• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Majdan Zahorodyński

(2)
  • Sprzedam działkę budowlaną w Majdanie Zahorodyńskim
    Sprzedam działkę budowlaną w Majdanie Zahorodyńskim

    Majdan Zahorodyński

    • 69 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rekreacyjno-budowlana ,położona w odległości ok. 200 mtr od lustra wody ,nad jeziorem w Majdanie Zahorodyńskim.Bliski dostęp do wody pitnej i energii elektrycznej ,dzia...

  • SPRZEDAM DZIAŁKĘ w MAJDANIE ZAHORODYŃSKIM
    SPRZEDAM DZIAŁKĘ w MAJDANIE ZAHORODYŃSKIM

    Majdan Zahorodyński

    • 99 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    W/w działka znajduje się 300 mtr.od zalewu w Majdanie Zahorodyńskim,jest to działka rolna z możliwością podziału na dwie działki po 30 arów.Działka ta jest w dużej mierze zalesi...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę

    Grabniak

    • 105 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną położoną blisko plaży 200m nad jeziorem Grabniak. Pieszo 30 sekund. Możliwość postawienia domku letniskowego, altanki ogrodowej,budynku gospodarczego,...

  • Piękna, ustawna działka blisko jeziora - Dratów

    Dratów

    • 150 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działa blisko jeziora Dratów - 20ar pod zabudowę jednorodzinną lub siedliskowąDziałka budowlana w spokojnej lokalizacji blisko jeziora Dratów - zaledwie 100 m od brzegu w linii pro...

  • 1 / 4
    Kolonia Garbatówka, działka rolna, 3,18 ha!!

    Garbatówka

    • 75 000 zł cena
    • 31 800 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Urokliwa działka rolna na terenie Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego - jedyne 75 tys.zł !!!Działka:- 3,18 ha- kształt nieregularny (trapez)- dojazd utwardzoną drogą gruntową - druga...

  • Działka gruntowa na sprzedaż.

    Staw

    • 150 000 zł cena
    • 14 936 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka gruntowa zlokalizowana na skraju wioski Staw, pod lasem, w gminie Lubiszyn woj. Lubuskie.Dojazd drogą leśną. Oznaczenie użytków: ŁV, N, W/ŁV. Wymiary 162 m x 82...

  • Działka z linią brzegową rzeki, lasem i stawem.

    Staw

    • 850 000 zł cena
    • 40 479 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż urokliwa działka rolna obfitująca w przyrodnicze skarby, położona w przepięknych terenach leśnych województwa lubuskiego, 30 km od Gorzowa Wielkopolskiego, 80 km od Szc...

  • Sprzedam działkę rolną Wólka Kańska również dla nie rolnika

    Wólka Kańska

    • 45 000 zł cena
    • 16 800 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dwie działki rolne o łącznej powierzchni 1,68 ha w miejscowości Wólka Kańska. Działki zgłoszone do ARiMR można pobierać dopłaty lub użytkować rolniczo. Więcej informacji...

  • Działki rolne w Pawłowie gm. Rejowiec Fabryczny KRUS bez zgody KO...

    Pawłów

    • 50 000 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam do sprzedania 3 działki rolne w miejscowości Pawłów gm. Rejowiec Fabryczny Łączna powierzchnia 1,60 ha fizycznego i 1,01 ha przeliczeniowego. Możliwość zakupu działek bez zg...

  • Działka budowalna 16a - Gm. Puchaczów - Turowola.

    Turowola

    • 150 000 zł cena
    • 1 594 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Gm. Puchaczów, Turowola - kolonia.1600m2 - uzbrojona działka budowlana.Do sprzedania pięknie zlokalizowana, wśród nowo wybudowanych domów działka budowlana.1,5 km od centrum gminy...

  • Uzbrojona działka. Gm. Puchaczów

    Puchaczów

    • 135 000 zł cena
    • 1 594 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Gm. Puchaczów, Turowola - kolonia.1600m2 - uzbrojona, płaska, kwadratowa działka budowlana.Do sprzedania pięknie zlokalizowana, wśród nowo wybudowanych domów działka budowlana.1,5...

  • Sprzedam działkę budowlaną/rolną
    1 / 4
    Sprzedam działkę budowlaną/rolną

    Zagrody

    • 28 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną/rolną w m.Zagrody gm.Rejowiec pow.Chełm.Przez działkę przebiega linia energetyczna a przez drogę wodociąg.Działka jest działką rolną przewidzianą pod zab...

  • Działka 0,30 ha, Toruń gm. Rejowiec Fabryczny
    1 / 12
    Działka 0,30 ha, Toruń gm. Rejowiec Fabryczny

    Toruń

    • 35 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę o powierzchni 3001 m kw. w miejscowości Toruń, gm. Rejowiec Fabryczny, powiat chełmski, województwo lubelskie częściowo zadrzewioną - brzoza, sosna. Możliwość prz...

  • Nieruchomość w Siedliszczu, gmina Dubienka
    Nieruchomość w Siedliszczu, gmina Dubienka

    Siedliszcze

    • 620 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż – Nieruchomość w Siedliszczu, gmina Dubienka! Szukasz idealnego miejsca na wymarzony dom w spokojnej i malowniczej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Opis nieruchomośc...

  • Działka rekreacyjna Uciekajka gm. Ludwin
    1 / 6
    Działka rekreacyjna Uciekajka gm. Ludwin

    Uciekajka

    • 65 000 zł cena
    • 1 005 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Zakup działki letniskowej w Uciekajce, zaledwie 4 km od jeziora Piaseczno, to doskonała inwestycja dla osób poszukujących spokojnego miejsca do wypoczynku i obcowania z naturą. Oto...

  • Działka siedliskowa
    1 / 3
    Działka siedliskowa

    Milejów

    • 189 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    działka ok. 4500 m2, siedliskowa , spokojna okolica, atrakcyjne położenie, przy głównej drodze media: możliwość podłączenia mediów opis dodatkowy: Sprzedam działkę zagrodowo-rolną...

  • Dratów Kolonia - działka rolno-budowlana, woj. lubelskie
    1 / 11
    Dratów Kolonia - działka rolno-budowlana, woj. lubelskie

    Dratów

    • 180 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o powierzchni 11 000 m2 zlokalizowaną na pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim w miejscowości Dratów Kolonia w gminie Ludwin. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Prze...

  • Sprzedam działke budowlana/rolną
    1 / 8
    Sprzedam działke budowlana/rolną

    Zagrody

    • 37 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolną o pow 0,27 ha- przewidzianą w planie przestrzennego zagospodarowania na działkę pod zabudowę gospodarczą.Przez działkę przebiega wodociąg oraz jest możliwoś...

  • Sprzedam 52,50 ha Pawłów, gm. Rejowiec Fabryczny
    Sprzedam 52,50 ha Pawłów, gm. Rejowiec Fabryczny

    Pawłów

    • 1 600 000 zł cena
    • 525 000 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość rolna obszaru 52,50 ha w tym: grunty orne RV-0,36 ha, ŁIV-2,94 ha, ŁV-5,18 ha, ŁVI-3,23 ha, PsVI- 0,56 ha, W-0,76 ha, Lzr-ŁV-38,45 ha, N-1,02 ha. Oznaczenie nieruchomo...

  • Działka budowlana 0,34 ha Toruń, gm. Rejowiec Fabryczny
    Działka budowlana 0,34 ha Toruń, gm. Rejowiec Fabryczny

    Toruń

    • 80 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z fundamentem i przyłączem wodnym przy drodze powiatowej, przy lesie. Szerokość działki 34 m. Na działce znajduje się nieduży drzewostan sosnowy. Fundament w bard...

  • Działka rolna o powierzchni 2,37 ha Kulik-Kolonia
    1 / 2
    Działka rolna o powierzchni 2,37 ha Kulik-Kolonia

    Kulik

    • 100 000 zł cena
    • 23 700 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o numerze 57/4 (identyfikator 060311_5.0017.57/4) o powierzchni 2.37 ha położoną w miejscowości Kulik-Kolonia gm. Siedliszcze powiat chełmski. Dojazd do dzia...

  • Działka budowlana 10a z warunkami zabudowy Urszulin
    1 / 2
    Działka budowlana 10a z warunkami zabudowy Urszulin

    Zabrodzie

    • 65 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane 10a z warunkami zabudowy w miejscowości Zabrodzie gmina Urszulin. Wszystkie informacje pod numerem telefonu: [tel], [tel].

  • Działka
    Działka

    Grabniak

    • 150 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działke o powierzchni 11 arów z warunkami zabudowy jednorodzinnej ogrodzona, prąd dociągnięty, woda w pasie drogowym,

  • Działka Dąbrowa nr.586/3 Działka rolno budowlana
    1 / 4
    Działka Dąbrowa nr.586/3 Działka rolno budowlana

    Milejów

    • 75 000 zł cena
    • 9 600 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka w ciekawym miejscu działka w zabudowie jednorodzinnej przy trasie Włodawa Fajsławice Film z drona działki jak i okoloicy prześle na maila Cicha i spokojna okolica, idealna...

  • działka budowlana Milejów
    działka budowlana Milejów

    Milejów

    • 120 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana – Milejów, ul. Kolejowa Oferuję działkę budowlaną nr 179/34 o powierzchni 8 arów, położoną w spokojnej i zielonej części Milejowa. To idea...

  • Działka pod Twój dom, 11,55 a, Kalinówka
    1 / 9
    Działka pod Twój dom, 11,55 a, Kalinówka

    Kalinówka

    • 398 000 zł cena
    • 1 155 m2 powierzchnia
    • 345 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz działki budowlanej dla swojej rodziny w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Nieruchomość gruntowa zlokalizowana w msc. Kalinówka przy ul. Sosnowej, gm. Głusk...

  • Działka z domem przy jeziorze Piaseczno
    1 / 14
    Działka z domem przy jeziorze Piaseczno

    Kaniwola

    • 349 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Opis Na sprzedaż działka z domem o łącznej powierzchni ponad 300 m2 zlokalizowana w miejscowości Rozpłucie II koło Piaseczna w gminie Ludwin na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim w p...

  • Działka siedliskowa Albertów gm. Puchaczów Albertów II, Albertów II
    1 / 10
    Działka siedliskowa Albertów gm. Puchaczów Albertów II, Albertów...

    Albertów

    • 350 000 zł cena
    • 30 100 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Siedlisko z potencjałem przy lesie - 3,01 ha Albertów, gm. Puchaczów Szukasz przestrzeni, która pozwoli Ci zrealizować marzenia o własnym gospodarstwie, agroturystyce lub uci...

  • Działka rekreacyjna Sumin gm. Urszulin, Sumin, Grabniak, Urszulin
    Działka rekreacyjna Sumin gm. Urszulin, Sumin, Grabniak, Urszulin

    Sumin

    • 110 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna o pow 1000 m2 w malowniczej i spokojnej części jeziora Sumin   Lokalizacja i dostępność Działka usytuowana jest w spokojnej okolicy Sumin, w gminie Urszulin,...

Sumin

    • 150 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oferta sprzedaży działki rekreacyjnej w własną linią brzegową o pow. 1500 m2 (15 ar) nad jeziorem Sumin gm. Urszulin. Lokalizacja: Sumin gm. Urszulin Powierzchnia: 1500 m² (15...

  • 1 / 2
    Przetarg - obręb Dratów

    Dratów

    • 148 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    O G Ł O S Z E N I E ‘Wójt Gminy Ludwin ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Ludwin, oznaczonych w ewidencji gruntów i budynkó...

  • Sprzedam Działkę Rolno Budowlana 1ha!
    Sprzedam Działkę Rolno Budowlana 1ha!

    Syczyn

    • 75 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam Sprzedam działkę rolno-budowlaną w Syczynie gm. Wierzbica o powierzchni 1 ha. Działka znajduje się przy nowej drodze asfaltowej Syczyn -Ludwinów .Klasa gruntów 3/4.Prad i wo...