• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Łąkorz

(1)
  • Dzialka lesna z wlasnym jeziorem na sprzedaz
    1 / 2
    Dzialka lesna z wlasnym jeziorem na sprzedaz

    Łąkorz

    • 845 000 zł cena
    • 32 000 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Dzialka lesna z wlasnym jeziorem, 3,2 ha, w poblizu Brodnicy i Torunia, na sprzedaz. Cena do negocjacji.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka z możliwością zabudowy

    Gryźliny

    • 1 519 848 zł cena
    • 19 998 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rekreacyjna

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działek z własnym dostępem do jeziora oraz przepięknym widokiem. Zespół działek nad jeziorem Gryźliny o powierzchn...

  • Sprzedam działkę rolno-budowlaną

    Piotrowice

    • 130 000 zł cena
    • 13 400 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną o pow. 1,34 ha w tym9 arów to działka budowlana uzbrojona , 1,25 ha grunty rolne III i IV klasy, położone w środku pięknej dużej wsi oddalonej o...

  • Okazja-dzialki budowlane.
    1 / 8
    Okazja-dzialki budowlane.

    Bratian

    • 72 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialki na warunkach zabudowy przy ul Dlugiej w Bratianie.Dzialki sa oddalone od ulicy ok 100m,wielkosc od 1185m2 do 1226m2.Cena 60zl za m2.Mozliwosc konfiguracji wielkosci.Dodatko...

  • Działka Nowe miasto lubawskie

    Nowe Miasto Lubawskie

    • 218 700 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WSPANIAŁA LOKALIZACJA!!!MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU POJEDYNCZYCH DZIAŁEK LUB ŁĄCZENIA ICH DUŻE MOŻLIWOŚCI ZAGOSPODAROWANIA!!!Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchn...

  • Działki budowlane
    1 / 6
    Działki budowlane

    Chrośle

    • 40 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane za zasadach WZ.Położone przy ścieżce rowerowej na granicy z Bratianem.Linia energetyczna przechodzi przez działki.Wodociąg od 50 do 100m.Powierzchnia od 1076m2 do...

  • Działka budowlana z MPZP w Zbicznie, bezpośrednio przy ulicy
    1 / 4
    Działka budowlana z MPZP w Zbicznie, bezpośrednio przy ulicy

    Zbiczno

    • 304 201 zł cena
    • 2 271 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Mam do sprzedania dwie piękne działki w Zbicznie. Miejscowość Zbiczno, obręb Zbiczno. nr. działki: 040210_2.0014.166/46, o pow: 0.2232ha nr. działki: 040210_2.0014.166/44, o...

  • Działka budowlana mieszkaniowo-usługowa, Biskupiec
    Działka budowlana mieszkaniowo-usługowa, Biskupiec

    Biskupiec

    • 170 000 zł cena
    • 1 540 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna w Biskupcu, ok. 100 m. od ul. Wojska Polskiego (w kier. Rzecka), z prądem i wodą, prostokątna, nie ogrodzona. Dobra okazja na budynek mieszkalny lub mieszkalno...

  • Działka budowlana, Biskupiec
    1 / 2
    Działka budowlana, Biskupiec

    Biskupiec

    • 170 000 zł cena
    • 1 539 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna, mieszkalno-usługowa, w Biskupcu, ok. 100 m. od ul. Wojska Polskiego (przy wyjeździe w kier. Rzecka), z prądem i wodą, prostokątna, nie ogrodzona. Dobra okazja...

  • sprzedam działkę rolną z warunkami zabudowy
    1 / 2
    sprzedam działkę rolną z warunkami zabudowy

    Ciche

    • 100 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolną z wydanymi warunkami zabudowy położoną w samym sercu Brodnickiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Ciche. - Lokalizacja : Brodnicki Park Krajobrazowy – c...

  • Działka z widokiem na las
    1 / 8
    Działka z widokiem na las

    Biskupiec

    • 165 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka na obrzeżach wsi Rozwady oddalonej 2 km od Biskupca. Położona w niezwykle spokojnym i urokliwym miejscu, w otoczeniu lasów i pól. W sąsiedztwie rozproszona zabud...