• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Syczyn

(1)
  • Sprzedam Działkę Rolno Budowlana 1ha!
    Sprzedam Działkę Rolno Budowlana 1ha!

    Syczyn

    • 75 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam Sprzedam działkę rolno-budowlaną w Syczynie gm. Wierzbica o powierzchni 1 ha. Działka znajduje się przy nowej drodze asfaltowej Syczyn -Ludwinów .Klasa gruntów 3/4.Prad i wo...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę

    Grabniak

    • 105 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną położoną blisko plaży 200m nad jeziorem Grabniak. Pieszo 30 sekund. Możliwość postawienia domku letniskowego, altanki ogrodowej,budynku gospodarczego,...

  • Działka,Wytyczno,Jezioro Wytyckie 45 arów budowlana

    Wytyczno

    • 240 000 zł cena
    • 4 461 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Wytyczno, Jezioro Wytyckie 45 arów, budowlanaDziałka:- powierzchnia: 45ar- wymiary: 34/31 głębokość x 134 szerokość- kształt: prostokąt- ukształtowanie: płaska- działka pr...

  • 1 / 4
    Kolonia Garbatówka, działka rolna, 3,18 ha!!

    Garbatówka

    • 75 000 zł cena
    • 31 800 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Urokliwa działka rolna na terenie Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego - jedyne 75 tys.zł !!!Działka:- 3,18 ha- kształt nieregularny (trapez)- dojazd utwardzoną drogą gruntową - druga...

  • Działka gruntowa na sprzedaż.

    Staw

    • 150 000 zł cena
    • 14 936 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka gruntowa zlokalizowana na skraju wioski Staw, pod lasem, w gminie Lubiszyn woj. Lubuskie.Dojazd drogą leśną. Oznaczenie użytków: ŁV, N, W/ŁV. Wymiary 162 m x 82...

  • Działka z linią brzegową rzeki, lasem i stawem.

    Staw

    • 850 000 zł cena
    • 40 479 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż urokliwa działka rolna obfitująca w przyrodnicze skarby, położona w przepięknych terenach leśnych województwa lubuskiego, 30 km od Gorzowa Wielkopolskiego, 80 km od Szc...

  • Działki rolne w Pawłowie gm. Rejowiec Fabryczny KRUS bez zgody KO...

    Pawłów

    • 50 000 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam do sprzedania 3 działki rolne w miejscowości Pawłów gm. Rejowiec Fabryczny Łączna powierzchnia 1,60 ha fizycznego i 1,01 ha przeliczeniowego. Możliwość zakupu działek bez zg...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Majdanie Zahorodyńskim
    Sprzedam działkę budowlaną w Majdanie Zahorodyńskim

    Majdan Zahorodyński

    • 69 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rekreacyjno-budowlana ,położona w odległości ok. 200 mtr od lustra wody ,nad jeziorem w Majdanie Zahorodyńskim.Bliski dostęp do wody pitnej i energii elektrycznej ,dzia...

  • Uzbrojona działka. Gm. Puchaczów

    Puchaczów

    • 135 000 zł cena
    • 1 594 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Gm. Puchaczów, Turowola - kolonia.1600m2 - uzbrojona, płaska, kwadratowa działka budowlana.Do sprzedania pięknie zlokalizowana, wśród nowo wybudowanych domów działka budowlana.1,5...

  • Sprzedam teren inwestycyjny 12 ha Rejowiec Fabryczny
    Sprzedam teren inwestycyjny 12 ha Rejowiec Fabryczny

    Rejowiec Fabryczny

    • 2 500 000 zł cena
    • 120 000 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nieruchomość inwestycyjna 12 ha w jednym kompleksie. Linia elektroenergetyczna (NN, SN), wodociąg, droga asfaltowa. Klasy gruntu : RV, RVI, N (gleba mineralna) Nieruchomość w plani...

  • Nieruchomość w Siedliszczu, gmina Dubienka
    Nieruchomość w Siedliszczu, gmina Dubienka

    Siedliszcze

    • 620 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż – Nieruchomość w Siedliszczu, gmina Dubienka! Szukasz idealnego miejsca na wymarzony dom w spokojnej i malowniczej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Opis nieruchomośc...

  • Działka w Zarzeczu gmina Zamość 0,22 ha
    1 / 16
    Działka w Zarzeczu gmina Zamość 0,22 ha

    Zarzecze

    • 190 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna działka rolna z możliwością zabudowy, o powierzchni 2200 m², położona w malowniczej lokalizacji Roztocza – idealna pod budowę domu lub inwestycję rekreacyjną. Dz...

  • SPRZEDAM DZIAŁKĘ w MAJDANIE ZAHORODYŃSKIM
    SPRZEDAM DZIAŁKĘ w MAJDANIE ZAHORODYŃSKIM

    Majdan Zahorodyński

    • 99 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    W/w działka znajduje się 300 mtr.od zalewu w Majdanie Zahorodyńskim,jest to działka rolna z możliwością podziału na dwie działki po 30 arów.Działka ta jest w dużej mierze zalesi...

  • Sprzedam 52,50 ha Pawłów, gm. Rejowiec Fabryczny
    Sprzedam 52,50 ha Pawłów, gm. Rejowiec Fabryczny

    Pawłów

    • 1 600 000 zł cena
    • 525 000 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość rolna obszaru 52,50 ha w tym: grunty orne RV-0,36 ha, ŁIV-2,94 ha, ŁV-5,18 ha, ŁVI-3,23 ha, PsVI- 0,56 ha, W-0,76 ha, Lzr-ŁV-38,45 ha, N-1,02 ha. Oznaczenie nieruchomo...

  • Działka rolna o powierzchni 2,37 ha Kulik-Kolonia
    1 / 2
    Działka rolna o powierzchni 2,37 ha Kulik-Kolonia

    Kulik

    • 100 000 zł cena
    • 23 700 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o numerze 57/4 (identyfikator 060311_5.0017.57/4) o powierzchni 2.37 ha położoną w miejscowości Kulik-Kolonia gm. Siedliszcze powiat chełmski. Dojazd do dzia...

  • Działka budowlana 10a z warunkami zabudowy Urszulin
    1 / 2
    Działka budowlana 10a z warunkami zabudowy Urszulin

    Zabrodzie

    • 65 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane 10a z warunkami zabudowy w miejscowości Zabrodzie gmina Urszulin. Wszystkie informacje pod numerem telefonu: [tel], [tel].

  • Działka
    Działka

    Grabniak

    • 150 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działke o powierzchni 11 arów z warunkami zabudowy jednorodzinnej ogrodzona, prąd dociągnięty, woda w pasie drogowym,

  • Grunty
    Grunty

    Dominiczyn

    • 110 000 zł cena
    • 24 300 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna znajdująca się blisko drogi krajowej 82 oddalonej ok 500 m , nr działki 83/5 w miejscowości Dominiczyn, przynależąca pod gminę Urszulin.

  • Sprzedam działkę 1,4133 ha Rejowiec Fabryczny
    1 / 6
    Sprzedam działkę 1,4133 ha Rejowiec Fabryczny

    Rejowiec Fabryczny

    • 205 000 zł cena
    • 14 133 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka obszaru 1,4133 ha położona w Rejowcu Fabrycznym, obręb 4, oznaczona numerem 2 przy ulicy Narutowicza. Około 5000 m kwadratowych znajduje się w terenach budowlanych, pozosta...

  • Sprzedam działki
    1 / 2
    Sprzedam działki

    Urszulin

    • 190 000 zł cena
    • 1 086 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży są dwie działki pierwsza działka o powierzchni 1086 m2 numer działki 327/10 i druga działka o powierzchni 1144 m2 numer działki 328/1 położona w miejscowości...

  • Działka rekreacyjna Michałów gm. Urszulin, Michałów
    1 / 2
    Działka rekreacyjna Michałów gm. Urszulin, Michałów

    Michałów

    • 76 000 zł cena
    • 1 112 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka pod z warunkami zabudowy, powierzchnia 1112 m2 , Michałów , gm. Urszulin Bez prowizji Oferta na wyłączność. Działka numer 412/5 o pow. 1112 m2, położona w jest w...

  • Działka pod Twój dom, 11,55 a, Kalinówka
    1 / 9
    Działka pod Twój dom, 11,55 a, Kalinówka

    Kalinówka

    • 398 000 zł cena
    • 1 155 m2 powierzchnia
    • 345 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz działki budowlanej dla swojej rodziny w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Nieruchomość gruntowa zlokalizowana w msc. Kalinówka przy ul. Sosnowej, gm. Głusk...

  • Działka z domem przy jeziorze Piaseczno
    1 / 14
    Działka z domem przy jeziorze Piaseczno

    Kaniwola

    • 349 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Opis Na sprzedaż działka z domem o łącznej powierzchni ponad 300 m2 zlokalizowana w miejscowości Rozpłucie II koło Piaseczna w gminie Ludwin na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim w p...

  • Działka siedliskowa Albertów gm. Puchaczów Albertów II, Albertów II
    1 / 10
    Działka siedliskowa Albertów gm. Puchaczów Albertów II, Albertów...

    Albertów

    • 350 000 zł cena
    • 30 100 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Siedlisko z potencjałem przy lesie - 3,01 ha Albertów, gm. Puchaczów Szukasz przestrzeni, która pozwoli Ci zrealizować marzenia o własnym gospodarstwie, agroturystyce lub uci...

  • Działka rekreacyjna Sumin gm. Urszulin, Sumin, Grabniak, Urszulin
    Działka rekreacyjna Sumin gm. Urszulin, Sumin, Grabniak, Urszulin

    Sumin

    • 110 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna o pow 1000 m2 w malowniczej i spokojnej części jeziora Sumin   Lokalizacja i dostępność Działka usytuowana jest w spokojnej okolicy Sumin, w gminie Urszulin,...

Sumin

    • 150 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oferta sprzedaży działki rekreacyjnej w własną linią brzegową o pow. 1500 m2 (15 ar) nad jeziorem Sumin gm. Urszulin. Lokalizacja: Sumin gm. Urszulin Powierzchnia: 1500 m² (15...