• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Lewkowo Stare

(1)
  • Sprzedam łąki z dostępem do rzeki Narewka
    1 / 6
    Sprzedam łąki z dostępem do rzeki Narewka

    Lewkowo Stare

    • 86 000 zł cena
    • 34 000 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 5 działek rolnych typu łąka. Część działek z dostępem do rzeki Narewka w miejscowości Lewkowo Stare. Sprzedaję 5 działek jako całość o łącznej powierzchni 3.4 ha. Nr dzia...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Ziemia 3,23 ha Topolany urokliwe miejsce

    Topolany

    • 272 000 zł cena
    • 30 203 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam do sprzedaży 3,23ha we wsi Topolany Gm. Michałowo cała działka w jednym kawałku na działce są z klasyfikowane jako ziemia orna ,zadrzewienia, łąki oraz w rogu przepływa rzecz...

  • Działka Krzywiec ul. false

    Krzywiec

    • 200 000 zł cena
    • 21 200 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, która zachwyci miłośników natury i spokoju. Ta piękna działka o powierzchni 2,12 ha znajduje się w urokliwym miejscu...

  • Działka rolna linia brzegowa Jez. Krzywe Mazury

    Cisy

    • 333 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę rolną z pomostem o powierzchni 2000 m2 z dostępem do jeziora Krzywego.Nieruchomość położona jest niecałe 18km od Ełku, na u...

  • Działka przemysłowa/inwestycyjna - 24592,8 m²

    Hajnówka

    • 3 000 000 zł cena
    • 24 592 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działki Inwestycyjne/przemysłowe w Hajnówce:Cena do negocjacjiDziałka nr 1 – 1056/86:•Powierzchnia - 24 592,8 m²•Działka uzbrojona •Rodzaj własności – użytkowanie wieczyste•Zabudow...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Hajnówka

    • 70 000 zł cena
    • 846 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna w Hajnówce przy ul górnej obok składu bud Panasiuk tel kontaktowy [tel]

  • Działka Tarnopol Stary Dwór ul.

    Tarnopol

    • 100 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż: działka rekreacyjna o powierzchni 2000 m2, położona bezpośrednio nad pięknym  zalewem Siemianówka. Idealna lokalizacja dla osób ceniących ciszę, spokój i bliskość natu...

  • Działka Tarnopol Stary Dwór ul.

    Tarnopol

    • 398 000 zł cena
    • 4 431 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: działka inwestycyjna położona bezpośrednio nad malowniczym zalewem  Siemianówka. Idealna pod zabudowę rekreacyjna, turystyczną, prywatną.W cenie działki jest gotowy pr...

  • Działka Michałowo ul.

    Michałowo

    • 150 000 zł cena
    • 6 977 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka inwestycyjna  w Michałowie o powierzchni 6983 m²Szukasz miejsca pod inwestycję w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest dla ciebie!  Najważ...

  • Tajemniczy ogród z domem oraz ...
    1 / 16
    Tajemniczy ogród z domem oraz ...

    Wólka

    • 277 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dom mieszkalny ma 32 M2. Chlewik który jest przedłużeniem domu 40 M2, na mapie geodezyjnej chlew jest oznaczony symbolem " g". Oba filmiki pokazują działkę od strony pola. Zdjęcia...

  • Wyjątkowa działka budowlana. Las i jezioro.

    Postołowo

    • 350 000 zł cena
    • 2 032 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    *Tylko u nas**Cena do negocjacji*Szukasz działki pośród natury ale jednocześnie potrzebujesz bliskości miejskich udogodnień? Ta działka to idealne połączenie!Na sprzedaż atrakcyjna...

  • Działka leśna Siemianówka
    Działka leśna Siemianówka

    Siemianówka

    • 190 000 zł cena
    • 23 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam działkę leśną nad Zalewem Siemianówka .LAS sosnowy 80 letni w okolicy miejscowośći Tarnopol odległość od zalewu około 300 metrów .Działka w pełmi uzbrojona woda kanalizac...

  • Sprzedam działkę budowlaną nr. 32/2 w Skaryszewie gmina Nare
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną nr. 32/2 w Skaryszewie gmina Nare

    Doratynka

    • 76 000 zł cena
    • 1 223 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną nr. 32/2 w Skaryszewie gmina Narew o powierzchni 1223 m . Teren inwestycyjny posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej. Projektowany rodzaj zabudowy-mi...

  • 1 / 3
    Działka Gorędy

    Gorędy

    • 120 000 zł cena
    • 3 694 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki, położonej w miejscowości Gorędy , gm. Narew , w odległości ok. 43 km od Białegostoku , ok. 35 km od Bielska Podla...

  • Sprzedam dzialke siedliskowa
    Sprzedam dzialke siedliskowa

    Hajnówka

    • 62 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam dzialke siedliskowo -budowlana we wsi Stare Berezowo,gmina i powiat Hajnowka. Powierzchnia dzialki wynosi 620 m.kw. W drodze przy dzialce prad, wodociag i kanalizacja. Dzi...

  • Duże siedlisko ma uboczu Michałowo
    1 / 2
    Duże siedlisko ma uboczu Michałowo

    Michałowo

    • 285 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Siedlisko na wzgórzu z pięknym widokiem na Michałowo i okolicę. Znajduje się w miejscowości Pieńki, ok. 3 km. od Michałowa na Podlasiu i ok. 32 km od Białegostoku. W centralnej cz...

  • Działka Łuka nad zalewem Siemianówka Stary Dwór
    1 / 8
    Działka Łuka nad zalewem Siemianówka Stary Dwór

    Nowa Łuka

    • 115 000 zł cena
    • 573 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę letniskową nad zalewem Siemianówka numerze 1092/3 powierzchnia 573m2 oraz 1/7 udziału w drodze numer działki 1092/10 Teren objęty jest miejscowym planem zagospodar...

  • Atrakcyjna działka rolna 1604.00 m2 - Narew
    Atrakcyjna działka rolna 1604.00 m2 - Narew

    Narew

    • 110 000 zł cena
    • 1 604 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Atrakcyjna działka rolna z możliwością uzyskania decyzji o war. zabudowy położona w Narwi, ok. 40 km od Białegostoku. Dostępne media w drodze przy działce prąd, woda kanalizacja w...

  • Sprzedam dzialke budowlano-siedliskowa
    Sprzedam dzialke budowlano-siedliskowa

    Hajnówka

    • 65 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam dzialke budowlano-siedliskowa o powierzchni 6200 m kw. Dzialka jest polozona na skraju wsi Stare Berezowo przy drodze wiejskiej asfaltpwej w odleglosci ok. 100 m od drogi...

  • Działka budowlana Kuryły gm. Michałowo,
    1 / 3
    Działka budowlana Kuryły gm. Michałowo,

    Kuryły

    • 130 000 zł cena
    • 1 619 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu d...

  • Atrakcyjna , duża działka rolna - gm. NAREW
    Atrakcyjna , duża działka rolna - gm. NAREW

    Narew

    • 207 108 zł cena
    • 82 843 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Atrakcyjna , duża działka rolna położona w gm. Narew. Dojazd - droga szutrowa, do drogi asfaltowej ok. 0,5 km. Zaciszna lokalizacja, w pobliżu las. Działka dogodna jako inwestycja....

  • Sprzedam tanio dzałkę Tarnopol
    Sprzedam tanio dzałkę Tarnopol

    Narewka

    • 100 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę położoną w pobliżu wsi Tarnopol, niedaleko zalewu w Bondarach. Działka położona jest pod lasem (ogrodzona drewnianym płotem) na terenie zurbanizowanym. Nieruchomoś...

  • Działka rolna zakrzaczona
    1 / 3
    Działka rolna zakrzaczona

    Dubiny

    • 99 999 zł cena
    • 2 909 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Numer działki 659/1 [url]

  • Działka rolna z warunkami
    1 / 2
    Działka rolna z warunkami

    Dubiny

    • 140 000 zł cena
    • 3 947 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Numer działki 659/2 [url]

  • Działka MPZP Michałowo

    Michałowo » ul. Jaworowa

    • 147 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta objęta klauzulą wyłącznościDziałka jest doskonałą propozycją cenową, co wynika z jej lokalizacji przy drodze asfaltowej, dostępności mediów oraz objęcia miejscowym planem za...