• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Lubaczowem

(16)
  • Sprzedam działkę budowlaną 8 ar
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną 8 ar

    Dąbków

    • 62 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Dąbków, ulica Żuki. Numer działki 45/9, wymiary: szer: 18m, dl. 50m. Dojazd do działki bezpośrednio z drogi asfaltowej. Działka znaj...

  • Działka budowlana Cieszanów | 7,22 ar | media |
    1 / 3
    Działka budowlana Cieszanów | 7,22 ar | media |

    Cieszanów

    • 45 000 zł cena
    • 722 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana | 7,22 ar | media | dojazd z 3 stron | Cieszanów W ofercie biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Cieszanów ul....

  • Sprzedam działkę budowlaną o pow. 64 ar w Czerniawce gmina L
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 64 ar w Czerniawce gmina L

    Czerniawka

    • 79 000 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami zaprasza do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlano - rolnej o pow. 64 ar, położonej w Czerniawce gmina Laszki. Od...

  • Sprzedaż działki w Horyńcu Zdroju.
    1 / 13
    Sprzedaż działki w Horyńcu Zdroju.

    Horyniec-Zdrój

    • 250 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka 0,30 arowa, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego , zabudową pensjonatową , położona w bliskim sąsiedztwie z sanatoriami w uro...

  • Działka budowlana 63 ar | uzbrojona | z budynkami
    1 / 6
    Działka budowlana 63 ar | uzbrojona | z budynkami

    Stare Sioło

    • 179 000 zł cena
    • 6 300 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknej działki budowlanej na sprzedaż w malowniczej okolicy w miejscowości Lipina w gminie Oleszyce w woj. Podkarpackim. NAJWIĘKSZE ZALETY O...

  • Działka z pozwoleniem na budowę

    Łukawiec

    • 440 000 zł cena
    • 1 958 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki w ŁukawcuGrunt z aktualnym pozwoleniem na budowęOpis nieruchomości:- wydane pozwolenie na budowę domu jedn...

  • Sprzedam działkę rolną
    Sprzedam działkę rolną

    Łukawiec

    • 35 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam bezpośrednio działkę rolną o powierzchni 1,20 ha.,częściowo zalesioną , położoną w miejscowości Łukawiec powiat lubaczowski, oznaczoną na planach nr.1396/3 ,dostęp do drog...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Wielkie Oczy

    • 28 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę ,idealna pod budowę domu ,w miejscowości Wielkie Oczy, powiat Lubaczowski,województwo podkarpackie, działka o nr.948,o powierzchni 0,1600ha ,przy drodze asfaltowej...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Wielkie Oczy

    • 49 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Wielkie Oczy, powiat Lubaczowski. Działka nr.995, o powierzchni 0,36ha,działka uzbrojona, w zacisznym miejscu. Zachęcam do obej...

  • Działka budowlana z WZ- Załuże 24,5 ar
    Działka budowlana z WZ- Załuże 24,5 ar

    Załuże

    • 125 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 125 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA PRYWATNA Sprzedam działkę budowlaną położoną w Załużu, gmina Lubaczów (od działki do centrum Lubaczowa 5.5km) numer działki 458 Działka z całą pewnością zachwyca swoimi at...

  • 1 / 3
    Działki rolne w miejscowości Wielkie Oczy

    Wielkie Oczy

    • 75 000 zł cena
    • 15 069 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Posiadam na sprzedaż 2 działki rolne ponad 1,5ha (1-na obok 2-giej) nr. ewid. 1032(RIVa-0,7337ha, RV-0,0133ha) i nr. ewid. 1036(ŁIV-0,7376ha, ŁVI-0,0223ha) w miejscowości Wielkie O...

  • Działka Oleszyce Oleszyce

    Oleszyce

    • 2 500 000 zł cena
    • 240 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Działka inwestycyjna wraz z dodatkowym atutem jako kopalnia Działka rekreacyjno inwestycyjna Sprzedam kopalnię piasku z koncesją na wydobycie do 2051roku. Konc...

  • Działka Podlesie

    Podlesie

    • 29 000 zł cena
    • 808 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    DZIAŁKA BUDOWLANA W GMINIE CZARNA, POWIAT DĘBICKI - PODLESIE KOŁO STAREJ JASTRZĄBKI. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 808m2, zlokalizowaną w...

  • 1 / 3
    Działka rolna - na sprzedaż, WIELKIE OCZY

    Wielkie Oczy

    • 140 000 zł cena
    • 26 200 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzień dobry, posiadam na sprzedaż działkę nr 605 o pow. 2.62 ha - RIIIb położonej w miejscowości WIELKIE OCZY Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej. "Poś...

  • Okazja -sprzedam działke - łąkę w dobrym położeniu..

    Niemstów

    • 15 000 zł cena
    • 4 822 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę nr geodezyjny 515/2 { łąka} o powierzchni 0,4822 ha w lokalizacji gmina Cieszanów na terenie miejscowości przysiółka "Łęgowa" w terenie geodezyjny miejscowości Nie...

  • Sprzedam dom w Cieszanowie, duża działka
    Sprzedam dom w Cieszanowie, duża działka

    Cieszanów

    • 450 000 zł cena
    • 1 230 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dom piętrowy z budynkiem gospodarczym, garażaem i z dużymi działakami na sprzedaż. Zapraszam po więcej informacji na tefefon. Ogłoszenie grzecznościowe.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Działka Huta Szumy ul.

    Huta Szumy

    • 210 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szanowni Państwo,pragnę zaprezentować Państwu na sprzedaż przepiękną działkę położoną w niesamowicie urokliwej i malowniczej okolicy Roztocza zaledwie 800 metrów od głównego parkin...

  • Działka inwestycyjna Młyny Korczowa przy zjazd A4 - Ukraina
    1 / 9
    Działka inwestycyjna Młyny Korczowa przy zjazd A4 - Ukraina

    Młyny

    • 2 450 000 zł cena
    • 20 434 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Właściciel sprzeda: Działkę usługowo-przemysłową o powierzchni ponad 2 hektarów położona w miejscowości Młyny/Korczowa gmina Radymno. Działka doskonale skomunikowana, usytuowana p...

  • Działka budowlana 1400m2 Surmaczówka z warunkami zabudowy, 3 x 14...

    Surmaczówka

    • 56 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu działki budowlane w sąsiedztwie jezior i lasów w bardzo atrakcyjnej miejscowości Surmaczówka. Wymiary około 28 m x 50 m - powierzchnia 14 arów. Do każdej d...

  • Sprzedam działkę inwestycyjno- budowlaną Młyny Korczowa

    Młyny

    • 192 000 zł cena
    • 350 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam Sprzedam działkę bez pośredników. Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie dużego parkingu dla tirów, centrum handlowego Korczowa Dolina, niedaleko jest hotel oraz wiele...

  • Działka Piwoda

    Piwoda

    • 42 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu działkę budowlaną położoną w uroczej części Piwody w powiecie jarosławskim, w gminie Wiązownica. Idealna dla rodziny pod budowę wymarzonego domu jednorodzinn...

  • 1 / 4
    Działka Wiązownica

    Wiązownica

    • 64 000 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu działkę budowlaną położoną w cichym i spokojnym miejscu w Wiązownicy. Idealna dla rodziny pod budowę wymarzonego domu jednorodzinnego. Działka posiada Miejsc...

  • Działka Nakło

    Nakło

    • 230 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Działka rolno-budowlana 53 ar - Nakło | uzbrojona | ogrodzona | bez prowizji Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa Na sprzedaż atrakcyjna działka rol...

  • Działka rolna w Łukowej!

    Łukowa

    • 55 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż oferujemy działkę rolną o powierzchni 8 arów, położoną w miejscowości Łukowa.Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Wszystkie media (prąd, wod...

  • Widokowa działka budowlana Łukowa- gm. Lisia Góra!

    Łukowa

    • 260 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 24 arów, położona w miejscowości Łukowa, zaledwie kilka minut od Tarnowa.Nieruchomość ma kształt prostokąta, co ułatwia jej z...

  • Widokowa działka budowlana Łukowa- gm. Lisia Góra!

    Łukowa

    • 157 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 22 arów, położona w miejscowości Łukowa, zaledwie kilka minut od Tarnowa.Nieruchomość ma kształt prostokąta, co ułatwia jej z...

  • Na sprzedaż: Atrakcyjna działka budowlana w Tuczempach – z M
    1 / 4
    Na sprzedaż: Atrakcyjna działka budowlana w Tuczempach – z M

    Tuczempy

    • 186 584 zł cena
    • 2 248 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tuczempy. Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 2248 m², położonej w miejscowości Tuczempy. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, rozwijaj...

  • Działki budowlane w Tuczempach – atrakcyjne lokalizacje,
    1 / 6
    Działki budowlane w Tuczempach – atrakcyjne lokalizacje,

    Tuczempy

    • 115 000 zł cena
    • 1 349 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tuczempy. Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży działek budowlanych o powierzchniach od 1349 m² do 2279 m², zlokalizowanych w spokojnej, a zarazem dynamicznie rozwijającej...

  • Działka przy głównej drodze, obok Groszka i Mrówki
    Działka przy głównej drodze, obok Groszka i Mrówki

    Adamówka

    • 339 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę inwestycyjną położoną w miejscowości Adamówka, w województwie podkarpackim. NAJWIĘKSZE ZALETY NIERUCHOMOŚCI: Narożna dział...

  • Pusta 10 ar dział +wylany fundament
    1 / 8
    Pusta 10 ar dział +wylany fundament

    Werchrata

    • 49 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Werchrata -Łozy Sprzedam pustą 10 ar działkę Budowlaną nr 287 z wylanym fundamentem w 2012 roku pod budowę małego domu 35 m , z możliwością do przedłużenia fundamentu , na dział...

  • Gospodarstwo rolne jedna działka 6,5 h i Dwa Domy
    1 / 15
    Gospodarstwo rolne jedna działka 6,5 h i Dwa Domy

    Werchrata

    • 550 000 zł cena
    • 65 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Dwa Domy DOM MUROWANY i Drewniany działka nr 288 Werchrata nr posesji 71 Budynek przebudowany z budynku gospodarczego na budynek mieszkalny, instalacja wodna , elektryczna , c,...

  • 1 / 3
    Działka Wiązownica Radawa

    Wiązownica

    • 148 000 zł cena
    • 834 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Mam przyjemność zaprezentować działkę rekreacyjną położoną w miejscowości Radawa, gmina Wiązownica, w powiecie Jarosławskim. Działka jest w kształcie prostokąta o powierzchni 8,...

  • Działka Budowlana - Korczowa gm. Radymno
    Działka Budowlana - Korczowa gm. Radymno

    Korczowa

    • 45 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 37 arów pod teren zabudowy mieszkaniowej/usługowej. Obok działki droga lokalna. Działka nr 77 w miejscowości Korczowa gm. Radymno.

  • Sprzedam działkę rolno - budowlaną
    1 / 5
    Sprzedam działkę rolno - budowlaną

    Mołodycz

    • 145 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno -budowlaną o powierzchni 0,39 ha pośrodku wsi Mołodycz.

  • Sprzedam działkę budowlano- inwestycyjną w Surochowie
    Sprzedam działkę budowlano- inwestycyjną w Surochowie

    Surochów

    • 700 000 zł cena
    • 16 800 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Edyta Biuro Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży działki budowlano inwestycyjnej o pow. 1,68 ha. Kształt działki to prostokąt o w...

  • Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9 ar Szówsko k.Jarosław
    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9 ar Szówsko k.Jarosław

    Szówsko

    • 81 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o pow. 9 ar położonej w miejscowości Szówsko gm. Wiązownica. Prezentowan...

  • Sprzedam działki budowlane Makowisko k.Jarosław
    1 / 2
    Sprzedam działki budowlane Makowisko k.Jarosław

    Makowisko

    • 151 200 zł cena
    • 1 890 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży dwóch działek budowlanych o pow.: 18,90ar; 19,11ar położone w miejscowości Makowisko gm...

  • Sprzedam działkę o pow. 13,29 ar Laszki k. Jarosław
    Sprzedam działkę o pow. 13,29 ar Laszki k. Jarosław

    Laszki

    • 62 000 zł cena
    • 1 329 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży działki budowlanej o pow. 13,29 ar położonej w miejscowości Laszki gm. Laszki. Prezent...

  • Na sprzedaż- działka w Łukowej z widokiem na Tatr

    Łukowa

    • 299 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż-działka w Łukowej z widokiem na Tatry Cena: 299 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 48 arów, położona w malowniczej miejscowości Łukowa. Nieru...

  • Działka letniskowa Majdan Sopocki Pierwszy
    1 / 11
    Działka letniskowa Majdan Sopocki Pierwszy

    Majdan Sopocki Pierwszy

    • 125 000 zł cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 397 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Do sprzedania działka letniskowa w miejscowości Majdan Sopocki Pierwszy, o powierzchni 3,15 ara. -Działka znajduje się na lekkim wzgórku jest uzbrojona w prąd i wodę, w pobliżu oko...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną 29a w Czerwonej Woli, Sieniawa
    1 / 10
    Sprzedam działkę rekreacyjną 29a w Czerwonej Woli, Sieniawa

    Czerwona Wola

    • 337 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam. Sprzedam działkę rekreacyjną o pow. 29a, z wydanymi warunkami zabudowy w Czerwonej Woli, ok 5 km od miejscowości wypoczynkowej Radawa, w której znajduje się zalew, ścieżki r...

  • Działka rolna -budowlana
    1 / 4
    Działka rolna -budowlana

    Czerce

    • 15 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka rolna -budowlana, prąd, dwie działki dzielą z działką na której uzyskano pozwolenie na budowę domu i budynków gospodarczych, do zabudowań 150m. Działka nr 710 w m Czerce gm...

  • Działka budowlana 1400m2 Surmaczówka z warunkami zabudowy
    Działka budowlana 1400m2 Surmaczówka z warunkami zabudowy

    Surmaczówka

    • 56 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu działki budowlane w sąsiedztwie jezior i lasów w bardzo atrakcyjnej miejscowości Surmaczówka. Wymiary około 28 m x 50 m - powierzchnia 14 arów. Do każdej dzia...

  • atrakcyjna działka budowlana
    atrakcyjna działka budowlana

    Prusie

    • 350 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    regularna, uzbrojona działka budowlana 160/4 na skraju wsi Prusie przy asfalcie [możliwość (za 350000,- zł) dokupienia działki rolnej 160/1 (2,85 ha)], media w działce

  • atrakcyjna działka rolna na sprzedaż
    atrakcyjna działka rolna na sprzedaż

    Prusie

    • 350 000 zł cena
    • 28 000 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na skraju wsi Prusie działka rolna 160/1 granicząca z uzbrojoną w media działką budowlaną 160/4 przy asfalcie (możliwość dokupienia za 350.ooo,-zł)

  • Sprzedam działkę 16ar z warunkami zabudowy.
    1 / 2
    Sprzedam działkę 16ar z warunkami zabudowy.

    Skołoszów

    • 50 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolno budowlana 16 ar.w centrum wioski koło obwodnicy ,posiadam warunki zabudowy . może się budować tylko osoba będąca rolnikiem. Nr działki 905/1 w Skołoszowie tel.[tel]