• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Luboniem

(72)
  • Działka inwestycyjna 9521m²–Napachanie blisko S11
    1 / 16
    Działka inwestycyjna 9521m²–Napachanie blisko S11

    Napachanie

    • 2 990 000 zł cena
    • 9 521 m2 powierzchnia
    • 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 9521 m², położone w miejscowości Napachanie , przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowa...

  • Pęcice dobra lokalizacja, media

    Suchy Las

    • 700 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 584 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w dobrej okolicy, mnóstwo terenów rekreacyjnych i nowej ładnej zabudowy.Blisko do lasu i Zalewu Komorowskiego.W pobliżu sklep (ok 500m) oraz dobry dojazd do mniejszego (Pęc...

  • 1 / 3
    Działka inwestycyjna 1,09 ha – MPZP 9P/U – Poznań, Gołężycka

    Poznań

    • 6 304 020 zł cena
    • 10 869 m2 powierzchnia
    • 580 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż niezabudowana nieruchomość inwestycyjna o pow. 10 869 m² (1,0869 ha), obejmująca działki nr 4/5 (ok. 6 094 m²) oraz 4/6 (ok. 4 775 m²), obręb Zegrze, Poznań – ul. Gołęż...

  • Centrum PUM nawet 7000m2
    1 / 10
    Centrum PUM nawet 7000m2

    Poznań

    • 35 000 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 16 667 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży – unikalna nieruchomość inwestycyjna w sercu Poznania NOWA IKONA POZNANIA Centrum miasta – ul. Wroniecka 11a Powierzchnia działki: 2 100 m² Możliwy PUM: nawet 7...

  • Działka 20x37 pod dom – Komorniki
    1 / 5
    Działka 20x37 pod dom – Komorniki

    Komorniki

    • 249 900 zł cena
    • 744 m2 powierzchnia
    • 336 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Komorniki, gmina Kleszczewo – działka nr 164. Nieruchomość o wymiarach 20 x 37 m (front 20 m) ma regularny, prosto...

  • Działka budowlana w Rogalinku
    1 / 8
    Działka budowlana w Rogalinku

    Poznań

    • 340 000 zł cena
    • 1 460 m2 powierzchnia
    • 233 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana 1460 m² – Rogalinek, otulina Rogalińskiego Parku Krajobrazowego. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1460 m², położona w malowniczym Rogalinku...

  • Działka ROD przy ul. Bukowskiej
    1 / 8
    Działka ROD przy ul. Bukowskiej

    Poznań

    • 55 000 zł cena
    • 423 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka ROD - ul. Bukowska 175 - Rodzinne Ogródki Działkowe im. 2 Armii Wojska Polskiego Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę ROD o powierzchni 423 m². Działka znajd...

  • Działka inwestycyjna 1,09 ha – MPZP 9P/U – Poznań, Gołężycka
    1 / 3

    Poznań

    • 6 304 020 zł cena
    • 10 869 m2 powierzchnia
    • 580 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka rekreacyjna ROD Pod Lipami
    Działka rekreacyjna ROD Pod Lipami

    Poznań

    • 49 900 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ROD Pod Lipami, z domkiem murowanym w Poznań/Krzesiny. W roku 2025/05 położona papa. Kuchnia, pokój, korytarz . Każde pomieszczenie doświetlone oknem. Pomieszcze...

  • Na sprzedaż działka 240 lokali SWARZĘDZ PROJEKT POZWOLENIE
    1 / 7
    Na sprzedaż działka 240 lokali SWARZĘDZ PROJEKT POZWOLENIE

    Kruszewnia

    • 25 200 000 zł cena
    • 93 990 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprawdzona lokalizacja, przemyślany projekt i gotowe pozwolenie na budowę. Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 93 990 m², z prawomocnym pozwoleniem na budowę nowoczesne...

  • Działka rod w Poznaniu
    1 / 5
    Działka rod w Poznaniu

    Poznań

    • 85 999 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam Działke rod w Poznaniu rod Międzylesie ze względu na problemy zdrowotne, stąd sprzedaż , Na działce znajduje się domek 35 m z toaletą pokojem dzienym i kuchnią + tar...

  • sprzedam nieruchomość zabudowana - budynek wielorodzinny
    sprzedam nieruchomość zabudowana - budynek wielorodzinny

    Poznań

    • 1 400 000 zł cena
    • 1 167 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Nieruchomość ma powierzchnię 1180m2 budynek wielorodzinny 256m2 - 8 mieszkań i 1 lokal użytkowy 5 mieszkań najem okazjonalny + 2 mieszkania zwykły oraz ogród Powierzchnia nieruc...

  • Działka budowlana Konarskie gm. Kórnik,
    1 / 4
    Działka budowlana Konarskie gm. Kórnik,

    Konarskie

    • 220 000 zł cena
    • 991 m2 powierzchnia
    • 222 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Świetna działka budowlana o powierzchni 991 m² w miejscowości Konarskie - gmina Kórnik, powiat poznański, województwo wielkopolskie Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną...

  • Sprzedam Działkę ROD Sierosław III
    1 / 16
    Sprzedam Działkę ROD Sierosław III

    Sierosław

    • 85 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam Działkę ROD Sierosław III cena min: 80 000 zł Piękna działka ROD Sierosław III 400m2 Drewniany Domek typu Brda z tarasem (domek nieduży z poddaszem użytkowym -nie przekra...

  • Działka inwestycyjna Chomęcice gm. Komorniki, Południowa
    1 / 8
    Działka inwestycyjna Chomęcice gm. Komorniki, Południowa

    Chomęcice

    • 677 000 zł cena
    • 2 420 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki pod zabudowę mieszkaniowo- usługową, przy ul. Południowej w Chomęcicach, gmina Komorniki, powiat poznański.  Działka częścio...

  • 1 / 3
    Nieruchomość niezabudowana - Dąbrowa

    Dąbrowa

    • 3 000 zł cena
    • 961 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE SYNDYKA O ZAMIARZE SPRZEDAŻY UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚCI W MIEJSCOWOŚCI DĄBROWA Na podstawie § 1 i § 3 Regulaminu sprzedaży oraz w związku z prowadzonym postępowaniem upa...

  • Atrakcyjna działka budowlana ze stawem
    1 / 8
    Atrakcyjna działka budowlana ze stawem

    Komorniki

    • 1 500 000 zł cena
    • 6 495 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w Rosnowie pod Poznaniem Mam do zaoferowania bardzo atrakcyjną , nietuzinkową działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Rosnowo , gm. K...

  • Nietuzinkowa działka budowlana pod Poznaniem
    1 / 2
    Nietuzinkowa działka budowlana pod Poznaniem

    Rosnowo

    • 1 499 999 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Działka z warunkami zabudowy Poznań
    1 / 4
    Działka z warunkami zabudowy Poznań

    Poznań

    • 3 590 000 zł cena
    • 11 979 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 1,2 ha w Poznaniu - działki nr 15/6 i 15/11 dojazd od ul. Ostrowskiej w ulicy są media (prąd, woda, gaz, kanalizacja) wymiary: ok. 34 x 352 m MPZP w opracowaniu (w planie...

  • Działka budowlana / doskonała lokalizacja - Luboń ul. Krótka
    1 / 12
    Działka budowlana / doskonała lokalizacja - Luboń ul. Krótka

    Poznań

    • 565 000 zł cena
    • 919 m2 powierzchnia
    • 615 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 919 m² Luboń, ul. Krótka 4 Świetna lokalizacja! Blisko Poznania, A2 i terenów zielonych. Idealna pod dom jednorodzinny. Lokalizacja i otoczenie: Działka położon...