• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Kamionki Małe

(1)
  • Dom Kamionki Małe rynek pierwotny ul. Spacerowa

    Kamionki Małe » ul. Spacerowa

    • 995 000 € cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 3 467 €/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesna willa w sąsiedztwie jeziora oraz lasu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie ciszę, spokój i bezpośredni kontakt z naturą.Lokalizacja: Inwestycja usytuowana jest t...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Grębocin gm. Lubicz
    1 / 11
    Dom Grębocin gm. Lubicz

    Grębocin

    • 695 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 6 683 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom w zabudowie szeregowej w Grębocinie 4 pokoje, prywatne osiedle. Oferta dostępna "wyłącznie" w Toruńskich Nieruchomościach. Na sprzedaż dom w zabudowie szereg...

  • Dom Grębocin gm. Lubicz
    1 / 12
    Dom Grębocin gm. Lubicz

    Grębocin

    • 880 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 8 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom w zabudowie szeregowej w Grębocinie 4 pokoje, prywatne osiedle Oferta dostępna "wyłącznie" w Toruńskich Nieruchomościach. Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowe...

  • Wyjątkowa posiadłość pod Toruniem
    1 / 16
    Wyjątkowa posiadłość pod Toruniem

    Jedwabno

    • 2 990 000 zł cena
    • 306 m2 powierzchnia
    • 9 772 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży niezwykłej posiadłości pod Toruniem w miejscowości Jedwabno (5min od Torunia). Miejsce, które łączy wygodę codziennego życia...

  • Dom Grębocin gm. Lubicz
    1 / 15
    Dom Grębocin gm. Lubicz

    Grębocin

    • 880 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 6 471 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyłącznie w Toruńskich Nieruchomościach Wyjątkowa oferta sprzedaży nowego domu w zabudowie bliźniaczej położonego w Grębocinie przy ul. Truskawkowej. Dom o pow. użytkowe...

  • Nieruchomość inwestycyjna - dom z halą produkcyjną
    Nieruchomość inwestycyjna - dom z halą produkcyjną

    Mlewiec

    • 3 500 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 14 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Luksusowa posiadłość z halą produkcyjno-magazynową na sprzedaż Wyjątkowa inwestycja łącząca komfortowy dom i możliwości biznesowe 30 minut od Torunia Luksus, przestrzeń i potenc...

  • Młyniec Drugi - Dom  stanie surowym otwartym
    1 / 6
    Młyniec Drugi - Dom stanie surowym otwartym

    Młyniec Drugi

    • 399 000 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 2 079 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Planujesz budowę własnego domu , ale nie chcesz marnować czasu na formalności oraz żmudne prace ziemne i murarskie ? Ta oferta jest dla Ciebie. Dom w stanie surowym otwartym wg pr...

  • Nad jeziorem, działka 1236 m2, 20 min od Torunia.
    1 / 2
    Nad jeziorem, działka 1236 m2, 20 min od Torunia.

    Strużal

    • 1 099 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 7 686 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiam Państwu, niesamowita ofertę sprzedaży pięknego wolnostojącego domu znajdującego się w miejscowości Strużal o powierzchni całkowitej 143 mkw, z czego 114 mkw to powierz...