• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Kleczewem

(110)
  • 1 / 4
    Działka rekreacyjna ROD

    Konin

    • 28 200 zł cena
    • 376 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam dzialke rekreacyjna ROD mieszczaca sie przy ulicy Kleczewskiej na rodzinnych ogrodach działkowych Relax. Działka ma powierzchnie 376m2. Na działce znajduje sie altanka. W...

  • Sprzedam działke rekreacyjna ROD
    1 / 6
    Sprzedam działke rekreacyjna ROD

    Konin

    • 23 500 zł cena
    • 376 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Dzialka budowlana w Budzislawiu Gornym 800 m2 nr. 164
    1 / 5
    Dzialka budowlana w Budzislawiu Gornym 800 m2 nr. 164

    Budzisław Górny

    • 56 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka do sprzedarzy 700 m2 w Budzislawiu Gornym nr. 164

  • Działka na sprzedaż w Skulsku
    1 / 6
    Działka na sprzedaż w Skulsku

    Skulsk

    • 89 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż w Skulsku Szczegóły oferty Nr oferty2146 Cena 89 000 PLN Cena za m2 - 89,00 zł/m2 Działka - 1 000 m2 Oferujemy na sprzedaż działkę w miejscowości Skulsk Dział...

  • Działki rolne na sprzedaż - Myślibórz, Kolno gm. Golina
    1 / 9
    Działki rolne na sprzedaż - Myślibórz, Kolno gm. Golina

    Myślibórz

    • 105 000 zł cena
    • 23 300 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Rolniku! Chcesz się rozwijać? Idealna oferta dla Ciebie! Mamy na sprzedaż nieruchomość rolną niezabudowaną położoną w miejscowościach Myślibórz, Kolno, gm. Golina, pow. koniński dz...

  • Licheń Stary - Działka budowlana z potencjałem

    Licheń Stary

    • 490 706 zł cena
    • 6 722 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Sprzedam działkę przy DK 92 – Spławie k. Konina
    1 / 2
    Sprzedam działkę przy DK 92 – Spławie k. Konina

    Spławie

    • 180 000 zł cena
    • 2 985 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę bezpośrednio przy drodze krajowej 92 w miejscowości Spławie, gm. Golina, o powierzchni 29,85a (ok 51 m szerokości i ok 57m długości). Ze względu na usytuowanie i l...

  • Sprzedam działkę przy DK 92 – Wilczna k. Konina
    1 / 2
    Sprzedam działkę przy DK 92 – Wilczna k. Konina

    Wilczna

    • 270 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działki przy drodze krajowej 92 w miejscowości Wilczna, gm. Słupca, o łącznej powierzchni 45a (12a, 15a, 18a) (szerokość i długość po ok. 67m). Ze względu na usytuowanie i...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam działki budowlane przy lesie w gm. Kazimierz Biskup
    1 / 8
    Sprzedam działki budowlane przy lesie w gm. Kazimierz Biskup

    Daninów

    • 80 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy zlokalizowanymi w miejscowości Daninów, gm. Kazimierz Biskupi w sąsiedztwie puszcz...

  • Sprzedam działkę inwestycyjną przy drodze krajowej 92
    1 / 2
    Sprzedam działkę inwestycyjną przy drodze krajowej 92

    Konin

    • 299 000 zł cena
    • 15 200 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam atrakcyjnie zlokalizowaną działkę inwestycyjną z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę stacji demontażu pojazdów wraz z gotowym projektem budowy. Działka o powierzchni 1,...

  • Działka z WZ w Daninowie gm. Kazimierz Biskupi
    1 / 3
    Działka z WZ w Daninowie gm. Kazimierz Biskupi

    Daninów

    • 73 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w miejscowości Daninów gmina Kazimierz Biskupi. Działka o powierzchni 2900m2 szerokość ok 18.20m, długość ok 162m, doja...

  • Na sprzedaż działka rolna 1,0969ha Ślesin
    1 / 4
    Na sprzedaż działka rolna 1,0969ha Ślesin

    Ślesin

    • 125 000 zł cena
    • 10 969 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej. Lokalizacja: Ślesin, powiat koniński, województwo wielkopolskie. Powierzchnia: 1,0969ha. Klasa bonitacyjna gruntu:...

  • Sprzedam działkę
    1 / 9
    Sprzedam działkę

    Myślibórz

    • 260 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 70 ar na działce prąd stały podłączony woda podłączona oczyszczalnia , pozwolenie na budowę wraz z projektem i kier .budowy liczne nasadzenia ziemia kl 3...

  • Działki budowlane 1100m2 na sprzedaż Rosocha-Kolonia
    1 / 6
    Działki budowlane 1100m2 na sprzedaż Rosocha-Kolonia

    Rosocha-Kolonia

    • 190 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferuję cztery działki budowlane o powierzchni 1100m2 każda, zlokalizowane w miejscowości Rosocha-Kolonia, gmina Golina, powiat koniński. Dla wszystkich działek zostały...

  • 1 / 3
    Sprzedam atrakcyjne działki budowlane w Koninie (dzielnica Łężyn)...

    Konin

    • 133 300 zł cena
    • 1 110 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam na sprzedaż 4 działki budowlane na nowo powstającym osiedlu w Łężynie. Działki położone są w bardzo atrakcyjnej i malowniczej lokalizacji niedaleko jeziora. W drodze dopro...

  • Działka z domkami letniskowymi

    Ślesin

    • 320 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Konin– Działka w okolicy jezior

    Konin

    • 195 000 zł cena
    • 6 493 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Działki pod budowę domu, Żółwieniec gm. Ślesin
    1 / 5
    Działki pod budowę domu, Żółwieniec gm. Ślesin

    Żółwieniec

    • 82 500 zł cena
    • 825 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sosnowa oaza w Żółwieńcu - Działki pod budowę domu, 900 m od Jeziora Ślesińskiego Marzysz o domu w otoczeniu sosnowego lasu, w bliskiej odległości jeziora? To ogłoszenie jest dla C...

  • Skulsk – Działki z warunkami zabudowy

    Skulsk

    • 59 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Działka budowlana 1169m2 Spławie gmina Golina
    1 / 3
    Działka budowlana 1169m2 Spławie gmina Golina

    Spławie

    • 129 000 zł cena
    • 1 169 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Spławie, gmina Golina, powiat koniński. Wydane prawomocne warunki zabudowy pozwalają na budowę budynku mieszkalnego jedn...