• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Karpaczem

(25)
  • Działka budowlana Szczepanów gm. Marcinowice, Szczepanów
    Działka budowlana Szczepanów gm. Marcinowice, Szczepanów

    Szczepanów

    • 163 000 zł cena
    • 1 262 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w Szczepanowie! Media: woda i kanalizacja przy głównej drodze (ok. 100 metrów), na działce jest prąd (skrzynka energetyczna) Działki położone z dala od...

  • Działka inwestycyjna pod hotel, apartamenty w centrum Szklar
    Działka inwestycyjna pod hotel, apartamenty w centrum Szklar

    Szklarska Poręba

    • 1 445 000 zł cena
    • 1 430 m2 powierzchnia
    • 1 011 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam atrakcyjne działki pod zabudowę usługową-hotelową w centrum Szklarskiej Poręby. Działki o nr 551/9 i 551/10. Działka jest własnością, a nie w użytkowaniu wieczystym.(Bez c...

  • Działka Gruszków

    Gruszków

    • 550 000 zł cena
    • 17 800 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż piękna i urokliwa działka, niezabudowana położona w malowniczej miejscowości Gruszków, obręb Gruszków, gmina Mysłakowice. Działka znajduję się w otulinie Rudawskiego P...

  • Odstąpię działkę rekreacyjną
    1 / 6
    Odstąpię działkę rekreacyjną

    Jelenia Góra

    • 10 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Odstąpię działkę rekreacyjną ROD Krokus Jelenia Góra Zabobrze Cena 10000 zł Tel [tel]

  • Działka inwestycyjna pod apartamenty Szklarska Poręba centru
    Działka inwestycyjna pod apartamenty Szklarska Poręba centru

    Szklarska Poręba

    • 1 445 000 zł cena
    • 1 430 m2 powierzchnia
    • 1 011 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlana w samym sercu Szklarskiej Poręby. Oznaczenie w MPZP -UZ ( Tereny usług z zielenią towarzyszącą). . Działki 551/9 i 551/10 o łącznej powierzchni 1430m na ulicy Obr...

  • Działka budowlana Mysłakowice,
    1 / 3
    Działka budowlana Mysłakowice,

    Mysłakowice

    • 215 000 zł cena
    • 1 178 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Urokliwa działka budowlana o powierzchni 1178 m², przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, położona w malowniczych Mysłakowicach, w powiecie jeleniogórskim. Nieruchomość znajduje...

  • Działka budowlana Podgórzyn,
    1 / 3
    Działka budowlana Podgórzyn,

    Podgórzyn

    • 700 000 zł cena
    • 2 212 m2 powierzchnia
    • 317 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna na sprzedaż - 2212 m² -  warunki zabudowy na zabudowę wielorodzinną Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny składający się z czterech działek o łącznej powi...

  • Górska działka pod wymarzony dom!
    1 / 12
    Górska działka pod wymarzony dom!

    Łomnica

    • 120 000 zł cena
    • 1 561 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę położoną w malowniczej miejscowości Łomnica, gmina Głuszyca, powiat wałbrzyski. Nier...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sad z widokiem na Karkonosze
    1 / 5
    Sad z widokiem na Karkonosze

    Piechowice

    • 1 000 zł cena
    • 1 667 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania Sad położony w Piechowicach osiedle Piastów. Z działki roztacza się bardzo ładny widok na Przełęcz Karkonoską i Śnieżne Kotły. Urządzono prywatny punkt widokowy z ław...

  • Łomnica sprzedam działkę pod inwestycje 72a
    1 / 6
    Łomnica sprzedam działkę pod inwestycje 72a

    Łomnica

    • 2 490 000 zł cena
    • 7 243 m2 powierzchnia
    • 344 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka położona w Łomnicy przy ulicy Wysokiej (gmina Mysłakowice). Nieruchomość składa się z działki o numerze ewid. 130/5 o powierzchni 7 243 m2...

  • Działka 9875m2 Szklarska Średnia ul. Hofmana TANIO!
    1 / 3
    Działka 9875m2 Szklarska Średnia ul. Hofmana TANIO!

    Szklarska Poręba

    • 899 990 zł cena
    • 9 875 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Piękna działka położona w zacisznym miejscu w Szklarskiej Porębie Średniej przy ul. Wlastimila Hofmana. W okolicy piękne lasy, szlaki turystyczne oraz cudowne Karkonosze. W niedale...

  • Wyjątkowe działki w sercu Karkonoszy
    1 / 8
    Wyjątkowe działki w sercu Karkonoszy

    Marczyce

    • 1 750 000 zł cena
    • 25 117 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    słoneczna działka we wsi Marczyce gm.Podgórzyn nad zalewem Sosnówki ,super lokalizacja położenie w zaciszu lasu z obu stron w głębi drogi ulicy Książęcej, w pobliżu zabudowa apar...

  • DZIAŁKA PRZEMYSŁOWO-USŁUGOWA. GRUT. ATRAKCYJNA LOKALIZACJA!

    Kamienna Góra

    • 1 200 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • inwestycyjna

    ydzierżawię działkę przemysłowo-usługową pod budowlę hali produkcyjnej i nie tylko. Całkowita powierzchnia 6000m2. Na działce jest prąd, siła, woda, przyłącze gazowe. Aktualnie...

  • Grunt. Działka przemysłowo-usługowa. Blisko autostrady A4 !

    Jelenia Góra

    • 1 200 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • inwestycyjna

    Wydzierżawię działkę przemysłowo-usługową pod budowlę hali produkcyjnej i nie tylko. Całkowita powierzchnia 6000m2. Na działce jest prąd, siła, woda, przyłącze gazowe. Aktualni...

  • 1 / 3
    Działka Szczepanów ul. Szczepanów

    Szczepanów

    • 163 000 zł cena
    • 1 262 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w Szczepanowie! Media: woda i kanalizacja przy głównej drodze (ok. 100 metrów), na działce jest prąd (skrzynka energetyczna) Działki położone z d...

  • sprzedam działki pod zabudowę
    1 / 3
    sprzedam działki pod zabudowę

    Kamienna Góra

    • 120 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania działki budowlane bez uzbrojenia pod zabudowę w atrakcyjnej okolicy, miejscowość Szarocin w woj. Dolny Śląsk. W mojej ofercie jest dwie 13 arowe, jedna 11 arowa,...

  • Działka 4152m2 w miejscowości Stara Białka
    1 / 5
    Działka 4152m2 w miejscowości Stara Białka

    Stara Białka

    • 280 000 zł cena
    • 4 152 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona jest w miejscowości Stara Białka 8 gmina: Lubawka, powiat: kamiennogórski, województwo: dolnośląskie. Zgodnie z zapisami miejscowego planu zagospodarowania przest...

  • 1 / 3
    Dąbrowica, gm.Jastków. Plan zagospodarowania,media

    Dąbrowica

    • 519 900 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, 2700 mkw, Dąbrowica, , gmina Jastków, Plan zagospodarowania media BARDZO BLISKO LUBLINADziałka:- 2 linia zabudowy- prostokąt- działka płaskaWymiary:- 29x86mMedia:- woda: t...

  • Działka Przesieka

    Przesieka

    • 6 600 000 zł cena
    • 7 327 m2 powierzchnia
    • 901 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Waweldom poleca: Pensjonat na sprzedaż w sercu Karkonoszy Waweldom.pl - zaufane biuro nieruchomości - prezentuje wyjątkową ofertę inwestycyjną: urokliwy pensjonat zlok...

  • Działka Staniszów

    Staniszów

    • 992 500 zł cena
    • 6 403 m2 powierzchnia
    • 156 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu działki o powierzchni 6403 m2 położonej w miejscowości Staniszów gmina Podgórzyn koło Jeleniej Góry, Karpacz, Sosnówki. Działka z widokiem...