• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Rawą Mazowiecką

(15)
  • Dochodową działkę z plantacją borówki amerykańskiej sprzedam
    1 / 16
    Dochodową działkę z plantacją borówki amerykańskiej sprzedam

    Sierzchowy

    • 2 200 000 zł cena
    • 54 500 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dochodową działkę - OKAZJA !!!. Piękną posiadłość o łącznej powierzchni 5,45 ha z plantacją borówki amerykańskiej w pełni owocują przynoszącą duże coroczne dochody o pow...

  • Sprzedam działki budowlane
    1 / 11
    Sprzedam działki budowlane

    Ossowice

    • 138 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam trzy atrakcyjne działki budowlane: - nr 90/17 o pow. 1 300 m2 o szer. 26,29 - cena 138.000 zł. - nr 90/16 o pow. 1 300 m2 o szer. 26,22 - cena 138.000 zł. - nr 90/...

  • Działka budowlana 1726 m².+ 2 budynki.Nowy Kawęczyn 7.
    1 / 9
    Działka budowlana 1726 m².+ 2 budynki.Nowy Kawęczyn 7.

    Nowy Kawęczyn

    • 269 900 zł cena
    • 1 726 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1726 m².+ 2 budynki mieszkalne (gratis).Nowy Kawęczyn 7.pow.Skierniewice.Działka położona jest przy drodze Skierniewice-Rawa Mazowiecka w rozwidleniu dwóch dróg a...

  • Nietypowa działka 2 ha w Kawęczynie gm. Ciepielów

    Nowy Kawęczyn

    • 190 000 zł cena
    • 20 080 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka o pow. 2,08 ha (20080 m2) składająca się z dwóch działek ( nr. dz. 288 i 300 obręb Kawęczyn) stanowiące lasy i łąki trwałe z dojazdem drogą utwardzoną w m. Kawęczyn gm. C...

  • Działka usługowa Kowiesy
    Działka usługowa Kowiesy

    Kowiesy

    • 1 400 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka narożna z dostępem do drogi gminnej. Na działce własny transformator zasilający inne obiekty z możliwością przyłączenia nowo wybudowanych bez konieczności czekania na de...

  • Działka w cichej okolicy Wola Pękoszewska

    Wycinka Wolska

    • 255 000 zł cena
    • 19 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    POMAGAMY W ZAKUPIE ZIEMI ROLNEJ ZGODNIE Z USTAWĄ OBOWIĄZUJĄCĄ DO MAJA 2016 R.Działka posiada wydane warunki zabudowy przed wejściem ustawy o obrocie ziemią.Działka w miejscowości W...

  • Ciekawa oferta warta uwagi!

    Biała Rawska

    • 389 000 zł cena
    • 50 250 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka składająca się z dwóch działek 3,02 i 2,17 ha położona w malowniczej okolicy łąk i lasów, idealna na dom, ranczo, ośrodek wypoczynkowy, dom seniora w odległości około 50 km...

  • Działka rolna Budy Trzcińskie gm. Nowy Kawęczyn
    Działka rolna Budy Trzcińskie gm. Nowy Kawęczyn

    Budy Trzcińskie

    • 335 000 zł cena
    • 6 700 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję do sprzedania działkę położoną w Budkach Trzcińskich o pow. ok. 6700m 2 (315 x 22). Istnieje możliwość uzyskania warunków zabudowy na dwa domy mieszkalne i podzielenie dz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka rolna Esterka gm. Nowy Kawęczyn
    1 / 8
    Działka rolna Esterka gm. Nowy Kawęczyn

    Esterka

    • 1 800 000 zł cena
    • 221 500 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Rzadko obecnie spotykana działka w jednym kawałku w okolicach Warszawy o powierzchni ponad 22 ha, kształtem zbliżona do rombu. Działka rolna, lekko falista, niezagospodarowana i ni...

  • Działka Nowy Kawęczyn
    1 / 7
    Działka Nowy Kawęczyn

    Nowy Dwór-Parcela

    • 110 000 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W gminie Nowy Kawęczyn działka budowlano-rolna. Niesamowite widoki naokoło na okoliczne pola. Fantastyczna przestrzeń. Widać tylko niebo. Do najbliższego sąsiada 800 metrów, tyle t...

  • Działka Strzyboga gm. Nowy Kawęczyn
    1 / 5
    Działka Strzyboga gm. Nowy Kawęczyn

    Strzyboga

    • 550 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładna działka budowlana położona wśród zabudowy jednorodzinnej, w niedalekiej odległości od Skierniewic. Idealnie nadaje się do wybudowania ładnej rezydencji - po uzyskani...

  • Działka leśna Doleck gm. Nowy Kawęczyn
    Działka leśna Doleck gm. Nowy Kawęczyn

    Doleck

    • 37 200 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferuję do sprzedaży grunt z lasem o powierzchni 1,38 ha w miejscowości Doleck. Grunt leśny usytuowany jest w dwóch częściach po 0,37 ha i 0,56 ha nieprzyległych do siebie. Cicha,...

  • 1 / 3
    Sprzedam sad wiśniowy

    Zagórze

    • 1 530 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam sad wiśniowy,zadbany i ogrodzony.Ze względu na stan zdrowia nie mogę go użytkować.

  • Sprzedam pilnie dzialki
    Sprzedam pilnie dzialki

    Stolniki

    • 50 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam pilnie działki rolno budowlane o numerze 626i powierzchni 1100 m kw cena to 50 000 zł i działkę rolno budowlana o numerze 627 i powierzchni 800 m kw i działkę numer 371m...

  • Działka budowlana z lasem gm. Żelechlinek
    Działka budowlana z lasem gm. Żelechlinek

    Staropole

    • 260 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w miejscowości Staropole, gm. Żelechlinek. Cicha, spokojna okolica. Działka składa się z dwóch części. Jedna jest ogrodzona, na ktorej stoi murowany budynek. Dr...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam ziemię rolną
    Sprzedam ziemię rolną

    Liciążna

    • 450 000 zł cena
    • 55 400 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 5,54 ha w tym prawie 1ha lasu w miejscowości Liciążna, gm. Inowłódz. Ziemia znajduje się w dobrej lokalizacji przy drodze prowadzącej do Inowło...

  • Sprzedaż działki
    Sprzedaż działki

    Wierzchy

    • 972 960 zł cena
    • 24 324 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działki rolne z możliwością zabudowy o pow. 24 324 m2 w miejscowości WIERZCHY, gmina Zadzim, powiat poddębicki, województwo łódzkie. Pow.24 324 m2 cena za m2 40zł/m2 cena:...

  • Eminiów Udział 1/2 – nieruchomość letniskowa NIŻSZA CENA
    1 / 2
    Eminiów Udział 1/2 – nieruchomość letniskowa NIŻSZA CENA

    Eminów

    • 40 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu sygn. akt XIV GUp 549/21 Sądu Rejonowego dla Łodzi – Śródmieścia ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki udziału wynoszącego ½...

  • ⭐⭐⭐⭐Urokliwa działka przy lesie MPZP Media ⭐⭐⭐⭐

    Ojrzanów

    • 744 000 zł cena
    • 13 347 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana – Ojrzanów, gm. Żabia Wola, z wjazdem od ulicy gminnejNa sprzedaż działka budowlana położona w cichej, zielonej części Ojrzanowa – malowniczej miejscowości w gmin...

  • Sprzedam działkę ROD Regny
    1 / 4
    Sprzedam działkę ROD Regny

    Regny

    • 75 000 zł cena
    • 332 m2 powierzchnia
    • 226 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Odsprzedam działkę ROD w Regnach koło Koluszek. Domek murowany pokój, kuchnia, łazienka + poddasze do zagospodarowania. Działka otoczona lasem, cisza i spokój.

  • Działka budowlana 4 742 m2 Zakościele nad Pilicą
    1 / 11
    Działka budowlana 4 742 m2 Zakościele nad Pilicą

    Zakościele

    • 379 360 zł cena
    • 4 742 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 4 742 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/Spały. Działka w kształcie prostokąta (od frontu 31 m, głębokość 113 m). Znajduje się na terenie...

  • Działka budowlana 3 710 m2 Zakościele nad Pilicą
    1 / 11
    Działka budowlana 3 710 m2 Zakościele nad Pilicą

    Zakościele

    • 352 450 zł cena
    • 3 710 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3 710 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/Spały. Działka w kształcie prostokąta (od frontu 85 m, głębokość 35 m). Znajduje się na terenie d...

  • Działka budowlana 3 137 m2 Zakościele nad Pilicą
    1 / 11
    Działka budowlana 3 137 m2 Zakościele nad Pilicą

    Zakościele

    • 250 960 zł cena
    • 3 137 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3 137 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/Spały. Działka w kształcie litery L (od frontu 99 m, głębokość 24 m). Znajduje się na terenie daw...

  • Działka budowlana 3 060 m2 Zakościele nad Pilicą
    1 / 11
    Działka budowlana 3 060 m2 Zakościele nad Pilicą

    Zakościele

    • 244 800 zł cena
    • 3 060 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3 060 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/Spały. Działka w kształcie prostokąta (od frontu 125 m, głębokość 24 m). Znajduje się na terenie...

  • Działka budowlana 3 239 m2 Zakościele nad Pilicą
    1 / 11
    Działka budowlana 3 239 m2 Zakościele nad Pilicą

    Zakościele

    • 259 120 zł cena
    • 3 239 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3 239 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/Spały. Działka w kształcie litery L (dłuższy bok 69 m, krótszy bok 61 m). Znajduje się na terenie...

  • Działka budowlana 4 913 m2 Zakościele nad Pilicą
    1 / 11
    Działka budowlana 4 913 m2 Zakościele nad Pilicą

    Zakościele

    • 393 040 zł cena
    • 4 913 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 4 913 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/Spały. Działka w kształcie prostokąta (od frontu 71 m, głębokość 73 m). Znajduje się na terenie d...

  • Działka budowlana 3 135 m2 Zakościele nad Pilicą
    1 / 11
    Działka budowlana 3 135 m2 Zakościele nad Pilicą

    Zakościele

    • 250 800 zł cena
    • 3 135 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3 135 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/Spały. Działka w kształcie litery L (od frontu 25 m, głębokość 98 m). Znajduje się na terenie daw...

  • Działka budowlana 3 077 m2 Zakościele nad Pilicą
    1 / 11
    Działka budowlana 3 077 m2 Zakościele nad Pilicą

    Zakościele

    • 246 160 zł cena
    • 3 077 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3 077 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/Spały. Kształt działki nieregularny (od frontu 115 m, głębokość 24 m). Znajduje się na terenie da...

  • Działka budowlana 3 194 m2 Zakościele nad Pilicą
    1 / 11
    Działka budowlana 3 194 m2 Zakościele nad Pilicą

    Zakościele

    • 255 520 zł cena
    • 3 194 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3 194 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/Spały. Działka w kształcie prostokąta (od frontu 117 m, głębokość 24 m). Znajduje się na terenie...

  • Ładna zalesiona działka z MPZP Ojrzanów

    Ojrzanów

    • 255 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tereny pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolno stojącą M16 Powierzchnia biologicznie czynna 60%.Dojazd asfaltową drogą gminną. Wymiary działki 24,5 x 62Możliwość zakupu więks...

  • 1 / 4
    Działka Nowe Chrusty

    Nowe Chrusty

    • 77 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadamy do sprzedaży 8 działek położonych w bardzo urokliwej okolicy z możliwością zabudowy jednorodzinnej. Część położona przy samej drodze (asfalt), a druga część w 2 linii z...

  • 1 / 3
    Działka Nowe Chrusty

    Nowe Chrusty

    • 600 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 6000 m2 z możliwością zabudowy położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - blisko stacja kolejowa Nowe Chrusty oraz bezpośredni dojazd do Koluszek- tylko 10 minut. Szeroko...

  • 1 / 4
    Działka Nowe Chrusty

    Nowe Chrusty

    • 120 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadamy do sprzedaży 4 działki położone w bardzo urokliwej okolicy z możliwością zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia każdej działki 1300 m2. W pobliżu wiele nowych domów. Ty...

  • 1 / 4
    Działka Nowe Chrusty

    Nowe Chrusty

    • 77 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Albertów

    Albertów

    • 230 000 zł cena
    • 2 376 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy do zaoferowania działkę budowlaną z WZ o pow.2376m2(55mx44m) położona w miejscowości Albertów g. Lutomiersk. Dojazd do działki drogą asfaltową, wokół budownictwo jednorodzinn...

  • 1 / 4
    Działka Nowe Chrusty

    Nowe Chrusty

    • 120 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka Nowe Chrusty

    Nowe Chrusty

    • 127 500 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania 3 działki o powierzchni od 1500m2 do 2200m2 (kształty działek regularne) położone w pięknej zielonej okolicy w otulinie lasu. Działki doskonale nadają się pod zabudo...

  • 1 / 3
    Działka Nowe Chrusty

    Nowe Chrusty

    • 600 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka Nowe Chrusty

    Nowe Chrusty

    • 600 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 4
    Działka Nowe Chrusty

    Nowe Chrusty

    • 120 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka Nowe Chrusty

    Nowe Chrusty

    • 127 500 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Albertów

    Albertów

    • 230 000 zł cena
    • 2 376 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Albertów

    Albertów

    • 230 000 zł cena
    • 2 376 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka Nowe Chrusty

    Nowe Chrusty

    • 127 500 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 4
    Działka Nowe Chrusty

    Nowe Chrusty

    • 77 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana