mieszkanie na sprzedaż
9 sie 2021

BEZ PROWIZJI - PRESTIŻOWE MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ – REZYDENCJA STAROWIEJSKA

woj. Małopolskie pow. Nowy Sącz gm. Nowy Sącz
Odświeżone 4 lata temu, Poniedziałek, 9 sierpień 2021 13:22
296 400 zł 52 m2
296 400 zł 52 m2 5 700 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 52 m2
Cena za metr 5 700 zł/m2
Pokoje 3
Piętro -
ID oferty K18511292

Opis

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kameralne zamknięte osiedle Rezydencji Starowiejskiej składające się z dziecięciu dwukondygnacyjnych i ośmiu cztero lokalowych budynków mieszkalnych zlokalizowane na Św. Helenie przy ul. Lachów Sądeckich.
Idealna propozycja dla rodziny, które poszukują wymarzonych mieszkań z dużym ogrodem, w otoczeniu przyrody, a przede wszystkim pełnej prywatności .
Powierzchnia nieruchomości cztero lokalowej wynosi 52 m2, obejmuje ona :

PARTER składający się z:
- komunikacji (9,308)
- pokój (pow. 9,584)
- duży, przestronny salon połączony z aneksem kuchennym (pow. 18,55) wraz z wyjściem na taras usytuowany od południa
-łazienka (pow.4,94)

Dodatkowe informacje :
-indywidualne balkony i ogródki doskonałe do spotkań i spędzania czasu z dziećmi i bliskimi
- ogrzewanie wydajnym piecem gazowym dwufunkcyjnym
- całe osiedle jest ogrodzone, posiada dwie bramy wyjazdowe
- poddasze przeznaczone, zaprojektowane do wykorzystania znajdujące się tam pokoje
- izolacja akustyczna i termiczna
- wykorzystano sprawdzone technologie oraz wysokiej jakości materiały, które umożliwiają bezproblemowe użytkowanie budynków przez wiele lat

Standard wykończenia prezentowanej nieruchomości bezdyskusyjnie robi ogromne wyrażenie, natomiast warto również zwrócić uwagę , iż mieszkania zostały tak zaprojektowane aby jak najbardziej były użyteczne i praktyczne dla jego domowników.

Lokalizacja:
W pobliżu znajduje się liczne sklepy spożywcze/usługowe, kościół, szkoły, przedszkola, obiekty sportowe, restauracja, opieka zdrowotna, przystanek autobusowy, apteka, fryzjer, salony piękności, plac zabaw dla dzieci, dużo ścieżek rowerowych i dla osób , które lubią spacerować i ceniących sobie kontakt z naturą.