• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Kamionki Małe

(1)
  • Działka rolna Kamionki Małe gm. Łysomice
    1 / 10
    Działka rolna Kamionki Małe gm. Łysomice

    Kamionki Małe

    • 269 000 zł cena
    • 2 925 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Na sprzedaż bardzo atrakcyjne działki w Kamionkach Małych. Działka 82/10 o powierzchni 1444 m2 Działka 82/7 o powierzchni 1481 m2 D...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Pigża, atrakcyjna działka budowlana
    1 / 3
    Pigża, atrakcyjna działka budowlana

    Pigża

    • 264 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pigża, ul. Urokliwa / Okrężna, Dz. 12/3, gm. Łubianka. Wymiary 60 x 50 m, już podzielona na dwie , każda o wym. 25x60 m. Jest stara WZ na dom jednorodzinny oraz odrębny budynek gar...

  • Działka MPZP TORUŃ SPRZEDAŻ
    1 / 3
    Działka MPZP TORUŃ SPRZEDAŻ

    Toruń

    • 359 000 zł cena
    • 2 214 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch działek objętych MPZP UCHWAŁA NR 732/10 RADY MIASTA TORUŃ z dnia 21 stycznia 2010 r. - o łącznej powierzchni 2213m2 na pogranic...

  • Działka 170 ul. Port Drzewny (TOWIMOR)

    Toruń

    • 35 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną (Towimor) ROD Stoczniowiec, nr 170. Na działce znajduje się zagospodarowania drewniana altanka 25m2, w środku kuchnia i toaleta. Woda okresowo od wiosn...

  • Działka na sprzedaż
    1 / 7
    Działka na sprzedaż

    Grębocin

    • 210 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w podtoruńskiej miejscowości Grębocin. Lokalizacja: - Grębocin, okolice ul. Szkolnej, - cicha, s...

  • Działka usługowa przy A1, Lubicz, Lampusz, Małgorzatowo
    1 / 11
    Działka usługowa przy A1, Lubicz, Lampusz, Małgorzatowo

    Lubicz Dolny

    • 260 000 zł cena
    • 4 554 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

                                                                                                                                                 Tylko u nas  Zapraszam do zapoznania s...

  • Sprzedam działkę przy drodze dk 91
    1 / 4
    Sprzedam działkę przy drodze dk 91

    Chełmża

    • 259 000 zł cena
    • 2 519 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę usługową Kończewice obok wyjazdu z Chełmży przy głównej drodze dk 91. Wjazd z głównej ulicy. Działka jest ogrodzona z bramami wjazdowymi. Mpzp usługi i handel tj....

  • Sprzedam działkę 8 ha z możliwością zabudowy 6 ha to Las
    1 / 15
    Sprzedam działkę 8 ha z możliwością zabudowy 6 ha to Las

    Ludowice

    • 600 000 zł cena
    • 80 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka z linią brzegową ,droga gminna. 6 km od miasta Wąbrzeżno 23 letni Las do przecinki. Możliwość zabudowy itp dwa jeziora w pobliżu graniczy z kanałem wodnym . uzbrojona...

  • SPRZEDAM DZIAŁKĘ W ROD ,,WŁÓKNIARZ,,
    1 / 16
    SPRZEDAM DZIAŁKĘ W ROD ,,WŁÓKNIARZ,,

    Toruń

    • 230 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 384 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    SPRZEDAM PIĘKNĄ DZIAŁKĘ W CENTRUM TORUNIA PRZY ULICU CHROBREGO. DZIAŁKA O POWIERZCHNI 600 MKW, Z DOMKIEM 25 MKW I 10 MKW ZADASZONEGO TARASU .ZAGOSPODAROWANA,WODA , SZAMBO , PRĄD N...

  • 1 / 4
    Działka inwestycyjna 1,7 ha Lubicz Dolny przy A1

    Lubicz Dolny

    • 1 599 000 zł cena
    • 17 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela!!! Na sprzedaż działka inwestycyjno-przemysłowa o powierzchni 1,7 ha położona w rozwijającej się strefie przemysłowej w Lubiczu Dolnym....

  • Działka inwestycyjna 1,7 ha Lubicz Dolny przy A1
    1 / 4
    Działka inwestycyjna 1,7 ha Lubicz Dolny przy A1

    Lubicz Dolny

    • 1 599 000 zł cena
    • 17 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela!!! Na sprzedaż działka inwestycyjno-przemysłowa o powierzchni 1,7 ha położona w rozwijającej się strefie przemysłowej w Lubiczu Dolnym. Dzi...

  • Działka budowlana Frydrychowo gm. Kowalewo Pomorskie
    1 / 3
    Działka budowlana Frydrychowo gm. Kowalewo Pomorskie

    Frydrychowo

    • 45 000 zł cena
    • 1 628 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z możliwością zabudowy jednorodzinnej Jeśli marzy Ci się własny, wymarzony dom z dużą działką ta oferta powinna zwrócić Twoją uwagę. Wydano warunki...

  • Działki Mierzynek, gm. Lubicz
    1 / 7
    Działki Mierzynek, gm. Lubicz

    Mierzynek

    • 179 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

              Tylko u nas     Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży obszernych działek w Mierzynku Lokalizacja - Mierzynek, ul. Rolnicza, gm. Lubicz; - sąsiedztwo terenów zie...

  • Działka usługowa 2 ha Lubicz Dolny

    Lubicz Dolny

    • 899 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam działkę usługową w Lubiczu Dolnym. 1,5 ha jest z miejscowym planem zagospodarowania z przeznaczeniem pod usługi a 0,5 ha jest bez planu zagospodarowania i jest częsciowo z...

  • Działka usługowa 2 ha Lubicz Dolny
    Działka usługowa 2 ha Lubicz Dolny

    Lubicz Dolny

    • 899 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam działkę usługową w Lubiczu Dolnym. 1,5 ha jest z miejscowym planem zagospodarowania z przeznaczeniem pod usługi a 0,5 ha jest bez planu zagospodarowania i jest częsciowo...

  • Działka rekreacyjna ROD Kotwica
    Działka rekreacyjna ROD Kotwica

    Toruń

    • 41 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Dzień dobry Na sprzedaż działka na terenie ROD Kotwica. Na działce jest prąd oraz woda. Są posadzone maliny, agrest oraz truskawki. Na działce znajduje się przyczepą campingową...

  • Urokliwa działka 1600 mkw, blisko lasu, Krobia
    1 / 15
    Urokliwa działka 1600 mkw, blisko lasu, Krobia

    Krobia

    • 239 000 zł cena
    • 1 382 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

     Tylko u nas   Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w zielonej, kameralnej okolicy Krobii. LOKALIZACJA * Krobia, ul. Dolina Marzeń, gm. Lubicz; * z są...

  • Działka objęta MPZP Czarne Błoto
    1 / 2
    Działka objęta MPZP Czarne Błoto

    Czarne Błoto

    • 120 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    kontaktowych) Zapraszam do zapoznania ze sprzedażą działki w Czarnym Błocie przy ulicy Chabrowej. Działka objęta MPZP gminy Zławieś Wielka z dnia 24-09-2008 roku. - zabudowa miesz...

  • dzialki budowlane
    dzialki budowlane

    Toruń

    • 2 500 000 zł cena
    • 1 257 m2 powierzchnia
    • 1 989 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 2 dzialki budowlane 650m² oraz 607m² w Toruniu ul. Zagonowa. Droga asfaltowa, wszystkie media w dzialce.

  • Sprzedam
    1 / 16
    Sprzedam

    Toruń

    • 110 000 zł cena
    • 656 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD rekreacyjna o pow. 656 m2 w Rogówku Działka połączona w całość z dwóch działek.. Działka kompletna zagospodarowana i właściwie utrzymana. - altana murowana...

  • Sprzedam działkę ROD Geofizyka z domkiem
    1 / 5
    Sprzedam działkę ROD Geofizyka z domkiem

    Toruń

    • 119 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 397 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ROD. Domek murowany na zgłoszenie 35m2. Dwa pokoje 8 i drugi 14,5 M2 plus aneks kuchenny 3 M2 oraz WC 0,80x1,80 tj. ok 1,5 M2. Okna trzyszybowe, na zamówienie, ant...

  • Nieruchomość gruntowa od Syndyka- Obrowo
    Nieruchomość gruntowa od Syndyka- Obrowo

    Obrowo

    • 112 000 zł cena
    • 6 106 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygnaturą akt XVIII GUp 240/20 syndyk masy upadłości sprzeda: a) prawo własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej składającej si...

  • Sprzedam zabudowaną działkę 0,42 ha w Oborach
    1 / 5
    Sprzedam zabudowaną działkę 0,42 ha w Oborach

    Obory

    • 300 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę po byłej bazie SKR w Oborach. Powierzchnia 0,42 ha Oznaczenie - Bi Media - przyłącze energetyczne na działce, woda - studnia głębinowa. Działka w 70 % utwardzona p...

  • Działka budowlana Obrowo
    1 / 3
    Działka budowlana Obrowo

    Obrowo

    • 165 000 zł cena
    • 2 052 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z możliwością zabudowy jednorodzinnej, przestrzeń, cisza, w sąsiedztwie lasu Wydano warunki zabudowy dla 2 domów jednorodzinnych Działka położona przy...

  • Działka Ciechocin
    1 / 3
    Działka Ciechocin

    Ciechocin

    • 185 000 zł cena
    • 14 031 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przepiękna działka rolno-leśno-budowlana z możliwością zabudowy. Jeśli marzysz o odpoczynku w ciszy, spokoju w otoczeniu natury ta oferta jest dla Ciebie. Działka...

  • Działka Elgiszewo gm. Ciechocin
    1 / 7
    Działka Elgiszewo gm. Ciechocin

    Elgiszewo

    • 288 000 zł cena
    • 3 616 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż fantastycznie zlokalizowana działka dla osób ceniących bliskość natury, ciszę przerywaną śpiewem ptaków oraz szumem lasu i rzeki. Nieruchomość z linią brzegową rzek...

  • Na sprzedaż działka położona w Małszycach
    1 / 5
    Na sprzedaż działka położona w Małszycach

    Małszyce

    • 150 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3300 m położona w Małszycach, gmina CIechocin, województwo kujawsko-pomorskie. Nieruchomość posiada zjazd do drogi wojewódzkiej 569, która m...

  • Sprzedam działkę ROD w Toruniu
    1 / 5
    Sprzedam działkę ROD w Toruniu

    Toruń

    • 35 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD w Toruniu przy ul Okólnej.Doprowadzony prąd i woda przed domkiem zadaszony taras

  • 2 dzialki budowlane, Torun, Wrzosy
    2 dzialki budowlane, Torun, Wrzosy

    Toruń

    • 1 700 000 zł cena
    • 1 257 m2 powierzchnia
    • 1 353 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    2 dzialki budowlane, Torun Wrzosy ul. Zagonowa 650m² + 607m² razem 1257m² wszystkie media na dzialce

  • Działka rolna idealna pod dom lub inwestycje
    Działka rolna idealna pod dom lub inwestycje

    Turzno

    • 212 023 zł cena
    • 4 327 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Turzno okolice Ciechocinka działka rolna o pow. 4327m², położona przez lesie, gdzie panuje miłą cicha atmosfera. Jest ona położona w spokojnej okolicyidealna dla osób ceniących ci...

  • Działka budowlana Głogowo gm. Obrowo
    Działka budowlana Głogowo gm. Obrowo

    Głogowo

    • 133 000 zł cena
    • 1 160 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki z WZ Głogowo gm. Obrowo KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DO BIURA Przedstawiamy ofertę sprzedaży działek w GŁOGOWIE gmina Obrowo ul. Owocowa o numerach: 113/14 o...