 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Burzyn, w gminie Tuchów.Nieruchomość o powierzchni 10 ar, powierzchnia płaska o regularnym, kwadratowym kształcie,...

  • Lokal Budy Czarnockie

    Budy Czarnockie

    • 1 790 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 4 711 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość o realnym potencjale biznesowym w miejscowości Budy Czarnockie (gm. Piątnica) . To oferta dla przedsiębiorcy , który szuka bazy operacyjnej firmy z g...

  • Sprzedam siedlisko
    1 / 7
    Sprzedam siedlisko

    Mieszołki

    • 250 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam siedlisko z budynkami we wsi mieszolki dojazd z drogi asfaltowej

  • Działka rekreacyjna Krzewo gm. Piątnica,
    1 / 4
    Działka rekreacyjna Krzewo gm. Piątnica,

    Krzewo

    • 79 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Działka rekreacyjna w...

  • Działka Przytuły-Las ul. Przytuły Las

    Przytuły-Las » ul. Las

    • 1 799 000 zł cena
    • 35 608 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Szukasz dużego terenu pod działalność produkcyjną , składową , usługową lub rozwój nowego biznesu w dobrej lokalizacji komunikacyjnej? Ta nieruchomość w miejscowości Przytuł...

  • Lokal Przytuły ul. Przytuły Las

    Przytuły » ul. Las

    • 1 799 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 10 280 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Działka Bronowo

    Bronowo

    • 418 000 zł cena
    • 8 364 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zatrzymaj się na chwilę. Nie przewijaj dalej, bo takie działki nie trafiają się codziennie. Jeśli od dawna szukasz miejsca z prawdziwym klimatem , przestrzenią , prywatnością...

  • Sprzedam siedlisko
    1 / 8
    Sprzedam siedlisko

    Stawiski

    • 250 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam siedlisko 0.68ary dom stodola obora wszystko murowane kryte eternitem dojazd z drogi asfaltowej cena do negocjacji zapraszam do kontaktu

  • Działka rolna Rogale gm Stare Juchy jez. Mleczówka

    Rogale

    • 250 000 zł cena
    • 28 800 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk oferuje na sprzedaż działkę rolną nr 127/6 o powierzchni 28.800 m2, położoną na obrzeżach wsi Rogale w gminie Stare Juchy.Atrakcyjna lokalizacja, jedynie 2...