mieszkanie na sprzedaż
16 sty 2026

Gorlice, mieszkanie na parterze 3 pokoje, 613S/2023

woj. Małopolskie pow. gorlicki gm. gorlicki
Odświeżone 3 miesiące temu, Piątek, 16 styczeń 2026 10:31
330 000 zł 53 m2
330 000 zł 53 m2 6 227 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 53 m2
Cena za metr 6 227 zł/m2
Pokoje 3
Piętro Parter
ID oferty K32954784

Opis

Do sprzedania mieszkanie w centrum Gorlic o powierzchni 53,48 m2. Mieszkanie położone na parterze w czteropiętrowym bloku. W jego skład wchodzą 3 pokoje, kuchnia i łazienka.
  • Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 53 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Gorlice
  • Mieszkanie położone na parterze
  • Data dodania: 2026-01-16
  • Data aktualizacji: 2026-01-16
  • ID ogłoszenia: K32954784
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Gorlice, cena: od 280 500 do 379 500 zł, powierzchnia: od 46 do 61 m2

Oferta pochodzi z biura nieruchomości

  • FACTOR
  • Kopernika , 1a
  • 38-300 Gorlice
  • http://www.factor.nieruchomosci.pl/
R
Ryszard · 111 ogłoszeń Zobacz profil →
Zadzwoń

Ryszard

Tel: 606... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika